Monreālas Trieciens par LSHL Draftu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Monreālas Trieciens par LSHL Draftu Empty Monreālas Trieciens par LSHL Draftu

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 16, 2013 9:58 pm

Monreālas Trieciens par LSHL Draftu 0ydsgnp5ek3zw2m94gl2
Jaunās hokeja līgas LSHL drafts vairs nav aiz kalniem un norisināsies jau rīt Rīgā, kur šīs līgas četru komandu Ģenerālmenedžeri izvēlēsies tos spēlētājus, kuri spēlēs viņu komandā šosezon un visticamāk būs sadarbība arī nākamajām sezonām. Tādēļ mēs esam paaicinājuši vienu no šiem četriem Ģenerālmenedžeriem, Monreālas „Trieciena” Ģenerālmenedžeri, Emīlu Skapi, uz interviju par rītdienas gaidāmajiem notikumiem un vel dažiem interesantiem jautājumiem.
 
Sveiks Emīl.
Sveiks
 
Tev rīt ir jānosaka vairāku cilvēku turpmākais liktenis, vai neuztraucies?
Nu ja to nostāda tā, tad jā, loģiski uztraukums parādās (smejas), bet nu esmu drošs par savām izvēlēm un jau daudz maz ir skaidrs ko es gribu redzēt savā komandā.
 
Varbūt pateiksi cilvēkus, kurus visvairāk gribētos draftēt?
Nē, šādu informāciju neatklāšu, jo tas var grozīt citu Ģenerālmenedžeru domas un beigās varbūt nemaz netikšu pie tādas komandas kādu gribētos.
 
Kādas tev ir attiecības ar pārējiem menedžeriem?
Domāju normālas, ar nevienu neesmu tā varētu teikt sadraudzējies, bet domāju, ka mums ir labas biznesa attiecības un ne arvienu nav bijis nekāds strīds ne par ko un domāju, ka pēc drafta nevienam attiecības nepasliktināsies ar kādu citu.
 
Skaidrs, un tagad pastāsti mums, kāpēc Monreāla, ne Rīga?
Sākumā mums teica, ka komandām vajadzēs bāzēties Amerikā vai Kanādā, nu tad es uzsāku pārrunas ar Monreālas pilsētas domi, tad kad jau biju noslēdzis līgumu, tad tikai sāka parādīties komandas no Maskavas un Šveices, tagad ja nemaldos Vilki ir pārcēlušies uz Somiju?
Nu tad es uzzināju, ka komandas tomēr drīkstēs būt arī kur citur un biju diezgan vīlies, jo iznāk, ka šī skaitās Latvijas līga, bet komandas no Latvijas nemaz nav un visi spēlētāji dodos dzīvot sazin kur...
 
Neesi domājis par komandas pārcelšanu?
Esmu, un pat ļoti, uzskatu, ka tam ir ļoti reāla iespēja, bet tikai ne šogad, jo drafts ir jau rīt un viss ir saskaņots ar pilsētu n vispār komandai ir jau diezgan daudz fanu pilsētā. Nav vel pat zināms, kādi spēlētāji spēlēs, bet ļoti bieži var redzēt cilvēku ielās ar komandas formas krekliem, karogiem un citiem aksesuāriem... Es pat nezinu, kur viņi tos dabūn (Smejas)... Ja komandu pārcelšu, tad tas varētu notikt tikai nākamgad un noteikti uz Rīgu, bet nu vel to saskaņošu ar spēlētājiem, kas būs jau gadu Monreāla nospēlējuši un tas būs atkarīgs ko viņi par to domās.
 
Vai esi jau ticis skaidrībā kādas algas taisies dot spēlētājiem?
Man apmēram tas ir skaidrs, domāju tās milzīgas netaisīt, bet nu tā lai pietiek pāris nedēļām. Bet nu esmu izdomāji, ka pasniegšu vel prēmijas, lai spēlētāji kļūst aktīvi un nekad nenolaiž rokas.
 
Un tagad tāda interesanta lieta, Monreālas „Trieciens” ir kļuvusi par pirmo komandu līgā, tātad tā arī ir vecākā, vai esi šo faktu apzinājies?
VOV... nebiju to iedomājies... Tad nu šis ir milzīgs stimuls, lai vecākā komanda līgā pirmā arī paceļ to kausu virs galvas!
 
Nu tad paldies par veltīto laiku, vēlam jums veiksim rīt, lai izdodas salasīst tādu sastāvu kādu jūs vēlētos...
Paldies
Un ar to arī beidzam šodien, uzredzēšanos.

Uzredzēšanos.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā