Komanda Kuldigas Milži

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Komanda Kuldigas Milži Empty Komanda Kuldigas Milži

Post by LSHL kristians Sestdiena Februāris 28, 2015 5:05 pm

Komanda Kuldigas Milži 470407627-960x720
Tātad šodien bija ēnu diena bija daudz pieprasītāju katram no mums bija ēnotāji man bija tikai viens jo pārejie uzkatot ka esmu slikts gk tātad viņu sauc Kristers viņs vēlējas lai es pie viņa aizeju uz mājām viņa vecāki atļāva nu tad aizgajam visas sienas bija ar mani es biju šokā nu pec 1h devāmies mani ēnot no sākuma gājām uz ģerbtuvem izrādiju viņam visu taču viņš jau ziņaja tātad viņam bija bloks mēs gājam uz vannu -burbuļvanu viņs skatijās ko es daru tas bija neomolīgi un teicu lai arī nāk savādāk tā divaini,pēc tam devamies uz virtuvi es viņam prasiju ko viņš grib un neko viņs negribeja viņs tik saka ejam ēnot pat pāēst neizdevās bet ko tur darīt tad viņs skatjās ko es daru Komanda Kuldigas Milži 179344838-dipietro2-hockeyfightscancer pēc tam devāmies uz ledu ķeru ripas viņs skatijās ko es daru un kā ķeru 2h es trenējos bija jau vēls es steidzos lai viņu aizvestu mājās Komanda Kuldigas Milži Volkswagen-phaeton-v10-tdi-5-0 kad atbraucām uz viņa mājām viņš man pateica paldies un aizgaja uz savām mājām pāri ielai es devos mājās.
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Komanda Kuldigas Milži Empty Re: Komanda Kuldigas Milži

Post by Ngel Pirmdiena Marts 02, 2015 8:32 pm

150k
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā