Komanda Kuldigas Milži

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Komanda Kuldigas Milži Empty Komanda Kuldigas Milži

Post by LSHL kristians Sestdiena Februāris 28, 2015 4:39 pm

Komanda Kuldigas Milži Dscn1007
Šodien 24 datumā decembrī.Piecēlos gaju atvērt ar berniem davanas berni dabuja daudz ko interesantu pa kluso uztaisju sievai brokastis un mēs paēdām bērni izpriecājas un devāmies uz milžu bāzi kas mani sagaidija četrkājainie draugi . Es teciu lai sieva jeb Leina var odties uz 2 stāvu pie pārejam un bernus ieved bernu zonā ,Komanda Kuldigas Milži Annels es devos pie komandas man bija pārsteigums katram mums bija dāvana kamēr Leinai sievai arī bija dāvana uz masāžu,mēs dabujam bumbiņu ar katru no mums es biju vartsargs ar uzrakstu kristians rozentals un parejie jeff sloth utt un vel vienu bumbu ar mums kopaa komandas bildi pēc tam devāmies uz slidotavu mums bija īpašas formas ziemassvetku formas Komanda Kuldigas Milži Rsz_resized_imagejpeg interesanti .Bija spēle no sakuma devamies uz Kuldigas Milžu juniors kru pasniedzam viņiem davanas un aufotografus,pēc tam bija mums tāda spele mēs ar mazajiem spēlējam nu draudzibas spēli bet katrs bijām citā komandā es biju mazo vartsargs Very Happy .Pēc tam devāmies iepriecināt citus piemēram trucigajiem iedevām ēst un naudiņu ko mēs un citi bijām savākuši pa ceļam jeffs redzeja bezpajumtnieku kuram nebija apavu viņs piegāja un paprasija kurš viņam izmers un nopirka viņam zabakus siltus kā davanu un neprasija naudu.Pēc tam bija musu komandas spēles pēc tam kādu aliņu iedzēram bija aktivitātes ar ģimeni gājām pirtī ,diena bija izdevusies bet pienāca vakars ziemassvetku vakars laikam ? devāmies mājas bijām noguruši nostijāmies ziemassvetku filmu viens pats mājās un vel pasēdejam gājam gulet .
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Komanda Kuldigas Milži Empty Re: Komanda Kuldigas Milži

Post by Ngel Pirmdiena Marts 02, 2015 8:30 pm

200k
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā