Vecā labā komanda.

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kāpēc vilkiem vairs neiet?

Vecā labā komanda.  Vote_lcap44%Vecā labā komanda.  Vote_rcap 44% 
[ 8 ]
Vecā labā komanda.  Vote_lcap33%Vecā labā komanda.  Vote_rcap 33% 
[ 6 ]
Vecā labā komanda.  Vote_lcap22%Vecā labā komanda.  Vote_rcap 22% 
[ 4 ]
 
Kopā Balsis : 18
 
 

Vecā labā komanda.  Empty Vecā labā komanda.

Post by nickname33 Piektdiena Marts 20, 2015 5:51 pm

Vecā labā komanda.  15yt1yb

Visiem sveicināti!

Sen nebija rakstu no manas puses un par šo es varu teikt ''paldies'' savam datoram, kuru nācās vilkt uz remontu. Bet es esmu atgriezies, tāpēc sāksim. Kā jūs varat saprast pēc bildes, šīsdienas raksta tēma ir komanda, kura

1) LSHL līgas pirmsākumos bija neuzvarama;
2) ir viena no divām atlikušajām komandām, kas ir tikusi izslēgšanas spēlēs visu 7 sezonu garumā (otrā ir Wild Cats/Diamonds);
3) ir viena no savdabīgākajām komandām visā LSHL līgā, IMHO.



Tātad, Tamperes Wolves.


Pēc pirmajām divām sezonām vistuvāk kausām vilki bija iepriekšējā sezonā, bet Lūši vienkārši bija pārāk stipri. Pārējos gadījumos Tamperei visu laiku nācās ciest no saviem Skandināvijas ''brāļiem'' no Oslo Wild Cats komandas. Bet šodien es negrasos plātīties par Skandināvijas derbiju. Man vairāk interesē cits jautājums, kāpēc pēc pirmajām divām sezonām Wolves tā arī nespēja paņemt kausu arī trešo reizi? Kāpēc arī tagad Tamperi neuzskata par galveno favorīti? Atkal Wild Cats, vai kaut kas cits?


Jaunieši. Wild Cats, protams ir spēcīga komanda, bet nav neuzvarama. Arī savās čempion-sezonās Oslo diez vai tik dominēja, ka citi vienkārši cīnījās par finālu. Bet jauniešu tēma, manuprāt, ir vissāpīgāka tēma priekš Tamperes. Lielākā daļa no vērā ņemamiem spēlētājiem ir sākuši savu karjeru vēl 1. sezonā (tādi ir pieci). No 2. līdz 8. sezonas - tikai četri. Tā kā Wolves pirmajās sezonās spēlēja ļoti spēcīgi, tad drafta numurs viņiem nebija augsts. Loģiski, ka tajos laikos drafti nebija bagāti ar kvalitatīvajiem jauniešiem, tāpēc nācās vien rādīt jauniešu izvēlēšanas talantu paplašināšanas draftos. Bet tas neko nedeva - jā, spēlētāji izrādijās ļoti labi, bet šobrīd neviens no izvēlētajiem spēlētājiem nespēlē Tamperē. Starp citu - ja 6. sezonas draftā (viens no labākajiem) Tamperei bija tikai 22. izvēle (atdeva gandrīz visas savas izvēles), tad 7. sezonā Wolves vadība vienkārši boikotēja draftu, jo pēc viņa domām, tas drafts bija diezgan švaks. Un tagad jautājums: cik spēlētāji, kurus izvēlējās Wolves periodā no 2. līdz 7. sezonas ieskaitot, joprojām spēlē Tamperē? Pareizi, NULLE! Dymo sākumā spēlēja Wild Cats komandā, Teihurati Talsos, Smulander pievienojās Tamperei sezonas gaitā. Un tikai Kovalchuk 8. sezonā pārtrauca šo patiešām bēdīgo likumsakarību.

Kāpēc man ir tāda sāpe par jauniešu lietu? Vienkārši tuvojas tās saucamās ''regresijas'' sezonas. Un ja priekš Andersona, Daņilova un Dymo šī lieta ir pārāk mazsvarīga, tad priekš Martineza un Kraukļa, kuri spēlē ne pēdējo lomu komandā, šī lieta nebūs patīkama. Tāpēc ir jācer, ka nākamajā daudzsološajā draftā vilkiem paveiksies vairāk. Un cerams, ka viņi neboikotēs.


Vilki ir pārāk...klusi? Es izveidoju tā saucamo FA rankings tēmu. Vienā no reitingiem lietotājs Viedais izteicās par Wolves šādi:

Viedais rakstīja:
Wolves - klusi, neaktīvi, nu nevelk man uz turieni, hokejs ir komandas sports un vēlos dalīties ar komandas biedriem dažādās sarunās.(kādreiz bija augstāk)

Daļēji es varu piekrist šādam apgalvojumam. Man nav nekādas pretenzijas pret vairoga (kurš, manuprāt, ir Wolves seja), Daņilova, Barsova un Ngel aktivitāti, bet tas viss ir par maz. Kas attiecās uz pārējiem - Dymo tikai ik pa laikam ienāk kaut ko ierakstīt, Martinez un Krauklis ir vēl neaktīvāki. Par pārējiem es vispār nerunāšu. Uzreiz nāk prātā jautājums - kā ir ar Wolves slēgto istabu? Tagad varbūt nav tas trakākais variants, bet neaizmirsīsim, ka Barsovs šajā sezonā beigs karjeru. Es domāju, ka Wolves slēgtā istaba nav īpaši aktīva. Bet nu es būšu priecīgs, ja manis teiktais ir kļūda. Beigās es teikšu, ka ne visi lietotāji ir noskaņoti skeptiski pret Tamperes aktivitāti, tāpēc mana piekrišana Viedā viedoklim bija daļēja, nevis pilnīga.



Ko vajag darīt? Gandrīz neko. Aktivitāti vairs nepacelsi, bet līdz draftam vēl ir laiks. Vienīgais, kas kategorsiki ir aizliegts veciem labiem Wolves līderiem - beigt karjeru, vai vienkārši pamest komandu (piemēram, kontrakts ar Dymo tika pagarināts tikai uz šo sezonu). Savādāk Tampere var nonākt Indiāņu vietā.


Nākotne. Pretrunīga. Labas ziņas: Daņilovs un Anderson diez vai beigs karjeru tuvakajā laikā, tas pats var attiekties par Martinezu un Kraukli (vismaz līdz ''regresijas'' sezonām), Kovalchuk vēl spēlēs nākošajā sezonā. Bet vienlaikus Wolves nākotne ir zem jautājuma. Kovalchuk spēlēs vēl vienu sezonu...nu un? Kas tālāk? Fatsharks ĢM ļoti vēlās redzēt Seriju savāk komandā, un nav faksts, ka jaunais aizsargs neatteiksies no šī piedāvājuma. Un kas ar Dymo? Atkal tērēt pusi no komandas budžeta? Un ja nesanāks parakstīt atkal? Vēl plusā ir problēmas ar vārtsargu: Smulander nav tas spožākais spēlētājs un tas var iedragāt Tamperes cerības uz 3. TZK.
Ja viss ies pēc Tamperes plāna (+2 labi spēlētāji draftā, Dymo atkal paraksta līgumu ar komandu, Kovalchuk nekur neies prom), tad Wolves būs ļoti spēcīgi. Pretējā gadījumā Somijas komandai būs grūti pretendēt uz kausu.



Tas arī viss ar šodien. Kopā ar jums bija Mierīgais Vārds. Visiem veiksmi!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viedais Piektdiena Marts 20, 2015 6:01 pm

Stay mierīgs. I Like Un pat es tiku citēts un pieminēts vairāk, kā vienu reizi. Me gusta
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by The Number 1 Piektdiena Marts 20, 2015 6:28 pm

Varu atklāt informāciju kuru zina tikai Admini. No visām slēgtajām istabām, Wolves istaba ir visaktīvākā, nākamo aktīvāko istabu apsteidzot par 129 ierakstiem.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by nickname33 Piektdiena Marts 20, 2015 6:32 pm

The Number 1 rakstīja:Varu atklāt informāciju kuru zina tikai Admini. No visām slēgtajām istabām, Wolves istaba ir visaktīvākā, nākamo aktīvāko istabu apsteidzot par 129 ierakstiem.

Mmm, vairogs tik tiešām dod vaļā. Rolling Eyes

P.S. Gaidu galvenā LSHL eksperta Beņķa viedokli.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Intarusu Piektdiena Marts 20, 2015 6:48 pm

Jāmaina kodols Very Happy Nosaukums un cits .
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viedais Piektdiena Marts 20, 2015 6:53 pm

The Number 1 rakstīja:Varu atklāt informāciju kuru zina tikai Admini. No visām slēgtajām istabām, Wolves istaba ir visaktīvākā, nākamo aktīvāko istabu apsteidzot par 129 ierakstiem.

Un tas diemžēl tika sasniegts iepriekšējajās sezonās, nevis pēdējās, vai pat pēdējo 3 laikā, ja nemaldos. Tā ir stāsta skumjā daļa... respektīvi viņi var, ja vien paši grib. Rolling Eyes
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by The_Mazais. Piektdiena Marts 20, 2015 7:03 pm

Es domāju ka tagad Vilkos viss iet uz labo pusi aktivitātes ziņā. Vēl nesen tur biju tikai es un Vairogs un daži NPC.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viedais Piektdiena Marts 20, 2015 7:10 pm

The_Mazais. rakstīja:Es domāju ka tagad Vilkos viss iet uz labo pusi aktivitātes ziņā. Vēl nesen tur biju tikai es un Vairogs un daži NPC.

un vēl kas...
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viesis Piektdiena Marts 20, 2015 7:34 pm

Cik es esmu dzirdējis, tad Wolves pirmās divas sezonas pacēla būdama neaktīvākā komanda. Kāda LSHL fosīlija var palabot, ja kļūdos. Sanāk tā, ka Tampere nekad nav bijusi ar daudz aktīviem spēlētājiem, kas bija diez gan izdevīgi līgas pirmsākumos, kad vēl GM neaktīvajiem varēja pievienot TP (neko daudz par tiem pirmsākumiem nepārzinu, bet liekas, ka tāda lieta bija Laughing ) Vairogs varēja saveidot savu sastāvu kā vēlējās, un varēja mainīt taktikas, rēķinoties tikai ar dažiem aktīvajiem, jo neaktīvie tak necels traci un neskries no komandas prom, kad netiks pie dārgā spēles laika vai rezultivitātes punktiem. Domāju, ka stabilā snieguma pamatā var būt tas neaktīvo kodols, kas praktiski nav mainījies visu sezonu gaitā.
Wolves labu laiku bija pazīstama, kā labākā aizsardzības komanda, bet uzbrucēji gan bēg no šīs komandas kā no uguns. Nezinu kas tam par iemeslu, Dymo vienīgais tāds pusaktīvais pieklīda, bet varbūt tāpēc, lai dabūtu piķi un mierīgi sēdētu, neviens netramdītu lai trenējas un nebūtu jāuztraucas par kādu, kas izkonkurēs no vietas.  Laughing
Es īsti neaptveru, kur pazūd tās Wolves drafta izvēles, cik atminos, pēdējās sezonās reāli jaunais nav viņiem pievienojies, izņemot to aizsargu, kuru jau pieminēja.
Bet nu Wolves nekad īpaši nav spīdējuši sezonā, vienmēr izšauj taisni play-off, pagājusī sezona bija labs pierādījums, kad viņi gandrīz pazaudēja vietu PO, bet aizcīnījās līdz finālam. Ir viņiem kaut kas savdabīgs tajā komandas vadībā, kamēr tas strādā, tikmēr nemaz izmaiņas nevajag. Varbūt Wolves nemaz necenšas savākties labākos spēlētājus. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 9:38 pm

Pat te Viedā taustekļi ... Very Happy

Prīmā raksts !  I Like





---------------------------------
Dažas lietas atspēkošu :

- Mēs neesam klusi , mēs tak vilki ar vilku dabu - klusi piezogāmies un novācam savu upuri ; darbojamies klusi ,bet efektīvi !



- Ar jauniešiem ir kā ir ... (Pārāk labās sezonas neļauj pacīnīties par labākajiem vai aktīvākajiem jauniešiem !) Ar 5-6 izvēli grūti vislabākos jauniešus dabūt , tagad pēdējās sezonās varbūt izredzes labākas , bet šogad ar 7. izvēles numuru ar nevari dabūt tādas pozīcijas spēlētājus ,kādus vēlies ... jāņem kas paliek pāri !


Ir jau tas faktors ,ka daudzi ir pietiekami gados jauni un viņiem interesē visas tās mūsdienu čatošanas , garās gandrīz pustukšās sarunas , bet es esmu vairāk kā biznesmenis ,kurš koncentrējas uz komandas vadīšanu ,nevis bērnudārza vadītājs ,kuram jāčubinās ap pamperiem ... Pašam jau ar dažreiz patīk pamuldēt ,bet laikam vairāk patīk nopietnākas sarunas , tā teikt - par lietu !



Es nekad nevienam neatsaku palīdzību ,ja kas neskaidrs ,vienmēr var pie manis griezties - esmu atsaucīgs , palīdzu risināt problēmas - palīdzu cik manos spēkos , bet noteikti neesmu labs čata biedrs - ja jāčato , tad dodu priekšroku tomēr ar meitenēm un par svarīgām tēmām !


Bet kopsummā mēs ar neko neatšķiramies no vairuma komandu !

Ir kam nesaista mūsu logo , man personīgi ļoti patīk , nekļūsim par zaļajiem vilkiem ,lai tikai piesaistītu publiku ... Vilki ir pelēki , ir arī brūni un balti , bet negribētos kļūt par Tamperes polārajiem vilkiem !


Esmu pārliecināts ,ka ir arī spēlētāji ,kas labprāt pie mums uzspēlētu , bet nevaram to uzzināt , jo kontaktēšanas likums traucē sazināties ...
Iespējams kāds ļoti vēlas pie mums , mums iespējams ar viņš lietderīgs būtu  , bet faktiski nav iespējas to noskaidrot ... Nebūtu aizliegumi ,es pat rakstu uzceptu ,lai atsaucas visi ,kas vēlas ar mums ilgtermiņā sadarboties un tad skatītos un lemtu ...

Vieglāk ir turēt labu neaktīvo ,nevis uz 1-2 sezonām grūst piķi kādā aktīvajā jaunietī un tad šis aiziet pie konkurentiem ...Ja es būtu pārliecināts ,ka spēlētājs būs ar mums ilgtermiņā uzticīgs un regulāri trenēsies(ka komandu dievina) - esmu viņus gatavs atbalstīt un investēt viņos naudu ,bet ne kādā gadījumā caurskrienamajos tūristos !


Ir arī rūgtā sāpe ,ka visi grib būt individuālās zvaigznes (superstāri) - daudz spēlēt , būt rezultatīvākie līgā , ,pat tie kas pēdējās sezonās nāk klāt - vēlas būt uz viena plauktiņa ar zvaigznēm ,kas jau smagi trenējušās 7-8 sezonas (lai cik dīvaini tas nebūtu ,tad pašreizējie settingi pat ir ļoti labvēlīgi maz trenētiem spēlētājiem ,viņiem pat ir priekšrocības daudzos elementos ,tostarp vārtu gūšanā) ,bet vai komanda daudz iegūst no visiem individuālistiem !?

Man pirmā vietā ir komanda un tikai tad kā tāds mazs bonusiņš var būt individuālā spēlētāja statistika ...
Es neko neteiktu ,ja man komandā būtu kādi 8 tādas raudzes uzbrucēji kā Dymo un Kalebs , vai 3-4 aizsargi kā Deniss ! Pasapņot jau var ! Very Happy

Es vienmēr cenšos iztikt ar tiem spēkiem ,kas man pieejami un ar tiem sasniegt lielus mērķus - vienmēr trūka 2-3 augstas raudzes uzbrucēji ,bet šosezon iztiekam un demonstrējam augstu līmeni ar to kas pieejams , izmantojam pilnībā savu spēlētāju stiprās puses !

Pagājušo sezon bij problēmas ar centriem (bij vienīgais mīnuss) ,tagad tādu nav !
Mūsu vienīgais vājais punkts ir veiksmes trūkums retās reizēs , bet tas tikai normāli pie tik spēcīgas konkurences !


Vienmēr cenšos piesaistīt pastiprinājumu ja tāds iespējams ,bet te nav vēl tāds līmenis , reti kurš ir nobriedis ,lai darījumus veiktu kā pieaudzis cilvēks ... Reti kurš uzskata par vajadzīgu vispār atbildēt uz vēstuli ,reti kurš ir vecis ar jaicām ,kurš kaut vai laipni atsaka ,nevis liek gaidīt līdz pēdējam un neko tev neatbild , pēc tam tik no darījumu sadaļas uzzini ,ka viņš jau pieņēmis citas komandas piedāvājumu !

Neesmu no tiem ,kuram aizsitot durvis deguna priekšā , rāpšos pa logu ...
Man nepatīk skraidīt pakaļ un vest aiz rociņas uz līgumu slēgšanu ,ja nevēlies ,tad kādēļ man būtu jāvēlas !
Sadarbošos ar tiem ,kas prot vai vēlas sadarboties !


----------------------------------------------------------------------------

Parasti jau tie ,kas saka ,ka mēs klusi un neaktīvi - tie vērtētāji ir galvenokārt no ārpuses , iespējams tie ir mūsu nelabvēļi ,kas mums cepj regulāri ik pa laikam antireklāmas ,tādējādi kaitējot mūsu tēlam ! Very Happy



Saprotu ,ka kādam mūsu panākumi un stabilitāte varētu arī kaitināt ! Very Happy




------------------------------------------------------

Runājot par spēlētājiem :
Ar Dymo esmu ļoti apmierināts , viņš pilnībā atpelna katru viņā ieguldīto santīmu ...
Pirmajā sezonā vēl taustījāmies ,centāmies viņam atrast labākos virknējumus un labākos maiņu partnerus , tad šobrīd viņam vieta ir atrasta - vairs neko netestējam !

Teemu - nav vairs tik aktīvs treniņos , bet joprojām viens no labākajiem vārtu sargiem līgā ...
Viņš ir ļoti labs , piemēram ,pagājušo sezon vilki bij līgas līderi no sākuma ,pēc tam kad Intars pievienojās ,tad sākām mainīt abus vārtos un tad vēl tā liktenīgā dīvainā trešā kārta ,un cerības samazinājās uz pirmo vietu grupā ,bet tā nav problēma !
Par pašu PO runājot , Teemu līdz finālam aizveda vilkus , Intars bij kādās 4-5 spēlēs vārtos un visās neuzvarējām ...

Tagad Intaru cenšamies aizvest spožā pensijā ,ļaujam daudz spēlēt - un viņš šosezon ir neapturams , iespējams viņa labākā sezona !



---------------------------------------------------
Kamēr būs Kalebs ,tikmēr vēlos viņu redzēt tikai un vienīgi vilkos , nebūs Kaleba - grūti spriest ,kas ar komandu notiks ...
Ja būs kaut pāris aktīvo ,kam komanda ko nozīmēs , vilki būs , un atbalstīšu viņus kā vien spēšu ... bet tā neesmu mūžīgs un nevaru vadīt komandu mūžīgi ...




Paldies visiem Vilku uzticīgajiem draugiem , faniem , spēlētājiem ... paldies arī nīdējiem ,kritiķiem ,savu viedokļu un skatu punktu paudējiem, visiem neitrālajiem lietotājiem - dēļ jums visiem mēs te esam un turpinam plosīties !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viesis Piektdiena Marts 20, 2015 10:21 pm

Vairogs mierīgi varēja šo atbildi pārveidot par rakstu. Būtu TP dabūjis, but oh well. Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 10:38 pm

Ko es darīšu ar tiem TP ? Very Happy Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by nickname33 Piektdiena Marts 20, 2015 10:54 pm

vairogs rakstīja:Ko es darīšu ar tiem TP ? Very Happy Very Happy Very Happy

Dod Daņilovam, lai viņš liek tos TP bankā. Laughing

Jums ir labi, ka vēl ir laiks, lai atlasītu tos jauniešus, kuri būs lojāli Tamperei. Jo vairāk, jo labāk. Par to Smulander-viņš ir labs, bet nestabils. Viņam gadās sliktās spēles. MacTavish no Lūšiem iepriekšējā PO - vot tā bija stabilitāte. Bet Teemu...joprojām atceros Indiāņu vārtu guvumu pret viņu konferences finālā. Laughing Tā bija 6. vai 7. spēle, cik es atceros.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 11:00 pm

Bet kas tur Indiāņiem bij par metējiem ! Zvaigžņots uzbrukums ar Zommeriem ,Kombainu ,Treilonu - iespējams vēl kāds bij !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by nickname33 Piektdiena Marts 20, 2015 11:04 pm

Indiāņi bija spēcīgi, bet es tagad domāju par to kuriozu vārtu guvumu. Kamēr vārti stāv tukši, vārtsargs guļ pavisam citā pusē. Laughing Šīs vārtu guvums ir leģendārs! Šādu lietu es vēl nekad nebiju redzējis NHL09 spēlē.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Intarusu Piektdiena Marts 20, 2015 11:04 pm

vairogs rakstīja:Ko es darīšu ar tiem TP ? Very Happy Very Happy Very Happy
5 + tp būtu Sabili Very Happy Kaut kādam atdotu
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 11:07 pm

nickname33 rakstīja:Indiāņi bija spēcīgi, bet es tagad domāju par to kuriozu vārtu guvumu. Kamēr vārti stāv tukši, vārtsargs guļ pavisam citā pusē. Laughing Šīs vārtu guvums ir leģendārs! Šādu lietu es vēl nekad nebiju redzējis NHL09 spēlē.
Tātad pārāk maz skaties spēles ... ir ne tādi vien vārtu birumi redzēti ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 11:09 pm

Intarusu rakstīja:
vairogs rakstīja:Ko es darīšu ar tiem TP ? Very Happy Very Happy Very Happy
5 + tp būtu Sabili Very Happy Kaut kādam atdotu
Pašam jau ar būtu kur likt ! Cool


Neesmu vainīgs ,ka man vilki tik mīļi ,ka atbildot sanāk raksts !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 11:12 pm

Kā vispār tas multi-quote darbojas , pirmo reizi nolēmu izmēģināt , abus citējamos vienkārši iezīmējās tā poga un viss ... kas tālāk jādara ?!

Gaidīju ,ka citējamie posti lejā parādīsies ,bet nekā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Remi Piektdiena Marts 20, 2015 11:17 pm

nickname33 rakstīja:
Loģiski, ka tajos laikos drafti nebija bagāti ar kvalitatīvajiem jauniešiem, tāpēc nācās vien rādīt jauniešu izvēlēšanas talantu paplašināšanas draftos. Bet tas neko nedeva - jā, spēlētāji izrādijās ļoti labi, bet šobrīd neviens no izvēlētajiem spēlētājiem nespēlē Tamperē.

Te nu es tev nepiekritīšu!

Spēlē gan un tas ir neviens cits kā Gabriel Martinez. Agrāk Dion Phaneuf, taču mainīja vārdu dēļ problēmām ar policiju un narkobaroniem Wink

+ Par neaktivitāti es gan nepiekritīšu! Vilku slēgtā istaba ir pietiekami aktīva, iespējams pat aktīva par dažu citu LSHL komandu slēgtajām istabām! To varu apliecināt, jo pats esmu Vilku slēgtaja istabā, jo tur spēlē mans NPC Gabriel Martinez, kurš oficiāli nav mans NPC, jo man ir cits konts, bet visi "vecie" lietotāji zin, ka tieši es esmu Martinez tēvs..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Viedais Piektdiena Marts 20, 2015 11:18 pm

Saspied vajadzīgajiem postiem Multi quote un viņi iezīmējas sarkanīgi nedaudz, pēctam tin uz leju un spied Post reply. Wink
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by nickname33 Piektdiena Marts 20, 2015 11:35 pm

The Dream rakstīja:

Spēlē gan un tas ir neviens cits kā Gabriel Martinez. Agrāk Dion Phaneuf, taču mainīja vārdu dēļ problēmām ar policiju un narkobaroniem Wink

+ Par neaktivitāti es gan nepiekritīšu! Vilku slēgtā istaba ir pietiekami aktīva, iespējams pat aktīva par dažu citu LSHL komandu slēgtajām istabām! To varu apliecināt, jo pats esmu Vilku slēgtaja istabā, jo tur spēlē mans NPC Gabriel Martinez, kurš oficiāli nav mans NPC, jo man ir cits konts, bet visi "vecie" lietotāji zin, ka tieši es esmu Martinez tēvs..

Kaut kādā veidā aizmirsu par tavējo NPC, kaut arī es viņu pieminēju rakstā. Šaubīgs
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by vairogs Piektdiena Marts 20, 2015 11:43 pm

Viedais rakstīja:Saspied vajadzīgajiem postiem Multi quote un viņi iezīmējas sarkanīgi nedaudz, pēctam tin uz leju un spied Post reply. Wink

Paldies ,Tagad zināšu ! Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Sumbrs Sestdiena Marts 21, 2015 1:24 am

chubijzs rakstīja:
Bet nu Wolves nekad īpaši nav spīdējuši sezonā, vienmēr izšauj taisni play-off, pagājusī sezona bija labs pierādījums, kad viņi gandrīz pazaudēja vietu PO, bet aizcīnījās līdz finālam.

Runājot tieši par šo es gribētu teikt vienu lietu. Regulāro ar PO īstenībā ir grūti salīdzināt. PO tomēr nāk klāt īrētie un tas jau maina komandu. Piem. man spēlējot S7 PO iekš Wolves bija 18 GP 21 PTS. Ko es ar to gribu pateikt ir tas ka PO tomēr ir savādāk. Ja visu laiku tev ir pieejami vieni un tie paši spēlētāji tad uz PO nāk klāt jauni. Tas ļauj mainīt k-ko taktikās un tur viss ir atkarīgs no tā ko karts GM ir spējīgs izdomāt.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Skipper Sestdiena Marts 21, 2015 10:29 am

Vilkus vienmēr ir vilcis taktiskais zīmējums. Kamēr mēs vācām aktīvos sastāvus un strādājām pie tā, lai spēlētāji paliktu aktīvi, vairogs salasīja neaktīvos un stabili aizvadīja sezonas. Kad mūsu aktīvie beidzot sāka atrauties no neaktīvajiem, tad arī Vilku dominance beidzās. Vilkiem ir ļoti paveicies ar vairogu, šaubos, ka jeb kurš cits būtu salicis tādas taktikas kā viņš, lai paceltu tos 2 pirmos kausus.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecā labā komanda.  Empty Re: Vecā labā komanda.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā