Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by Ngel Otrdiena Janvāris 27, 2015 10:12 pm

Serij Kovalchuk (D) #66 - LA Knights

Turpmāk intervijā, I - Intervētājs, SK - Intervējamais

I: Sveiks Serjoža! Atkal tiekamies, bet nu jau playoff spēlēs. Kā jūties?
SK: Čau, čau! Jā, ir pienākuši playoffi un esam jau cauri pirmajai kārtai jebšu, esam jau finālā. Protams, ka jūtos lieliski! *pasmaida*
I: Nu ko, playoffi klāt, bet pirms parunājam par to, mazliet pastāsti par regulāro sezonu. Kas varēja būt labāk, kur tev paslīdēja kāja utt. ?
SK: Nu, regulārā sezona manā uztverē man izdevās. Es tiešām atdevu visu ko varēju un treniņos neslinkoju. Protams, ja mēs skatamies uz maniem statiem, tad tie nebūt nav pārāk labi un neesmu iemetis nedz vārtus, nedz arī piespēles esmu sadalījis daudz. Taču, domāju, ka mani punkti ir attaisnojušies tieši svarīgākajos brīžos. Ar savām 6 piespēlēm esmu palīdzējis tikt galā, kad bijām iedzinējos un vajadzēja izlīdzināt. Veiksmīga piespēle un vārti gatavi! Tā nav vienmēr, bet es cenšos, lai sanāktu kā labāk.
Diemžēl īsti nesanāca piestrādāt līdz galam pie izturības, jo vairāk uz sezonas beigām gribēju spēku uz borta spēli. Tāpēc vairāk piestrādāju pie spēka paņēmieniem. Taču, pārlieku par savu fizisko formu nesūdzos, tā bija augstā līmenī!

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Ilya-kovalchuk1

I:
Kā Tu juties, ka biji tikai 2. maiņas aizsargs? Ar to es domāju, ka vismaz manā uztverē es Tevi redzēju priekšā 1.maiņas aizsargiem un tu izskatījies daudz labāk...
SK: Kā ir tā ir. Es arī vēlējos spēlēt 1.maiņā, bet tā ir brīva trenera izvēle. Ja viņš gribēja, lai esmu 2. maiņā, tad man nekas pret to nebija pretī. Nevar jau arī labākos spēkus ielikt labākajā maiņā un cerēt, ka tie darīs visu darbu. Es izdarīju ļoti daudz tā saukto melno darbu. Atvairīju sitienus, neitralizēju uzbrukumus utt. Ceru, ka LSHL sezona man atnesīs lieliskas pārmaiņas un mans spēlētājs būs gatavs uz visu!
I: Wizards ierindojās 4. vietā regulārajā sezonā un bija mazas izredzes, ka viņi varētu sacensties par kausu. Bet kā ir ar Lions? Lai gan bija 3. vietā, bija nepieciešamas visas 7 spēles, lai noskaidrotu, kas cīnīsies pret jums.
SK: Jā, nu, Wizards gāja ļoti smagi. Ja nemaldos tikai 6 uzvaras no visām spēlēm... Wizards komandai ar vislielāko atdevi strādāja manuprāt jau manis slavētais Nick Name's. Viņš tur darīja visu ko varēja, bet, protams, arī pārējie čaļi centās.
Ar Lions cits stāsts. Tur ir labi uzbrucēji, kuri arī man regulārajā sezonā sagādāja nepatikšanas, bet diemžēl playoff'os ar viņiem nesanāks pacīnīties, jo Heat ar mokām izvilka un parādīja, ka viņi ir labāki un gatavi stāties pretī mums.
Domāju, ka viss paliks kā beidzās regulārā sezona - Wizards paliks kur ir, Lions arī, taču starp mums būs vēl duelītis! *smejas*

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Hqdefault

I: Nu tad pēdējie jautājumi. Kurš uzvarēs? Vai Tu un komanda ir maksimāli gatava? Iespējamas maiņas komandā?
SK: Visu pa plauktiem. Ceru, ka uzvarēsim mēs, protams. Mūsu čaļi un es esmu gatavi maksimāli. Sezonā to redzējāt un finālā to pierādīsim! Ja godīgi, domāju, ka būs nepieciešamas tikai 5 spēles, jo ļoti skeptiski uzskatu, ka vienreiz viņi mūs var sakaut, bet divreiz vairs nedrīkstam atļaut!
Par maiņām neko nezinu. Trenerim domāju neviens neko nav prasījis, jo visi ir apmierināti. Es esmu tajā skaitā.
I: Liels paldies par interviju un veiksmi playoffos!
SK: Paldies, tā noderēs.

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Ilya-Kovalchuk-hockey
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by dzhonis Trešdiena Janvāris 28, 2015 8:01 pm

I Like
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by laaceens30 Trešdiena Janvāris 28, 2015 8:04 pm

I Like I Like I Like
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by Viesis Trešdiena Janvāris 28, 2015 8:17 pm

Esi domājis par kāda cita veida raksta? Cik es redzu, tu tikai intervijas bliez. Very Happy Ir jau labas, es pats tādas kvalitātes intervijas nevaru uztaisīt Laughing bet daudzveidība un pārmaiņas arī nenāktu par sliktu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by Ngel Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 1:53 am

chubijzs rakstīja:Esi domājis par kāda cita veida raksta? Cik es redzu, tu tikai intervijas bliez. Very Happy Ir jau labas, es pats tādas kvalitātes intervijas nevaru uztaisīt Laughing bet daudzveidība un pārmaiņas arī nenāktu par sliktu.

Viss cits jau uztaisīts. Laikam neesmu pārāk radošs pašlaik, nevaru neko izdomāt. Gribēju jau, bet nevarēju izdomāt ko Very Happy
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by Ngel Otrdiena Februāris 10, 2015 2:33 pm

Būtu jauki, ja šo kāds atjaunotu, jo šie punkti man pienākas vēk jhl TP sistēmā.
Gribētu tos salikt klāt pirms sezonas!
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem Empty Re: Intervija ar Serij Kovalchuk par regulāro sezonu un playoff'iem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā