Nedēļa jaunajā komandā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Nedēļa jaunajā komandā

Post by bukss Svētdena Februāris 15, 2015 9:54 am

Jau gandrīz nedēļa aizvadīta jaunajā komandā, iejuties esmu labi. Vēl joprojām nedaudz nepierasti ka šajā gada laikā tik silts. Kā jau iepriekš rakstīju centīšos reizi nedēļā apkopot savus novērojumus un piedzīvojumus.
Visu šo nedēļu komandai bija treniņnometne, tajā vairāk sapazinos ar abiem Jāņiem. Jo izrādījās ka visi trīs bijām izlēmuši trenēt vienas un tās pašas prasmes. Pavērojot Milzīgo sapratu ka man vēl ir kur augt, biežāk uz svaru zāli būs jāpiestaigā. Otrs Jānis tāds kluss, varbūt vēl nav iejuties. Tā kā komandā ir divi Jāņi, tad Jāni Milzīgo nolēmu saukt par Milzīgo lai vieglāk saprast par kuru no viņiem runā.
Nedēļas beigās mums pievienojās vēl viens spēlētājs no Somijas Gordie Sloth. Viņu vēl neesmu iepazinis, varbūt tāpēc ka mazāk kontaktējamies, bet viss ar laiku.
Vienu vakaru ar Milzīgo aizšāvām nedaudz pasēdēt sporta bārā un iepazīties ar vietējām meitenēm. Aizgājuši uz turieni un mierīgā atmosfērā sutinot aliņu, dzirdēju kā veči apsprieda hokeju. Esot šogad daudzsološa komanda savākta, ka tad jau noteikti jāiegūst Lāčplēša kauss. Dikti patīkami ka komandu tā novērtē. Izsutinājuši pa diviem aliņiem abi devāmies atpakaļ uz viesnīcu. Tajā vakarā tā arī neviena ņemama meitene neparādijās.
Nākamajā dienā komandas vadība mūs iepazīstināja ar komandas finanšu menedžeri. Finanšu menedžers izstāstīja interesantas lietas. Izrādās ka te Amerikā ir jāuzmanās no meitenēm kas liekas gultā ar mērķi palikt stāvoklī un vēlāk piedzīt alimentus. Amerikā tie neesot mazi. Brīdinājums vietā, varētu padomāt ka komandas vadība izsekotu mūs.
Vakar vakarā notika izloze pārbaides spēlēm pirms sezonas sākuma. Biju galīgi piemirsis par to, bet par atgādinājumu parūpējās Milzīgais. Pēc mūsu komandas izlozes viņš ienesās manā istabiņā un paziņoja ka spēlēsim pret Ventspils Fatsharks. Un tad tapa spārnotais teiciens: "Dāvids pret Goliātu. Ne velti bruņinieku kārtā ieceļ tikai pašus labākos cīnītājus. Resnas zivis mēs ēdam brokastīs".
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by The Number 1 Svētdena Februāris 15, 2015 10:16 am

I Like
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by Keiris Svētdena Februāris 15, 2015 10:44 am

Super! Smile
Keiris
Keiris
Jānis Milzīgais #5 (C)
Jānis Milzīgais #5 (C)

Postu skaits : 187
Join date : 23.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

http://www.hockeyarena.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by Seriijs19 Svētdena Februāris 15, 2015 11:46 am

Labs raksts Smile
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by LSHL kristians Trešdiena Februāris 18, 2015 5:17 pm

Nedeļa jaunajā Komandā


Jau vesala nedēļa aizvadīta jaunajā komandā.Vakarā kad braucu ar jauno auto uz viesnicu iet gulet lai rit varētu patrenēties pa ceļam veroju pilsetu.Kad atbraucu viesnīcas darbinieki laipni palīdzeja un paprasi aufotogrāfu . Pēc tam pazvaniju sievai uz Vāciju Berlīni pa skype papļāpājām un gaju gulēt bet 2 nakti zvana telefons Jeff zvana un saka palīdzi draugs es esmu apmaldijies man mašīna nojuka un tagad esmu apjucis .!Ātri aizbraucu pēc Džefa un aizvedu majas un braucu atpakaļ gulēt .Pec tam pienāca rīts devos uz savu volkswagen un braucu uz treniņiem laipni mani ielaida un gaju trenēties mums bija 2 brāļi Miķelis un Jorens izrādās ka abi vēlas uzlabot tās prasmes skriešanu.Uzgāju uz ledus nostāveju taču sasitu kāju aizgāju pie ārtsa iedeva zales un gaju atpakaļ.Jefs saka eu tu zini šodien komandas 3 dzimšanasdiena!Es saku nezinu un tad viņš prasa vai esmu aizņemts pats saku loģiski ka jā nu tad atri izder alu un bēdz mājās savadāk būs nepatikšanas tev nu es izderu alu un sarunajos ar komandu un dodos pie menedžeru un prasu kas būs un tad atkal prasa to pašu jautājumu vai esmu aizņemts un tad saka lai dodos majas .Aizbraucu nezināju kas būs un viss.Nākamajā dienā gāju ar visiem sikāk iepazities un tad treneris saka rit spēle kristiān esi modrs saprati!!! Un mums jauzvar mēs velamies kausu teiciens "ja neko nedarīsi neko nedabūsi ja kaut ko darīsi dabusi!!
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by Jogurtaa Trešdiena Februāris 18, 2015 5:52 pm

Tu savu komentāru, kurš nedaudz atgādina mazu rakstu, varēji izmantot kā pats savu rakstu! Tev tikai jāizveido jauns topiks šajā sadaļā un tev būs iespēja nopelnīt sev papildus TP Smile
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by Ngel Sestdiena Februāris 21, 2015 7:17 pm

Nākamreiz pieliec kaut 1 bildi, uzreiz savādāks skats. Un mazliet vairāk paraksti (~50vārdi).

3TP
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Nedēļa jaunajā komandā Empty Re: Nedēļa jaunajā komandā

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā