Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Empty Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo

Post by Ngel Otrdiena Decembris 16, 2014 12:34 am

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Big-interview-logo

Serij Kovalchuk (D) #66 - LA Knights

Tekstā ---> I - intervētājs, SK - Serij Kovalchuk (intervējamais)

I: Sveiks Serjoža!
SK: Sveicināts!
I: Vēlētos uzdot pāris jautājumus par to, kas pašlaik ar Tevi un komandu notiek JHL sezonā. Esi ar mieru?
SK: Protams, lai iet!

I: Tātad, pirmais jautājums. Kā vispār redzi sevi pašreiz LA Knights komandā un vai jūties iederīgs tajā?
SK: Jā, nu, grūti pat teikt. Par sevi komandas sastāvā man nav šaubu. Tajā es iedaros lieliski, vismaz man tā liekas. Spēlēju otrajā maiņā, esmu arī ar to apmierināts. Ar savu partneri aizsardzībā esmu jau nedaudz saspēlējies un kaut kāds kontakts mums pašlaik abiem arī ir izveidojies. Mazliet grūtāk ir ar uzbrucējiem, bet tas nebūt nav šķērslis manai iederībai komandā.
Domāju, ka esmu pamata aizsargs, bez kura būtu diezgan grūti komandai spēlēt, jo uzskatu, ka pirmajā maiņā čaļi kapā labi un savu iespēju man ir jaizmanto otrajā maiņā. Protams, ceru, ka sezonai ejot iespējams varu pakāpties uz pirmo maiņu.

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Maxresdefault

I: Piekrītu, esi iespēlējies tīri tā neko. Otrais jautājums ir sekojošs - ko domā par pirmajām spēlēm un savu sniegumu?
SK: Oi, smagi! *nopūšas* Grūti iet man. Tiešām! Nu pareizāk teikt, grūti iet ar punktiem. Manas piespēles it kā iet cauri un metieni ir, bet kaut kā nesanāk tos punktiņus uz piespēlēm savākt. Bet tas noved pie otra faktora - daru melno darbu aizsardzībā. Cik man nav nācies čaļiem uzdirst par to, ka ir jāskatās aizmugure, lai aiz jums neviens nepaliktu un neatskrietu pret mums pretuzbrukumā. Grūti ir, bet cenšos.
Komanda kopumā spēlē tiešām labi, jo pēc pirmajām 7 spēlēm esam nomināli 2.vietā. Dalam punktus ar Lions čaļiem. Domāju, ja vēl būs kaut kādas pārmaiņas, tad tikai uz labu, jo pirmā maiņa mums ir stipra un otrā arī tālu neatpaliek, bet vēl jāsaspēlējas!

I: Pārbaudes spēlē izcēlās kautiņš ar vienu no pretinieku komandas pārstāvi. Kāpēc mēs pēc šīm spēlēm vēl neesam redzējuši nevienu kautiņu?
SK: Vai tad kautiņi ir obligāti? Jā, protams, man patīk izvicināt rokas un zinu, to, ka būšu pārāks, jo pārbaudes spēlē jau to pierādīju ar KO. Grūti teikt. Ir momenti, kad varu aizsvilties, bet cenšos sevi turēt rāmjos, jo negribu, lai komandai dēļ manis būtu jācieš. Spēle pie vārtiem arī ir ļoti agresīva, bet ar savu masiņu varu diezgan viegli visus izstumt tur kur vajag!
Bet neuztraucieties, būs kautiņi, jo daži frukti to ir pelnījuši!

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo RSCN7529

I: Kā Tu domā, vai Jums ir iespējams variants, ka šogad paceļat kausu?
SK: Viennozīmīgi! Čaļi ir gatavi un treneris mūs motivē! Daudz darba ieguldam, lai mēs būtu tur, kur mēs esam tagad. Vēl sezona nav īsti pat pusē, bet mēs vēl parādīsim kā īsti kareivji cīnās un, ka varam arī sacelt pamatīgu vētru!
Bet, protams, vēl ir daudz jāstrādā, lai pilnveidotu komandu. Nedaudz pie maiņām jāpiestrādā. Varbūt ne pirmās, bet pie pārējām, lai kartīgi viss ir uz 100 procentiem!

I: Kas ir tavi mīnusi?
SK: *domā* Jūs jau tikai to gribētu! *smejas* Bet, ja godīgi, tad tagad ļoti aktīvi strādāju pie savas izturības. Jūtu, ka citi čaļi var izturēt ilgāk, bet es, protams, nedrīkstu atpalikt. Viss būs!

I: Liels paldies par interviju un tiekamies jau nākamajā intervijā!
SK: Paldies Jums!

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo 96965479
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo

Post by dzhonis Otrdiena Decembris 16, 2014 8:58 pm

Laba intervija, daudz lietas apskatītas! I Like
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo

Post by Kristz Pirmdiena Decembris 22, 2014 3:00 pm

5TP
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par pašreiz notiekošo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā