Intervija.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija. Empty Intervija.

Post by Hell Sestdiena Marts 28, 2015 10:12 pm

Intervija. Maxresdefault

I: Labsvakars visiem TV skatītājiem, šeit es Iveta Celmlauze. Tikko ir beigusies spēle starp "Valmieras Ērgļiem" un "Rīgas Triecienu" ,kur ar rezultātu  3-0 šovakar uzvarēja Valmieras komanda. Un uz šī vakara interviju es aicinu spēles otro zvaigzni Jāni Sitēju. Labsvakars un kādas emocijas pēc tikko izcinītās uzvaras un godam nopelnītās spēles otrās zvaigznes titula?

J.S: Labvakar! Emocijas ir visnotaļ pozitīvas, jo kā gan savādāk, ja tikko ir izcīnīta uzvara pret vienu no konferences tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs. Būtu vairak jau priecējusi pirmās zvaigznes tituls, bet otrā arī ir ļoti laba zīme, ka tiek novērtets mans darbs laukumā. Bet ir jāuzteic mūsu vārtsargs, kas šovakar godam tvēra pretinieku mestās ripas un ne reizi neielaida vārtus, kas arī ir viena liela panākuma atslēga šovakar un godam viņam piešķirtā spēles pirmā zvaigzne.

I: Tu lieliski šovakar nolasīji savus pretiniekus un atdevi saviem komanadas biedriem divas lieliskas piespēles, kas vainagojās ar gūtajiem vārtiem un pašās spēles beigās pats arī tiki pie vārtiem, lai gan tie tika mesti tukšos vārtos. Kas tev palīdzēja sovakar tik labi nospēlēt.

J.S: Palīdzeja noteikti, ka tikai un vienīgi komanda. Jā man izdevās veiksmīgi nospēlēt ar pretspēlētāju un tiku viņam garām un redzēju, ka Vinstons ir uzņēmis ātrumu un atdodot piespēli viss pārejais bija viņa rokās, lai atklātu spēles rezultātu, kas arī viņam lieliski izdevās. Pagajā nepilna minūte un man uztverot piespēli no mūsu vārtsarga es atkal ieraudzīju, ka viens no komandas biedriem ir uzņemis ātrumu un atdevu piespēli starp diviem pretspēlētajiem un Krūmiņš guva vārtus. Tas mums nāca ļoti par labu, jo pārsteidzām pretinieku komandu un bijām jau vadībā ar 2:0 Beigās guvu vārtus, kas arī pielika punktu spēlei un bija skaidrs, ka esam uzvarējuši. Jā, iemetu tukšos, bet vārti ir un paliek vārti, lai arī kā tie tiek gūti. Galvenais, lai tie palīdz komandai gūt uzvaru.

I: Šovakar tevi uz interviju aicināju arī dēļ viena laba iemesla, tu šovakar savā LSHL debijā esi ticis pāri divdesmit punktu slieksnim, kas tev par to ir sakāms?

J.S: Divdesmit punkti jau? Tas tiešām mani ļoti priecē, jo tas ir lielisks sasniegums kā debitantam lielajā līgā. Smags darbs treniņos un trenera uzticība man, ir panākuma atslēga uz šo sasniegumu. Prieks par to, ka vidēji spēlē es gūstu malziet vairāk nekā vienu punktu. Jo katrs rezultativitātes punkts ir kādā mērā palīdzējis komandai sasniegt savu mērķi un šī vakara mani trīs gūtie punkti ir lielisks pierādījums tam. Tā kā sezona vēl nav galā, tad arī turpmāk es centīšos gūt vārtus un atdot piespēles saviem komandas biedriem, lai tikai "Ērgļu" komanda triektos uz priekšu ar atplestiem spārniem pretīm jaunām uzvarām un sezonas galvenajam mērķim, iekļūt izslēgšanas spēlēs.

I: Priekšā vēl ir vairākas spēles pret spēcīgiem pretiniekiem, kas jau seoznas gaitā ir pierādījušas vairākkārt savu dominanci laukumā pret citām komandām. Vai tādas komandas jums nezags iespēju iekļūt izslēgšanas spēļu robežā, ņmeot vērā, ka pagaidām "Ērgļu" komanda atrodās ārpus šīs zonas?

J.S: Jā ir dažas pretinieku komandas, kas sevi ir ļoti labi pieteikušas un demonstrē labu hokeju, bet viss ir iespējams. Nākamās spēles būs grūtas, bet mēs spēlēsim savu hokeju un centīsimies gūt panākumus neskatoties kāda komanda mums stāsies pretīm. Visas komandas ir uzvaramas un visām komandām var zaudēt. Tieši tapēc šis ir hokejs, kur nevar neko tik viegli prognozēt kā veiksies pret katru attiecīgo komandu. Mūsu mērķis ir skaidrs - iekļūt izslēgšanas spēlēs un to mēs ar komandu arī cenšamies panākt. Tikko vēl bijām izslēgsanas spēļu zonā un tagad nēesam, bet tikpat drīz varam arī tur atgriesties.

I: Tad tu uzskati, ka "Ērgļu" komanda panāks savu un nekas to neapturēs no mērķa saniegšanas?

J.S: Uzskatīt es tā varu, bet vai tas tā būs? Es nezinu! To neviens nevar prognozēt, kas un kā sezonas beigās izvērtīsies. Katrai komandai pienāk sava uzvara sērija un arī zaudējuma sērija. Šobrīd "Ērgļiem" bija lejupslīde, bet šovakar mēs atkal spējām gūt svarīgu uzvaru pret "Triecienu" , kas iespējams būs atkal mūsu jaunās uzvaru sērijas sākums un turpmāk mēs ar uzvarām atgriezīsimies izslēgšanas spēļu zonā.

I: Kāds komandai šovakar būs noskaņojums pēc šīs uzvaras? Vai jūs to nosvinēsiet vai gatavosieties tālāk un neatslābsiet?

J.S: Mums bija nogurdinoša spēļu nedēļa un tagad, kad mums priekšā ir divas brīvas dienas, tad domāju, ka ar trenera atļāuju mēs šovakar mazliet nosvinēsim šo uzvaru, jo esam taču cilvēki un dažreiz nākās mazliet izbaudīt šo visu uzvaras prieku. Protams, atslābt mēs netaisāmies, jo savus skatītājus mēsnetaisāmies pievilt un uz nākošo spēli mēs atkal būsim gatavi jaunām emocijām.

I: Paldies tev par šo interviju un lai veicās arī turpmāk tev un tavai komandai un sekosim arī līdzi kā jums veiksies tālāk.

J.S: Paldies jums, ka paaicinājāt mani un visu labu.

I: Uz interviju šovakar bija aicināts Jānis Sitējs un viņš tikko mums sniedza nelielu ieskatu par savu sniegumu spēlē. Paldies jums, ka skatījāties ar jums kopā bija Iveta Celmlauze un tiekamies nākošajā stranslācijā!







--------- TP RAKSTS ---------
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija. Empty Re: Intervija.

Post by Maus Pirmdiena Aprīlis 06, 2015 7:12 pm

5TP, nākamoreiz iesaku ieboldot jautājumus, citādi šoreiz, vismaz man, viss saiet vienā putrā.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā