Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by Ngel Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 1:32 am

Kopš JHL neesmu neko manuprāt rakstījis, bet šodien nolēmu, ka gribu uzmest tādu mazu atskatu uz s9 sezonu un par Seriju kopumā.

Nu reāli kopš tiku iekš Wolves, es reāli esmu šeit nosacīti noenkurojies un vēl līdz s11 nekur nekustēšos (beidzas līgums). Par tālākiem plāniem neko nevaru pateikt, tādi radīsies tikai līgumam ejot uz beigām, jo esmu goda cilvēks un netaisos to lauzt.
Bet par pašu sezonu runājot, jāsaka ir, ka esmu apmierināts... daļēji. Kopš esmu Serijs pievērsās profesionālam hokejam, sākot ar JHL, nav izcīnījis vēl nevienu kausu, tikai palicis 2.vietā JHL ar Knights komandu (long love <3). Pirmā sezona LSHL arī tāda nekāda. It kā regulārajā spēlējām daļēji labi, bet playoffos jau 1.kārtā bijām ārā, kas man īsti nepatika.
Runājot par to, kas notika šogad, varu teikt, ka esmu nedaudz apmierinātāks ar komandas sniegumu. Lai gan sezonu noslēdzām ar ļoti šaubīgiem rezultātiem, tomēr nonācām playoff stadijā un pat pacīnīties varējām. Ar prieku acīs sekoju līdzi tam, ka 1.kārtu pārvarējām un tad 2. kārtā diemžēl būšu atklāts, mūs samizoja un nebiju to gaidījis. Tiešām cerēju, ka šis gads varētu būt mūsu, jo mani rezultāti playoff stadījā ekspoldēja (par to zemāk) un likās, ka sērija būs ļoti laba un tiksim uz finālu. Neiet runa vai būtu kausu pacēluši, bet gan vienkārši par finālu. Es to neesmu ļoti ilgi tagad piedzīvojis un Serijam sāk palikt stulbi ap sirdi, ka neko īsti vēl nav sasniedzis. Labākais sasniegums pašlaik viņam ir pats noslēgtais papildinājuma līgums ar Wolves uz vēl 2 sezonām (s10-s11). Nauda bija diezgan laba priekš zaļa gurķa un nebija iemesls nepiekrist.
Nu lūk tā, bija jau tie playoffi, bet kaut kā absolūti nesanāca un izkritām. Neko komandai nesaku, jo visi nospēlēja lieliski. Vienīgais, kas vienmēr būs un paliks ir tas, ka šis ir nhl09 un šie rezultāti ir pure random starp vienādu reitingu komandām. Bet tas nav par tēmu.

Un jā, runājot par manu sniegumu playoff. Ja tā paskatās, tad playoff stadijā es esmu izdarījis tikai 1 piespēli mazāk nekā regulārajā. Tas nozīmē, ka šī ir bijusi klusā sezona un tikai uz beigām esmu ar piespēlēm atvēries. Tāpat ari lietderības koeficents nav patīkams salīdzinot ar pagājušo sezonu. Kopumā playoff biju uzsprādzis un uz laukuma darīju pats sev neaptveramas lietas, kuras reāli strādāja un lika arī komandai strādāt veiksmīgāk.

Vēl no sezonas gribu pateikt, ka īsti nesapratu pēkšņo hate'u pret Wolves komandu. Saprotu, par ko, protams, bet kārtīgi atlēti to nedara publiski un savas domas par citu komandu patur pie sevis. Atklāti var runāt tikai, teiksim kapteinis preses konferencē, bet ne spēlētāji. A great sportsmen ship is built within team not public. To var attiecināt arī uz savu attieksmi - labs sportists saprot normas un šādās lietas nesaka atklāti - tas ir stulbi, piedodiet.

Neko citu nav ko piebilst, tikai mazs rezumē par sezonu un pāris domas.
Rīt iespējams atvēršu arī konferenci, ja nu kādam ir kāds neuzdots jautājums Smile
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by vairogs Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 1:43 am

I Like I Like I Like
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 9:47 am

Ouu, biju pat aizmirsis, ka arī tu rakstīji media. Prieks atkal redzēt šajā sadaļā. I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by bukss Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 11:20 am

5TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 11:38 am

bukss rakstīja:5TP

bukss rakstīja:4TP
nav bildes, tāpēc par vienu TP mazāk

Tu pēc garastāvokļa?

Nav tā, ka man ir žēl, nemetu akmeni Ngela dārziņā šoreiz.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by bukss Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 12:15 pm

Valdis rakstīja:
bukss rakstīja:5TP

bukss rakstīja:4TP
nav bildes, tāpēc par vienu TP mazāk

Tu pēc garastāvokļa?

Nav tā, ka man ir žēl, nemetu akmeni  Ngela dārziņā šoreiz.
o bļē, tev taisnība. izrādās ka nav bildes, reizēm tās bildes pārāk ilgi jāgaida kamēr parāda.
Pēc pamatotas kritikas
4TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu Empty Re: Serij Kovalchuk atskats uz S9 sezonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā