Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. Empty Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Post by nickname33 Svētdena Maijs 03, 2015 10:30 pm

Nevarēju neko izdomāt labāku, ka nozagt ideju no Millera. Millerisms rullē. Īsā intervija ar Name.


Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. 15mydlt



Sveiks, Nik.

Holla!

Tevi diezgan reti intervē, tāpēc es esmu priecīgs, ka tieši es tevi intervēšu.

Malacis. Bet es vēlos jautājumus...

Tātad, tevi izsauca uz LSHL Leģionāru izlasi. Tavas sajūtas?

Ne visai.

Kāpēc?

Jēga? Cik es zinu, tad Leģionāru izlasē tika izsaukti arī Barsovs un Anrikainen. Cik es sapratu, Barsovs būs pirmais vārtsargs, jo viņam šī ir viņa pēdējā karjeras sezona. Pie tam Viedā asistents ir vairogs. Un vēl ir Antti, kuram veicās vairāk, nekā man. Es tā sapratu, kā es palikšu par trešo vārtsargu. Man tas nav vajadzīgs. Jā, Pasaules Čempionāts ir svarīgs un prestiža lieta. Un visi grib tikt tur, bla bla bla. Bet gandrīz visu čempionātu skatīties uz spēli no rezervistu soliņa - pat jā mēs uzvarēsim čempionātu, man tas nesagādās nekādu baudu. Es varu vēlreiz atkārtot citātu, ko es atkārtoju 333 reizes -  ''Es vēlos paņemt kausu ar savām rokām un kājām, nevis sēžot soliņā''. Tā lūk.

Bet ja tu atteiksies no dalības, tad pastāvēs iespēja, ka tevi vairs nekad neizsauks pat Novadu Kausam - tava ''atteicēja'' reputācija atbaidīs ĢM.

Zinu. Bet es atkārtošos - ja man būs iespēja nospēlēt kaut pusi no iespējamam spēlēm, tad es neatteikšos. Pretējā gadījumā - nē, paldies, nav vērts.

Bet izskatās, ka Viedais un vairogs nemainīs savu lēmumu arī pēc šīs intervijas. Vai tu spēlēsi no visas sirds par Leģionāru izlasi?

Šaubos. Man vienkārši trūks motivācija. Šīs fakts, ka es esmu tikai trešais vārtsargs, nedos manu mieru.

Pat šīs fakts, ka kopā ar tevī spēlēs trīs tavi komandas biedri no Oslo Wild Cats nedos tev motivāciju?

Paklau, es ne īpaši slēpju faktu, ka es esmu egoistisks tipa čalis. Jā, tas ir patīkami, ka man ir iespēja spēlēt kopā ar komandas biedriem, bet man pašam gribās vairāk spēlēt. Jo es mazāk spēlēju, jo man paliek garlaicīgāk. Un ja man ir garlaicīgi, tad negaidiet no manis labu spēli. Vēl pēc spēles atkal visi sāks gaudot par to, ka ''Curtis ir vainīgs''.

Nu par tavu egoismu mēs visi uzzinājām vēl Wizards laikos, kad tu pēc katra zaudējuma vainoji visus, tikai ne sevi.

Tieši tā.

Ko tu vēlies novēlēt pārējiem Pasaules Čempionāta dalībniekiem?

Ko es tur daudz varu novēlēt? Labi nospēlēt, mazāk dzert un smēķēt, nebūt par tādiem egoistiem, kā es...laikam vēl novēlēšu uzvaru Leģionāriem.

Skaidrs. Paldies par interviju un veiksmi PČ!

Paldies!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. Empty Re: Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Post by vairogs Svētdena Maijs 03, 2015 10:36 pm

Neviens nekur nav apgalvojis ,ka esi trešais gk ... varbūt būsi otrais !? Very Happy


Varbūt pat pirmais ! 

Būtu es GM ,tad Intars noteikti ar savu pieredzi būtu nr.1 , bet ko lems Viedais - var ar dažreiz pārsteigt !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. Empty Re: Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Post by Viesis Svētdena Maijs 03, 2015 10:41 pm

Holla, pepe!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. Empty Re: Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Post by laaceens66 Pirmdiena Maijs 04, 2015 12:39 pm

6 tp.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ. Empty Re: Nick Name kunkstēšana, jeb īsā intervija pirms PČ.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā