Pēcspēles intervija!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pēcspēles intervija! Empty Pēcspēles intervija!

Post by Hell Svētdena Janvāris 11, 2015 2:41 pm

Studija: Spēle starp "Losandželosas Knights" un "Kalifornijas Heat" ir noslēgusies par labu bruņiniekiem pēcspēles metienos ar rezultātu 4 pret 3. Kamēr mēs vēl gatavojam apskatu, lai par to pastāstītu un analizētu sīkāk, tikmēr Džonatans Eibs uz interviju ir aicinājis vienu no "Losandželosas Knights"  spēlētājiem - Jāni Sitēju. Lūdzu, vārds tev Džonatan.

Pēcspēles intervija! IMG_0819-2-

Dž.E: Paldies, tik tiešām uz interviju šovakar es esmu uzaicinājis Jāni Sitēju, labvakar un pastāsti kādas ir pirmās emocijas pēc tik svarīgas uzvaras?

J.S: Labvakar! Jūtos lieliski, jo tomēr mēs guvām uzvaru un tāds arī bija mūsu mērķis. Šī uzvara mums tiešām bija svarīga un paši labi apzinājamies, lai noturētu pirmo vietu sezonā mums šodien "Heat" komanda ir jāuzvar par katru cenu.

Dž.E: Spēle beidzās jums par labu, bet "Heat" komanda pa jūsu vārtiem paguva izdarīt 50 metienus, kamēr jūs izdarījāt tikai 27 metienus. Ar ko vari skaidrot šo milzīgo metienu skaitu?

J.S: Atļāvām Sandim Sunnem mazliet patrenēties pirms izslēgšanas spēlēm! (Pasmejās) Bet, ja nopietni, tad "Heat" komanda bija daudz labāk sagatavojusies šai spēlei nekā mēs. Nesaku, ka mēs nebijām, bet viņi bija labāk izpētījuši mūsu taktikas un atrada caurumus pa kuriem izvērsties un nokļūt metiena pozīcijā. Pateicoties mūsu vārtsargam mēs šodien guvām uzvaru, bez viņa tie 50 metieni ātri vien varēja pārvērsties graujošā rezultātā. Tāpēc jau visu izsaka tikai beigu rezultāts.

Dž.E: Ātri vien guvāt divus vārtus un tu pat paguvi atdzīmēties pirmajos, bet tad palēnām jūsu rezultāts saruka arvien mazāks un mazāks, līdz vienā brīdi pat bijāt iedzinējos kā vari komentēt šo situāciju?

J.S: Guvām ātrus vārtus pateicoties mūsu trenerim, kurš tieši mums pēdējos treniņos dzina iekšā ātru un agresīvu spēli. Mūsu uzdevums bija ātri iegūt pārsvaru un mēģināt salaust pretinieku jau pie pirmajām minūtēm, kas mums arī sākumā izdevās. Iegāju pretinieku zonā un izdarīju spēcīgu plaukstas metienu, bet vārtsargs to atsita sev priekšā un Imants to viegli raidīja pustukšos vārtos. Trenera dotais uzdevums tika izdarīs. Mēs salīdzinoši ilgi izturējam "Heat" komandas spiedienu, bet tikai trešajā periodā viņiem izdevās mūs lēnam salaust, bet parādā arī nepalikām, jo  spēle pamatlaikā beidzās 3:3

Dž.E: Pievēršamies tālāk pagarinājumam un pēcspēles metieniem. Pastāsti sīkām par pagarinājumu un par savu izpildīto pēcspēles metienu.

J.S: Par pagarinājumu tur nav daudz ko stāstīt. Viss bija pavisam vienkārši, treneris mums lika doties cīņā un cīnīties par katru ripu neatkarīgi no situācijas kur viņa atradās. Visa komanda to arī darīja, bet pie rezultāta mēs netikām. Uzskatu, ka pagarinājumā tā pat kā visā spēlē, abas komandas cīnījās kā vien var. Uzsākt pēcspēles metienu kā pirmajam vienmēr rada lielāku satraukumu nekā nākošajiem, bet es pie tā esmu jau pieradis, jo ne pirmo reizi nākās iet un izpildīt to. Meģināju apmānīt vārtsargu ar māņkustībām, bet diemžēl viņš uz tām neuzķērās un atvairīja manu raidīto metienu.

Dž.E: Paldies tev par šo izklāstu, vēl tikai viens jautājums. Kādas prognozes ir par izslēgšanas spēlēm, ja "La Kngihts" komanda saglabās pirmo vietu regulārajā sezonā?

J.S: Izslēgšanas spēles vienmēr jau ir grūti prognozēt neatkarīgi no komandas vietas regulārajā sezonā. Jā, tagad mēs es esam pirmie, bet izslēgšanas spēles ir, kas pa visam cits. Tur vairs nav ierastās spēles, bet atdeve uz laukuma no katra spēlētāja dubultojās un tur nekad nevar zināt kāds beigās būs rezultāts. Protams, es spēlēju bruņinieku komandā un cīnīšos par to cik vien labi protu, lai mēs arī uzvarētu šo čempionātu. Tāpēc es nesliecos prognozēt rezultātu, bet gan esmu gatavs cīnīties uz laukumu, lai iznākums būtu par labu mums.

Dž.E: Liels paldies tev par šo sniegto interviju, lai viss izdodas atlikušajās spēlēs!

J.S: Paldies jums!

Dž.E: Tas bija Jānis Sitējs kurš mums tikko veltija interviju par tikko aizvadīto spēli starp "La Knights" un "Kalifornijas Heat" Visu labu ar jums kopā bija Džonatans Eibs! Tas īsumā no manis arī viss, pieslēdzamies atpakaļ studijai!
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija! Empty Re: Pēcspēles intervija!

Post by Snickers Svētdena Janvāris 11, 2015 2:44 pm

I Like
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā