Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by nickname33 Pirmdiena Novembris 24, 2014 3:12 pm

Labdien visiem, ar jums Ezis Ceļotājs! Ir pienācis tas brīdis, kuru jūs gaidījat veselu mūžību! Visi spēlētāji un prospekti steidzās pie monitora un ar drebošām rokām atver šo tēmu...INTERVIJA AR NICK NAME!!!!! *ironiskais smiekls no Eža Ceļotāja puses* Khmm...protams, ka drafts tik un tā ir svarīgāks, bet priekš Nika šīs tiešam ir ilgi gaidītais brīdis. Piedāvāju jums īsu interviju ar šo talantīgo, bet pārāk pašpārliecināto vārtsargu.

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. 25ss7qo

Reporter Sveiks, Nik!

Sveiks.

Reporter Kā šodien jūties?

Labi.

Reporter Gaidi nepacietību draftu?

Jā.

Reporter Emm...kāpēc tev ir tik īsās atbildes?

Lai tevi nokaitinātu.

Reporter Hmm....(pēc 5 sekundēm Niks pasmaidīja, kas nozimēja to, ka viņš tikai pajokoja .E.C.) ...skaidrs, jokdari.
Bet ja nopietni – vai tu esi gatavs draftam?


Protams, kā citādāk.

Reporter Kā tu doma, tevi šodien izvēlēsies?

Es esmu pārliecināts, ka jā. Un vēl esmu pārliecināts, ka es būšu pirmais izvēlētais draftā.

Reporter Lielākā daļa prospektu uzskata, kā tu pēc šīsdienas drafta tu spēlēsi Kalifornijas Heat komandā. Kā tu nokomentēsi šo faktu?

Kalifornija? Mmm, interesanti. Whiskey, weed, palm trees...Nu labi labi, līdz šitām es nenolaidīšos. Man vispār ir vienalga, kurā komandā es spēlēšu, jo es zinu, ka es spēšu izvilkt jebkuru komandu.

Reporter Nenolaidīties līdz viskijam? Tu taču mēdz malkot šo dzērienu katru piektdienu...

Nu ne alkoholiķa līmenī.

Reporter Atgriežoties pie drafta. Tu esi atradis sev pavadoni?

Nē. Laikam sievietes domā tikai par seksu. Varbūt nāksies nozagt kādu pavadoni no cita spēlētāja.

Reporter Man te nesen ir atnākusi vēstule no kāda LSHL fana, kurā viņš jautā par tavu attieksmi pret latviešu mēdijiem. Ir jau zināms, ka tev nepatīk šīs fakts, ka mēs veltam tev pārāk maz laika, vai vispār neveltam.

Es skatos, ka šeit mēdiji pagaidām snauž, jo es, izņēmot tavu rakstu par drafta prospektiem, neieraudzīju nevienu rakstu saistībā ar JHL. Starp citu, tu varēji mani novērtēt ar 10 ballēm...

Reporter ...es centos objektīvi vērtēt.

Bet tik un tā paldies par rakstu.

Reporter Lūdzu. Bet saistībā ar rakstiem un JHL, es neteikšu, ka viss tur ir bezcerīgi. Rekur, ir raksti par Jāni Gravu, Yay Brown. Vēl te ir Serija Kovalcuka domas par draftu...

...kurus ir uzrakstījuši paši tevis minētie spēlētāji, nevis žurnālisti.

Reporter Nu labi, pirmo raundu tu esi vinnējis, bet es tā pat nepadošos...Bet es vēlos pabeigt šo interviju ar to, ko mēs esam sākuši - ar jautājumu par draftu. Kā tu domā, kurā komandā tu tiksi?

Vankūveras Wizards komandā, jo viņi izvēlās pirmie.

Reporter Nu ja, ar optimismu un pašpārliecinatību tev viss ir kārtībā. Tā, kā mans jautājumu krājums joprojām ir vēl mazāks, nekā tavs ''Intensity/Cluch'' prasmes indekss, mums nāksies pabeigt interviju. Kaut ko gribi vēl pateikt mums pirms aiziešanas?

Es te vakar atklāju savu Twitter kontu. Ja gribat, varat sekot. (@Nick33andLSHL, ja kas. E.C.)

Reporter Nu tad - veiksmi tev draftā!

Paldies, tev arī veiksmi jautājumu krājumu papildināšanā.



Ar jums bija Ezis Ceļotājs un viens no JHL drafta prospektiem, vārtsargs Nick Name.

Veiksmi visiem!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Re: Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by Viedais Pirmdiena Novembris 24, 2014 3:40 pm

Viskijs hokejam netraucē, tikai uzlabo prasmes. #Truestory #experience

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. 1973819_orig
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Re: Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by Ngel Pirmdiena Novembris 24, 2014 4:20 pm

Viskijs tiešām netraucē. Daļa no sportistu rutīnas!
I Like
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Re: Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 27, 2014 2:28 pm

5 TP (NĀKAMREIZ KLĀT BILDI/-ES + SAKARĪGĀKU SARUNU AR PLAŠĀKIEM TEIKUMIEM - citādi jau paspēju iesnausties pie pus raksta ,jo zināju ko gaidīt beigās !)


+ Ieteikums labāk rindiņas rakstīt pie malas nevis centrā , citādi jālēkā pa rindām un kopaina saraustīta , trūkst tikai eglīšu rotājumu ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Re: Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 27, 2014 2:30 pm

Izrādās tomēr ,ka bilde ir - tikai man viņu nerāda - bezgalīgi ilgi lādē attēlus !
Pas pēju visu darbu izlasīt un pat tad vēl bilde neatveras !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmsdrafta intervija ar Nick Name. Empty Re: Pirmsdrafta intervija ar Nick Name.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā