Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Ngel Svētdena Novembris 23, 2014 3:35 am

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Transparent_flag_with_question_mark

Par cik šī arī būs mana pirmā sezona, vēlējos nedaudz paust savas domas par manām izredzēm līgā, atskatu uz pirms-drafta spēlēm un citiem spēlētājiem!
Bet, lai uzreiz nebūtu tā, ka es runāju par kādu citu, centīšos nedaudz pats arī sevi pakritizēt!

Lai gan esmu dzimis Krievijā, kā redzat, man ir sanācis pietiekami labi izsisties, ja jau reiz esmu nonācis līdz tuvojošajam draftam. Bērnībā patiesībā man paveicās, ka sāku spēlēt hokeju - manā pilsētā atvēra halli. Tas bija kaut kas fantastisks, bet par to citreiz.
Tā kā esmu jau šeit un atpakaļ ceļa vairs nav, ir jādara viss maksimālais, lai tiktu pēc iespējas augstāk draftā. Man patiesībā ir ļoti grūti pat uzminēt kura komanda būtu mani gatava draftēt, jo JHL viss mainās ļoti ātri un dažādi jaunie spēlētāji jau pēc pirmās sezonas pazūd uz lielo līgu. Protams, tas nav slikti, tas pat ir ideāli, ja kāds var izsisties vienas sezonas laikā, taču, tas JHL padara mazliet švakāku, taču atkal pretējais - jaunajiem iespēja vienam otru buhāt pamatīgi.

Un tā, draftam nākot, notika 3 jauno talantu spēles savā starpā.
1.spēle
Nospēlēju visus 3 periodus ar kopējo aizvadīto laiku - 59:54:00, praktiski izlaižot 6 sekundes.
Izdarīju vairākus spēka paņēmienus gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, gan vienkārši spēles laikā.
Pa vārtiem raidīju 6 sitienus, taču neviens neatrada cauro vietiņu!
Pēdējā periodā, kad pretinieku vārtsargs atstāja laukumu (2:0 vadība mums), no manas piespēles tika iemesti vārti, tādejādi man pieskaitot 1 piespēli. Pirmais oficiālais punkts nopelnīts!
Spēles karstumā, pretinieku spēlētājs Brown Yay ļoti vēlējas izkauties. Tā kā esmu pārliecināts par sevi, tad kautiņam, protams, neatteicu. Rezultātā Yay dabūja trūkties un ar manu sitienu atradās uz ledus. Nopelnīju 5min.
Kopā par šo spēli ieguvu +3 koeficentu.

Spēle kopumā: (0+1), 5min major fight, 6 hits on goal, +3 overall

2.spēle
Tāpat kā pirmajā spēlē, arī šajā uz laukuma pavadīju visus 3 periodus - 60:00:00.
Visā šajā laikā izdarīju tikai 1 sitienu pa vārtiem.
Vairāki spēka paņēmieni gan aizsardzībā, gan uzbrukumā.

Spēle kopumā: (0+0), 0min, 1 hit on goal, -2 overall

3.spēle
Šajā spēlē uz laukuma pavadīju 50:36:00 minūtes, jo bija rezerves spēlētājs, kuram arī bija jādod iespēja.
Kopumā kamēr atrados uz laukuma izdarīju 5 sitienus pa vārtiem, bet diemžēl bez panākumiem!
Bīstamā situācijā nācas izmantot neatļautu paņēmienu - grūdienu mugurā un nopelnīt 2min.
Tāpat arī vairāki spēka paņēmieni!

Spēle kopumā: (0+0), 2min for cross-checking, 5 hits on goal, -2 overall

Kā es sevi vērtēju kopumā?
Nu, grūti spriest, taču ir skaidrs, ka manī ir daudz potenciāls. Ar labu komandu un treneriem no manis var dabūt pamatīgu aizsargu. Pašlaik domāju, ka esmu stabils 2.maiņas aizsargs jebkurā komandā! Pēctam, attiecīgi ar man nepieciešamajiem treniņiem kāpšu augstāk un kļūšu par pamatsastāva spēlētāju! Galvenais ir gribēt!

Mans TOP 5, kurus es uzskatu, ka viņi iekļūs draftā un ar labiem panākumiem turpinās sezonu!
Serij Kovalchuk - domas par draftu... Top52

5.vieta

Kristaps Goldmanis

Ir potenciāls un ir apliecinājis sevi jau bērnībā!

4.vieta
Yay Brown

Līdzīgs spēlētajs manam stilam, taču atšķirīgs laukumā. Ir lielisks potenciāls kļūt par superzvaigzni un tiekties pašos augstumos. Laukumā māk rādīt labu spēli un ir drosmīgs arī riskēt dažādās situācijās.

3.vieta
Jānis Sitējs

Par sakritību vai nē, bet uzvārds rada priekšstatu. Pamatīgs mūris, kas laukumā spēj darīt dažādas muļķības, kas otru komandu var nokaitināt pamatīgi. Ne tikai tas, bet ir lielisks ar piespēlēm un partnerim nebūs jāuztraucas par to, ka ripa varētu nepienākt uz lāpstiņas.

2.vieta
Jānis Grava

Cepuri nost. Zvaigzne jau tagad. Spēlē perfekti un laukumā arī ir bezbailīgs.

1.vieta
Nick Name

Vārtsargs, kuru gribēs visas komandas. Mūris - trāpīt viegli, atrast caurumu - gandrīz neiespējami!

Paldies, ka lasījāt!
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Snickers Svētdena Novembris 23, 2014 10:40 am

I Like
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Viesis Svētdena Novembris 23, 2014 10:45 am

Aplausi

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Viesis Svētdena Novembris 23, 2014 11:00 am

I Like

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by kikish18 Svētdena Novembris 23, 2014 11:42 am

Aplausi
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by dzhonis Svētdena Novembris 23, 2014 2:26 pm

Interesanti, bija patīkami palasīt. Wink I Like
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Ngel Svētdena Novembris 23, 2014 5:13 pm

Kāds atbildīgais var rakstu novērtēt, lai vēl pirms sākuma varu kaut kādus TP pielikt klāt?
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 27, 2014 2:00 pm

MAX 5 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk - domas par draftu... Empty Re: Serij Kovalchuk - domas par draftu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā