Kaut kas jādara lietas labā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Kaut kas jādara lietas labā

Post by Sparrow. Trešdiena Jūlijs 31, 2013 12:10 am

Jovv, niggas in paris Towel 

Ķeršos uzreiz pie lietas, bez aizkustinošā ievada ;DD

Nu tas jau vairs nav noslēpums, ka @LV pastāv divas šāda veida līgas jūs un mēs (gan jau vairums zinās).
Jums tūlīt beigsies 1. sezona, mums vēl tikai 1.sezona sāksies.
Savā līgā esmu palicis 1 no 4 vadītājiem , kuri šito visu padarīšanu ierosināja, bet paši tagad ir nozuduši.
Tāpēc, es ierosinu apvienot abas līgas, vienā LV projektā - hoķa līgā.

Es no savas puses piedāvāju, tā kā jums spēles notiek bez Live, mums arī, tad varam laist spēli uz mūsu NHL06, pārkonvertēsim rosteri. Palīdzēsim jums ar modiem, grafikām ,mums ir vairāki Ps skilla pilni memberi, kuri palīdzēs jums uzlabot grafisko skill.

Apvienosim jūsu labumus ar mūsu labumiem.

Varam sākt to kā 2. sezonu, rosteris būs ievērojami pamatīgāks, varēsiet neaktīvos mest free agentos, būs interesantāk.

Ko jūs varat piedāvāt? Ko apvienot, kā apvienot? Par/Pret? Izsakam viedokļus. Sākam diskutēt.
nav jau jēga dalīt spēlētājus pa divām vienlīdzīgām līgām, cits atbalsta to, cits to, cits ir abās. Tas aju nav noslēpums, ka līgas zaga viena otrai aktīvos. Labāk apvienot visas krutākās jūsu un mūsu fīčas un sēžam kā bosi, līga rit pilnā sparā.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 31, 2013 3:05 am

Šī līga uzradās pirmā un par to, ka ir otra līga esmu dzirdējis tikai no Monster, ka viņš teica, ka tā līga ir labāka, bet citas atsauksmes es vispār neesmu dzirdējis. Domāju, ja apvienosim abas līgas, tad, lai šī ir kā pamats un saits, lai paliek arī šis.t Par simotāju nezin, vai 06 būtu labāks, teikšu godīgi, neesmu to nekad spēlējis, tāpēc šajā diskusijā neiesaistīšos, lai arī es atbalstu to, lai paliek kā ir. Bet šajā ziņā es atbalstīšu The Number One lēmumu un tā pat darīs visa Monreālas komanda. Priecātos par spēlētāju pieplūdumu un it īpaši par tādu spēlētāju, kas prot taisīt grafikas, jo tā ir mūsu vājā vieta, betšis viss būtu jāizrunā privātā sarunā, abu līgu vadītāji un komandu GM. Vel jāņem liels faktors priekšā, ka ne šīs līgas, ne tās līgasmenedžeri nebūs gatavi likvidēt savas konmandas, jo viena līga nespēs noturēt visasabu līgas izveidotās komandas, pagaidām vismaz, pluss mums ir sākusies 5. komandas izveide, kuru es neatbalstītu apstādināt, jo mums labi kandidāti šis komandas vadītāja postenim.
PS. Es rakstu no telefona, tāpēc varētu būt padaudz kļūdas
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by The Number 1 Trešdiena Jūlijs 31, 2013 12:03 pm

Manuprāt nav jēgas neko mainīt! Līdz šim šī līga ir iztikusi tāda kā ir, un kamēr viss iet kā vajag nav jēgas neko mainīt. Un abām līgām taču ir pavisam savādākas sistēmas. Tur ir viss atkarīgs no aktivitātes un rezultativitātes, bet šeit viss ir atkarīgs no naudas. Apvienošanās gadījumā,kuru sistēmu paturam, kurā forumā viss noiek? Un par grafiku taisītājiem, kur ir teikts ka viņi šeit piedalīsies, jo ja jau tur kā pats saki esi palicis vienīgais, kur ir garantija ka šeit nebūs tā pat? Un tajā forumā bija ielikt links uz šo forumu, kuri būtu gribējuši būtu pieteikušies, bet neviens nepieteicās. Un man uz S3 vai S4 vispār ir plāns pāriet uz pavisam citu simulēšanas programmu, Latvijā tādu lielākā daļa nebūs nemaz dzirdējuši noteikti, bet tā ir programma veidota tieši priekš šādām Sim līgām, kamēr NHL ir vairāk dēļ spēlēšanas, nezinu cik daudz spēlē ietekmē visas stratēģijas, it īpaši 09 vai 06. Tādā gadījumā grafikas būs tikai skata pēc. Tapēc manuprāt labāk lai paliek kā ir, jo līdz šim viss ir bijis kārtībā.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Powrish Trešdiena Jūlijs 31, 2013 1:14 pm

Uzskatu ka esi nonācis līdz šādam slēdzienam, tad vai nu klapē ciet savu līgu, vai turpini to attīstīt, jo dzirdēju ka tu taču esi ļoti zinoš šajā ziņā, ar vairākiem labiem palīgiem Wink
Es nedomāju ka LSHL vaidzētu ko mainīt, ja nu grafikas varētu!
Bet sava projekta ''izgāšanās'' ? Nezinu kas tev tur notiek, lietderīgi izmantot, lai pārņemtu citu projektu?Very Happy Akdievs:D
Un cik es tur biju, tur visi spēlētāji ir baigi sadomājušies un kasās par katru komentāru, kaut vai paši ir tikai interneta muskuļi, līdz šim SLHL visi ir draudzīgi, u nsaprotoši, jagrībesiet tā sanākt te, tad jamaina attieksme.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Jūlijs 31, 2013 1:58 pm

Piekrītu Numer One!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 31, 2013 2:06 pm

Kā jau es teicu Es un Monreālas komanda atbalstīsim Prikuļa lēmumu un tā arī notiks. Kopsavilkums ir tāds, vai nu jūs klopējat savu līgu ciet, ja vēlaties apvienošanos, un nākat šurp kā jauni spēlētāji, jo mēs neesam neko gatavi mainīt savā sistēmā, jo viss darbojas tā kā tam vajag darboties. Ja jūs dodaties šurp, tad sāksiet kā parasti spēlētāji un ar savu pieredzi varēsiet neplātīties, jo tas ir iemesls labam skandālam un ja godīgi tas nevienam šeit nerūp, jo tad kāds sāks no sevis lielo tēlot un tas arī būs iemesls šīs līgas bojāejai.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Snickers Trešdiena Jūlijs 31, 2013 2:19 pm

Tieši tā Skipper Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Viesis Trešdiena Jūlijs 31, 2013 2:24 pm

Godīgi sakot šeit ir redzama tava sakāve - nodirsāt, nodirsāt LSHL, bet beigās LSHL aktivitātes ziņā ielika vienos vārtos. Pilnīga kapitulācija.

Brīnos kā tev pēc visas šīs līgas nolikšanas vēl ienāca prātā nākt prasīt apvienošanu.

Visam jāpaliek kā ir (iekš LSHL), un atvainojos par pārlieku agresivitāti, bet nu pretīgi izskatās tas, ka viens no kritiķiem un nodirsējiem tagad tēlo baigo čomu.


EDIT: Es pat nezinu vai vēlētos daļu no NLV foruma šeit redzēt. Hipokrāti.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 31, 2013 2:27 pm

 Man liekas, ka līga ir runājusi Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Viesis Trešdiena Jūlijs 31, 2013 2:27 pm

Pakito rakstīja:Uzskatu ka esi nonācis līdz šādam slēdzienam, tad vai nu klapē ciet savu līgu, vai turpini to attīstīt, jo dzirdēju ka tu taču esi ļoti zinoš šajā ziņā, ar vairākiem labiem palīgiem Wink
Es nedomāju ka LSHL vaidzētu ko mainīt, ja nu grafikas varētu!
Bet sava projekta ''izgāšanās'' ? Nezinu kas tev tur notiek, lietderīgi izmantot, lai pārņemtu citu projektu?Very Happy Akdievs:D
Un cik es tur biju, tur visi spēlētāji ir baigi sadomājušies un kasās par katru komentāru, kaut vai paši ir tikai interneta muskuļi, līdz šim SLHL visi ir draudzīgi, u nsaprotoši, jagrībesiet tā sanākt te, tad jamaina attieksme.

^

Ideāls posts, es savu teikto labāk nespēju noformulēt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Siliņš Trešdiena Jūlijs 31, 2013 3:19 pm

Paši uztaisijāt jauno "labāko " līgi,paši ari aizklapēsiet.Protams nav noslēpums ka es ari tavā līga esmureģistrējies,bet ez biju vīlies.Es bijju gaidijis ko labaku.Un tiešām pirmamkārtām nevajadzēja aprunār lshl,aiz muguras apruna,bet aciis baigie draugi.Ta nav smuki.Un atvaino,bet kura jaj ši lliga ir kura sabruk? Izskatas ka lshl modelis ir. Pareizaks ,tpc neko nevajag mainit.protamss es pievienojos monrealas lemumam.tas ir laura lemumam.Un tagad ludzu neradies vairs saja liga.piedod par tadu agresiju =D bet nevajag nolikt muss.jo no draidzibas lidz naodam ir.mazzs solis bet no naida.lidz draudzibai liels.un tas nav nekas jauns ka abu ligu starpa valda nesaskanas un antipatijas.taka viss.parejais jau tika pateikts ieprieksejos komentaros.
Un ari es atvainojos par kludam.es ari rakstu no telefona

Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Sparrow. Trešdiena Jūlijs 31, 2013 3:42 pm

Challenge Accepted!
Akd ;DD Neviens neko nenolika, tikai izcēla jūsu vājos punktus. Ja tāds ir jūsu lēmums, ok turpiniet rādīt savu skillu ar Painta cienīgiem darbiem. Ja jau es māku ar Photoshop strādāt labāk, es varu jums pateikt ko domāju rupjāk, nevajag uzreiz nolikt to par diršanu.
Kā jau teicu, man bija 3 palīgi, no kuriem esmu palicis viens pats. Tāpēc, es piedāvāju to labāko variantu. Piedāvāju sadarbību. Ja ne, ta ne. Facepalm

Par to, ka mums ir/bija labāka līga to jā, es piekrītu, jo vadītajiem ir liela pieredze ar to un nevadīja taču 13 gadīgie, bet pieredzējuši čaļi. Iemesls kāpēc viņi aizgāja prom bija DARBS, reāls darbs.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Kristz Trešdiena Jūlijs 31, 2013 3:44 pm

Ieteiktu visiem jums pārnākt šeit un būt aktīviem, jo tad būs viena kārtīga līga. Varēs arī grafikas taisīt utt.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 31, 2013 4:24 pm

Sparrow. rakstīja:Challenge Accepted!
Akd ;DD Neviens neko nenolika, tikai izcēla jūsu vājos punktus. Ja tāds ir jūsu lēmums, ok turpiniet rādīt savu skillu ar Painta cienīgiem darbiem. Ja jau es māku ar Photoshop strādāt labāk, es varu jums pateikt ko domāju rupjāk, nevajag uzreiz nolikt to par diršanu.
Kā jau teicu, man bija 3 palīgi, no kuriem esmu palicis viens pats. Tāpēc, es piedāvāju to labāko variantu. Piedāvāju sadarbību. Ja ne, ta ne. Facepalm

Par to, ka mums ir/bija labāka līga to jā, es piekrītu, jo vadītajiem ir liela pieredze ar to un nevadīja taču 13 gadīgie, bet pieredzējuši čaļi. Iemesls kāpēc viņi aizgāja prom bija DARBS, reāls darbs.

Noliki Tu pirms tam, pirms Tu izveidoji to līgu, Tu biji piereģistrējies šeit un parasīji, lai Lauris likvidē šo projektu, jo Tu domāji, ka ar savu pieredzi un varbūt veiksmi beidzot izdosies izveidot sakarīgu projektu, kas spēs ilgāku laiku pastāvēt, bet Tev tas atkal neizdevās, protam vari vainot savus palīgus, kas ir neticami profiņi, bet darba dēļ nevar veltīt laiku šim projektam, bet īstenība ir tāda, ka Tu viens pats neesi spējīgs neko tādu uzturēt, jo šis, kā tu saki 13 gadīgais puišelis, var to paveikt viens pats uzturēt šo līgu, tikai pirms 2 nedēļām viņš sāka izteikt darba piedāvājumus, jo darbs jau bija vienam par daudz, bet viņš to visu spēja panest viens pats, pa to laiku viņš bija jau sapratis, kuriem cilvēkiem var uzticēties un ku var iedot tik svarīgus pienākumus, šobrīd līga ir stabils projekts, kurš var tikai augt!
Es tik brīnos kā tik "pieredzējis" cilvēks to pats nav sapratis, jo tak esi gandrīz pieaudzis.
Šī situācija apliecina, ka nevajag būt pieaugušākam, pieredzējušākam vai pat varbūt gudrākam, lai paveiktu kko labāk kā otrs, kufam varbūt šīs nosauktās prasmes ir labākas.
Protams Es no Sparow tūlīt gan jau saņemšu gudro komentāru, kur būs pāris smiešanās smaidiņi, teksti, ka mēs vel neko neesam sasnieguši, ja negribam, tad viņam arī nevajag unka Es (Mēs) būsim isu pārpratuši, lai gan gudrs cilvēks būtu vnk šo vietu atstājis un neatbildētu, jo tā nav vieta, kur viņam būtu kkas jāpierāda, bet būtu jāmēģina savs projekts savest kārtībā, bet šādu rīcību mēs laikam no tevis sparow nesagaidīsim, vaine?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Viesis Trešdiena Jūlijs 31, 2013 4:33 pm

Skipper rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Challenge Accepted!
Akd ;DD Neviens neko nenolika, tikai izcēla jūsu vājos punktus. Ja tāds ir jūsu lēmums, ok turpiniet rādīt savu skillu ar Painta cienīgiem darbiem. Ja jau es māku ar Photoshop strādāt labāk, es varu jums pateikt ko domāju rupjāk, nevajag uzreiz nolikt to par diršanu.
Kā jau teicu, man bija 3 palīgi, no kuriem esmu palicis viens pats. Tāpēc, es piedāvāju to labāko variantu. Piedāvāju sadarbību. Ja ne, ta ne. Facepalm

Par to, ka mums ir/bija labāka līga to jā, es piekrītu, jo vadītajiem ir liela pieredze ar to un nevadīja taču 13 gadīgie, bet pieredzējuši čaļi. Iemesls kāpēc viņi aizgāja prom bija DARBS, reāls darbs.

Noliki Tu pirms tam, pirms Tu izveidoji to līgu, Tu biji piereģistrējies šeit un parasīji, lai Lauris likvidē šo projektu, jo Tu domāji, ka ar savu pieredzi un varbūt veiksmi beidzot izdosies izveidot sakarīgu projektu, kas spēs ilgāku laiku pastāvēt, bet Tev tas atkal neizdevās, protam vari vainot savus palīgus, kas ir neticami profiņi, bet darba dēļ nevar veltīt laiku šim projektam, bet īstenība ir tāda, ka Tu viens pats neesi spējīgs neko tādu uzturēt, jo šis, kā tu saki 13 gadīgais puišelis, var to paveikt viens pats uzturēt šo līgu, tikai pirms 2 nedēļām viņš sāka izteikt darba piedāvājumus, jo darbs jau bija vienam par daudz, bet viņš to visu spēja panest viens pats, pa to laiku viņš bija jau sapratis, kuriem cilvēkiem var uzticēties un ku var iedot tik svarīgus pienākumus, šobrīd līga ir stabils projekts, kurš var tikai augt!
Es tik brīnos kā tik "pieredzējis" cilvēks to pats nav sapratis, jo tak esi gandrīz pieaudzis.
Šī situācija apliecina, ka nevajag būt pieaugušākam, pieredzējušākam vai pat varbūt gudrākam, lai paveiktu kko labāk kā otrs, kufam varbūt šīs nosauktās prasmes ir labākas.
Protams Es no Sparow tūlīt gan jau saņemšu gudro komentāru, kur būs pāris smiešanās smaidiņi, teksti, ka mēs vel neko neesam sasnieguši, ja negribam, tad viņam arī nevajag unka Es (Mēs) būsim isu pārpratuši, lai gan gudrs cilvēks būtu vnk šo vietu atstājis un neatbildētu, jo tā nav vieta, kur viņam būtu kkas jāpierāda, bet būtu jāmēģina savs projekts savest kārtībā, bet šādu rīcību mēs laikam no tevis sparow nesagaidīsim, vaine?

Nevaru nepiekrist, Sparrow jau hujviņzin kuro projektu nolaid pa burbuli un vienmēr ir kāds debīls attaisnojums. Ja kaut ko sāc tad centies to novadīt līdz galam.

Galu galā man SFS arī bija jāsāk vienam pašam vadīt, jo kāds negribēja 30 min iedziļināties FM12 pamatprincipos...

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Sparrow. Trešdiena Jūlijs 31, 2013 5:13 pm

Prikulis HOF. Lāčplēša ordeni viņam!
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Powrish Trešdiena Jūlijs 31, 2013 5:35 pm

Akdievs Sparrow,kauns pašam ar nav, mēģinma attaisnoties ar saviem profesionālajiem palīgiem, kuriem ir ''reāls darbs'', tad būtu vadījis pats-pats nevari?
Un pēdējais posts, malacis scratch Es domāju ka tev būtu jaiedod ordenis-Pa to kad tu noliec citu līgu, izveido savu, kad nu neko vairs nevar glābt, skrien šeit, un nosaukumā ieraksti ''Kaut kas jādara lietas labā''.
Wtf?Mēs lietas labā vācam aktīvus cilvēkus kas ir gatavi spēlēt šeit, TU lietas labā, mums piedāvā apvienoties ? Pie mums pienāks 10 cilvēki, un 70% negribam šeit redzēt....
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 31, 2013 5:42 pm

Sparrow. rakstīja:Prikulis HOF. Lāčplēša ordeni viņam!

 Labs joks Wink gaidīju ko vairāk, bet nu no tevis jau laikam neko vairāk nesagaidīs
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Powrish Trešdiena Jūlijs 31, 2013 5:44 pm

Ta ko viņš var uzrakstīt? Aptrūkās ko rakstīt, kad atvēra acis.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Sparrow. Trešdiena Jūlijs 31, 2013 6:04 pm

Gudrinieks mazais.
Pakito, mazais nejaucies lielo darīšanās.

Manis pēc, ja tāds ir jūsu lēmums, tad ok. Es tikai neredzju jēgu konkurēt savā starpā, "mērīties krāniem", jo ar šādiem projektiem izsisties ir grūti. 50% mūsu ir te un 50% jūsu ir tur. Vai nu mēs aizejam vai jūs (un tagd seko gudrinieka Pakito vai kāda tur vēl pokemona gudrības). Man nav problēmu aiziet. Jā. Nu tā nemaz nav atmazka. Es neesmu cilvēks, kurš kaut kādu šādu pasākumu turēs uz savu galvu, nu negribas man vienam visu dienu sēdēt un domāt, ko jaunu ieviest, eksperimentēt ar kompi. Sākumā man bija, kas palīdz : scarface (pats skype rakstīja, ka vairs nevarēs palīdzēt, jo viņam sākas nakts maiņas), Yarken (vispār neatsaucas vairs). Es vienkārši gribēju apvienoties tādēļ, ka es varu kaut ko palīdzēt, nevis viens saviem spēkiem visu vadīt. Vēsture rāda, ka man tas nav izdevies, tāpēc neko rukāt viens nevēlos.

Atkārtoju vēlreiz. Es UHL neizveidoju viens.

Čill , viss ok, veči ;D
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Viesis Trešdiena Jūlijs 31, 2013 6:06 pm

Aicinu šo diskusiju slēgt, jo neko jēdzīgu no tā neiegūsim kā tikai liekus strīdus.


Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kaut kas jādara lietas labā Empty Re: Kaut kas jādara lietas labā

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā