Intervija ar Antti Anrikainen

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Antti Anrikainen Empty Intervija ar Antti Anrikainen

Post by Kristz Pirmdiena Augusts 24, 2015 12:49 pm

Intervija ar Antti Anrikainen Mqdefault
Sveiki, šodien mēs esam šeit, lai tiktos ar vienu no labākajiem vārtsargiem līgā, tas ir Antti Anrikainen. Esam viņu uzaicinājuši uz interviju, lai uzzinātu, kāda ir atmosfēra komandā šobrīd, kādas ir viņa paša izjūtas un kādi galu galā ir īstie komandas mērķi? Tad nu ķersimies klāt.

Sveiks Antti, esi sveicināts mūsu draudzīgajā studijā.
Jā, sveiki, vari mani saukt arī par Antiju, tā būs daudz vienkāršāk un draudzīgāk.


Tad nu tā, iesākumam, kā jums ir izdevies tik labs sezonas sākums? Kurš ir galvenais "vaininieks" pie šādas veiksmīgas spēles?
Nu, labs jautājums, tas ir izdevies visiem mums kopā, komandas ģenerālmenedžeris ir sagādājis konkurētspējīgu sastāvu, kas dod mums lielas izredzes cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Komandā ir lieliski puiši, kuri cīnās par katru laukuma centimetru. Vaininieks (pasmejas) nu tāda gluži nav, ir tā, ka vienu spēli izšauj viens, otru spēli cits, ja paskatās komandas statistiku, tad var redzēt, ka visiem punkti ir sadalījušies ļoti blīvi un neviens nav tāds izlecējs, kuram nu būtu vairāk par visiem pārējiem. Sezonas sākums bija veiksmīgs Markam (Dymo), tālāk Osim (Ollson), tagad sezonas beigās, atvēries ir gan Dobijs (Dobenbergs), gan Atte (Anrikainen), tā kā viss mums ir priekšā.


Maiņas rezultātā ir iegūti divi labi centra uzbrucēji, vai viņi dod pienesumu komandai?
Noteikti, Janka (Kraucis), ir lielisks uzbrucējs, ko viņš jau ir parādījis pirmajās spēlēs burtiski spridzinot. Tailijs (Jarnkrok) ir jau zināms čoms, kopā esam jau spēlējuši, ja atrod viņam īsto vietu, tad viņš ir īsta "punktu mašīna". Pagaidām esam lieliski apraduši ar jaunajiem spēlētājiem un zinām, ka viņiem viss ir priekšā.


Pašam spēle varbūt nemaz nav tik spīdoša, kas pie tā vainojams? Komandai ir vāja aizsardzība vai kas cits?
Dažkārt ir mana vaina, dažkārt aizsargu. Varbūt mums vēl nav izveidojies tas kontakts kādu es vēlētos, nav komunikācijas, bet tas ar laiku uzlabosies, jo nu jau tas iet uz labo pusi. Arī es neesmu ieguvis savu labāko formu šosezon, man jāatgūst forma, kāda man bija uz S9 Play-Off īres laiku. Komandai nav vāja aizsardzība, vienkārši daudzkārt pretinieks ir labāks, tehniskāks. 

Komanda ir tuvu Play-Off, taču tagad bijuši vairāki zaudējumi, kas notiek? Komanda jau ir sacerējusies uz izslēgšanas spēlēm?
Es neteiktu, ka sacerējusies, varbūt dažreiz ir tāda sajūta itkā mēs jau visu esam izdarījuši un tagad viss ir beidzies, bet tā nav un tāpēc spēles beigas mūsu izpildījumā vairākās spēlēs pēc kārtas nav bijušas sekmīgas. Komandai vienkārši ir jāatslābinās, mūsos ir pārāk liels saspringums, tagad mums ir maza pauzīte no spēlēm, lai atpūstos, cerams, ka nākamās divas spēles tiks uzvarētas, jo tas būtu liels solis pretī mums tik ļoti kārotajām izslēgšanas spēlēm.


Noslēgumā vēlos pajautāt, ja Tev būtu iespēja spēlēt kaut kur citur, kura komanda tā būtu?
Man ir divas favorītkomandas, viena no tām ir Fatsharks, kurā jau aizvadīju S9 Play-Off, un otra ir Trieciena vienība, kurā man būtu jākonkurē ar līgas leģendu Emīlu Skapi, bet pagaidām diži nedomāju, kur gribētu spēlēt, jo man ir līgums uz piecām sezonām ar Meteora komandu un pagaidām esmu šeit tā teikti iedzīvojies. Leģionāra statuss man šeit netraucē.


Nu tad, paldies par interviju, novēlu veiksmi turpmāk, cerams, ka Tev izdosies ievest komandu izslēgšanas spēlēs.
Paldies, visi mēs ceram, viss mūsu pašu rokās.


TP raksts [krājam TP Troll]
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Antti Anrikainen Empty Re: Intervija ar Antti Anrikainen

Post by brisingr21 Sestdiena Augusts 29, 2015 7:58 pm

5TP
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā