Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by Kristz Svētdena Decembris 14, 2014 7:34 pm

Labdien, šodien esam uzaicinājuši uz pēcspēles interviju vienu no jaunajiem vārtsargiem, Antti Anrikainen, kurš pārstāv Heat komandu. Heat komanda šodien atdzina Vankūveras Wizards pārākumu, ar 2-3 pēcspēles metienos piekāpjoties. Spēles gaitā Heat bija vadībā ar 2-0, taču dažas minūtes pirms beigām ielaida vienu vārtus, un dažas sekundes pirms 3. perioda beigām ielaida arī otru ripu. Tagad pajautāsim Antti par šo spēli dažus jautājumus.
Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Screen%2Bshot%2B2012-03-07%2Bat%2B12.12.04%2BAM


Sveiks. Kā jūties pēc šīs spēles?


Sveiks. Jūtos slikti, labāk vienkārši nevar justies šādi izlaižot acīmredzamu uzvaru.

Kādā veidā, jau 3šo spēli jūs pašās beigās izlaižat uzvaru?

Aizsargi, ir tāda sajūta, ka tie uz spēles beigām atslēdzas tādējādi mēs ielaižam vārtus, jo man vienkārši vairs nav izredžu glābt. Vispār neesmu apmierināts ar pirmajām spēlēm gan savs sniegums, gan komandas sniegums ir vājš, jo izdarot ~30 metienus spēlē, ir jāuzvar, bet nu mums ir tādi labie vārtsargi pretī. (sasmejas)

Kā tu vērtē Gailīša rīcību, nemetot pa tukšiem vārtiem?

Šo es labāk nekomentētu, jo tur būs jālieto zvaigznītes, pats saka, ka ripa noslīdējusi no lāpstiņas, un, lai vispār moments nepazustu, atdeva partnerim, pēc tam metiens arī esot nolūzis, nu vispār melnā diena Gailītim. Pēc tam treneris viņu paņēma pie dziesmas.

Kas bija tas, kas tev šodien nepadevās šajā mačā?

Man padevās viss, bet, šo manu labo ritmu izjauca šīs dažas mazās kļūdas, pirmos vārtus ielaidu, jo vispār redzēju tikai aizsarga pakaļu, viņš bija man priekšā, nācās reaģēt tā teikt uz dullo. Man jāpiestrādā pie spēles ar nūju un cimdu, jo tas ir tas, kas man šobrīd nepadodas, īpaši pēcspēles metienos, kuros esmu kapitulējis jau 3 spēlēs.

Kā būtu jāspēlē turpmāk, lai nepieļautu šādas kļūdas?

Jāspēlē vienkāršāk aizsardzībā un ripa jādabū ātrāk no zonas ārā, jo JHL arī ir meistarīgi uzbrucēji, kuri var ripu atņemt.

Vai jau zini nākamās spēles vārtsargu, un vai tas būsi tu?

Jā, tagad sēdēšu uz soliņa un tas solās būt ilgs laiks, jo pie spēlēšanas tiks Trevors. Lai viņam veicas, ja komanda uzvar, man nekas nav pretī sēdēt un dalīt autogrāfus. (sasmejas) 

Kā tu vērtē citu vārtsargu darbību JHL?

Ir labi, it īpaši patīk James Gerisson un Nick Name darbība, cerams, ka kādreiz, kaut kur sanāks kopā uzspēlēt, tie izskatās talantīgi zēni.

Un beidzamais, kā taisies sagaidīt Ziemassvētkus?

Draugu lokā laikam, vai arī vienkārši ar komandu pasēdēsim, protams, nevar arī aizmirst par draudzeni, kas gaida mājās. (sasmejas) Cerams, ka Ziemassvētkos nebūs jāspēlē. 

Paldies, uzredzēšanos.


Lūdzu, gan jau kādreiz tiksimies.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by dzhonis Pirmdiena Decembris 15, 2014 7:16 pm

Baigi noliki komandas aizsardzību "publiskā telpā", bet tā jau intervijai nav ne vainas. Very Happy
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by vairogs Trešdiena Decembris 17, 2014 2:03 pm

3 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by Viesis Trešdiena Decembris 17, 2014 2:21 pm

Vai tad par JHL media vertētāju arī var kļūt JHL spēlētājs ? Question

PS. Tad jau labāk ,lai Krists vērtē LSHL ,un Peža - JHL. Wink

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by vairogs Trešdiena Decembris 17, 2014 2:25 pm

Neatminos ,ka būtu kāds aizliegums !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by Viesis Trešdiena Decembris 17, 2014 2:27 pm

vairogs rakstīja:Neatminos ,ka būtu kāds aizliegums !
Nu ,tad ok . Wink 

Vienkārši atcerējos par to gadījumu ,kad Maikijs kļuva par LSHL TPU menedžeri tāpēc,ka viņš nevarēja kļūt par JHL TPU menedžeri ,jo viņš spēlēja JHL.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by Kristz Trešdiena Decembris 17, 2014 2:33 pm

Bet es reti rakstu kādu rakstu, savus jau tāpat nevērtēšu.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by bleedis Trešdiena Decembris 17, 2014 2:49 pm

Dzīvē viss beidzas labi, ja kaut kas beidzies slikti, tātad, nekas vēl nav beidzies.
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by vairogs Trešdiena Decembris 17, 2014 9:49 pm

bleedis rakstīja:Dzīvē viss beidzas labi, ja kaut kas beidzies slikti, tātad, nekas vēl nav beidzies.
Man patīk tavs domu gājiens ! Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Pēcspēles intervija ar Antti Anrikainen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā