Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Nedeļa jaunajā komandā Empty Nedeļa jaunajā komandā

Post by LSHL kristians Trešdiena Februāris 18, 2015 6:29 pm

Nedeļa jaunajā Komandā

Jau vesala nedēļa aizvadīta jaunajā komandā.Vakarā kad braucu ar jauno auto uz viesnicu iet gulet lai rit varētu patrenēties pa ceļam veroju pilsetu.Kad atbraucu viesnīcas darbinieki laipni palīdzeja un paprasi aufotogrāfu . Pēc tam pazvaniju sievai uz Vāciju Berlīni pa skype papļāpājām un gaju gulēt bet 2 nakti zvana telefons Jeff zvana un saka palīdzi draugs es esmu apmaldijies man mašīna nojuka un tagad esmu apjucis .!Ātri aizbraucu pēc Džefa un aizvedu majas un braucu atpakaļ gulēt .Pec tam pienāca rīts devos uz savu volkswagen un braucu uz treniņiem laipni mani ielaida un gaju trenēties mums bija 2 brāļi Miķelis un Jorens izrādās ka abi vēlas uzlabot tās prasmes skriešanu.Uzgāju uz ledus nostāveju taču sasitu kāju aizgāju pie ārtsa iedeva zales un gaju atpakaļ.Jefs saka eu tu zini šodien komandas 3 dzimšanasdiena!Es saku nezinu un tad viņš prasa vai esmu aizņemts pats saku loģiski ka jā nu tad atri izder alu un bēdz mājās savadāk būs nepatikšanas tev nu es izderu alu un sarunajos ar komandu un dodos pie menedžeru un prasu kas būs un tad atkal prasa to pašu jautājumu vai esmu aizņemts un tad saka lai dodos majas .Aizbraucu nezināju kas būs un viss.Nākamajā dienā gāju ar visiem sikāk iepazities un tad treneris saka rit spēle kristiān esi modrs saprati!!! Un mums jauzvar mēs velamies kausu teiciens "ja neko nedarīsi neko nedabūsi ja kaut ko darīsi dabusi!!Tad nu pienaca taa diena es biju satraucies es pie sevim saku es to varu es to varu ja to varēja rob zepp un thomass greiss tad es to arī varu un nu nāk pretinieks un viņš no tāluma šau un man ķērājcimdā iekša es pie sevim fuuu izdevās un padodu komandai izrādas tā bija veiksmīga piespēle mēs iesitām vārtus nakamais pretinieks nu nāk es atkal uztraucies taču šoreiz bija dīvaini no sakuma man viņš uzkrītvirsu un es neko nevaru izdarit es esmu iekša vartos un metiens es lecu kā varu pats sveru takā auto smarts un ar atsiteju atvairu un tiesnesis nošvilpas periods beidzas un sods pretiniekam ha!Sākas 2 periods mans komandas biedrs dodas un ir vārtiii 2:0 rezultiva piespēle taču sākas kautiņš man ari jadodas pašam bail un sakas man ļooti spēcigi iesit es apjuku un ar savu duri tieši sejā viņam pectam atkal man viņš sit pa vederu es uz atpakaļu paslidu un nogāžu viņu uz ledus un viņš lamajas uraa .Sakas 3 periods ir 3:0nu nak divi pretienieki irta viņš gatavojas mest bet piespēle un vartos ak nē!3:1 ehh kā es tā vareju un pedejas 2 min sadarbiba metiens un vārtiiii uzvara uzvara uzvara jee mēs uzvarējām .Pec tam ar autobusu mājas esmu priecīgs tapat kā komanda atgriežos taču ir man pārtsteigums mana sieva atbraukusi mani sagaidit nu diena bija izdevusies aizvedu viņu un savu dēlu Andrè mājās jeb viesnicu rit uz treniņiem.