Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by dzhonis Ceturtdiena Decembris 04, 2014 6:36 pm

Sveicināti! Šoreiz piedāvājam interviju ar JHL hokeja līgas Kalifornijas Heat  Heat komandas aizsargu Jāni Gravu #12. Jānis Grava tika draftēts tikai šogad ar augsto piekto izvēli.
Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Db9d69faabd097876bdd07450f7bd120

Intervētājs: Sveiks! Pirmkārt jau paldies, ka piekriti šai intervijai.
J. Grava: Čau! Paldies, ka uzrunāji mani.
Intervētājs: Varbūt varētu sniegt mazu ieskatu par sevi, mūsu lasītājiem?
J. Grava: Protams! Tātad mani sauc Jānis Grava, 20 gadus jauns, esmu hokejists un spēlēju aizsarga pozīcijā. Šogad tiku draftēts JHL komandā Kalifornijas Heat, un ar nepacietību gaidu pārbaudes spēles un sezonas sākumu.
Intervētājs: Kā sākās tavas hokejista gaitas?
J. Grava: Hokeju sāku spēlēt, kad ar ģimeni pārcēlāmies uz Kanādu. Tur hokejs ir ļoti populārs un arī es tam pievērsos. Sākumā ar draugiem pagalmā spēlējām, tā pamazām izaugu līdz blakus pilsētas amatieru komandai un šobrīd esmu JHL.
Intervētājs: Kā nonāci atpakaļ Latvijā no Kanādas?
J. Grava: Sanāca tā, ka tēvam bija laba biznesa ideja, kuru viņš vēlējās attīstīt Latvijā. Tādēļ pārcēlāmies uz Latviju, lai viņam viss izdotos. Bet tagad jau esmu atpakaļ otrpus okeānam Kalifornijā.
Intervētājs: Tieši par to gribēju vaicāt nākošo. Kā tev iet Kalifornijā?
J. Grava: Man iet ļoti labi. Esmu noslēdzis ar Kalifornijas Heat ļoti labu līgumu, treniņos ir jūtams progress, treneri pagaidām arī ir apmierināti ar mani. Cerams, viss tik labi turpināsies arī sezonā.
Intervētājs: Treniņos spēj paveikt visu, ko treneri no tevis prasa?
J. Grava: Cenšos! Esmu pēc dabas strādīgs un neatlaidīgs, tāpēc treniņos no sevis "izspiežu visu sulu" (smejas). Progress ir jūtams, esmu krietni pielicis klāt savai spēlēt prasmei.
Intervētājs: Un, ko tu vari teikt par pašu komandu?
J. Grava: Komanda ir ļoti laba, daudz jaunu perspektīvu spēlētāju tika draftēti reizē ar mani. Treniņos visi smagi strādājam, sakarīgi čaļi, patīkami ir būt tādā komandā.
Intervētājs: Kā tu atslābinies pēc treniņiem?
J. Grava: Man patīk vienkārši pasēdēt pirtiņā vai mājās atgulties dīvānā un paskatīties kādu labu filmu, paņemot kādu aliņu (smejas). Bieži jau nē, bet nu vienreiz nedēļā paņemu kādu vienu līdz divus. Tā kā Kalifornijā ir silts, tad jau neizpaliek gaļas cepšana. Nekas nevar būt labāks par aukstu aliņu un tikko svaigi uzceptu gaļiņu. Pilnīgi siekalas saskrēja mutē (smejas).
Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Bbq1
Intervētājs: Jā, man arī (smejas). Ja jau sākām par ēdienu, tad mazliet paturpināsim, kā ir ar ēšanu Kalifornijā?
J. Grava: Ir labi, man nav nekādu pretenziju. Kaimiņi ieteica ļoti labu steiku restorānu, tiešām labs. Reizi nedēļā cenšos aiziet. Veikalos piedāvājums labs un plašs, tā kā mājās var viss kaut ko uzmeistarot, ja gribās.
Intervētājs: Ja reiz pieminēji kaimiņus, tad kā ir ar dzīvošanu Kalifornijā? Esi jau pieradis?
J. Grava: Jā, esmu ļoti apmierināts. Klubs man piešķīra ļoti labu dzīvokli, labā rajonā. Kaimiņiem arī nav ne vainas, esmu jau paspējis ar dažiem iepazīties. Pārsvarā jauni cilvēki, tāpēc nekādu domstarpību pagaidām nav.
Intervētājs: Skaidrs, tad jau pagaidām esi ar visu apmierināts?
J. Grava: Jā, esmu ļoti apmierināts. Tiku draftēts labā komandā, treniņos tiek smagi strādāts un ir jūtams progress, ar dzīvošanu šeit, Kalifornijā, arī nav nekādu problēmu. Tā kā, jā, pagaidām, dzīve izdodas (smejas).
Intervētājs: Nu ko, tad jau tikai var novēlēt tev veiksmi gaidāmajās pārbaudes spēlē un arī labu sniegumu sezonā!
J. Grava: Paldies, paldies. Jā, veiksme noderēs gan treniņu procesā, gan spēlēs. Pats ar nepacietību gaidu pārbaudes spēles, lai varētu sevi parādīt no labākās puses.
Intervētājs: Nu ja, paldies, ka piekriti intervijai un tad jau cerams tiksimies vēlreiz sezonas laikā, lai atkal parunātu.
J. Grava: Droši, vienmēr esmu atvērts intervijām. Paldies, ka uzrunāji mani!


Interviju sagatavoja:
Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Logo_cab
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by Coyote Ceturtdiena Decembris 04, 2014 6:47 pm

I Like
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by AmberCo Ceturtdiena Decembris 04, 2014 8:27 pm

Laba intervija, tik nākamreiz var mazāk tos (smejas). I Like I Like I Like
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by Ngel Ceturtdiena Decembris 04, 2014 11:39 pm

Nav ne vainas! Smile
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by Viedais Ceturtdiena Decembris 04, 2014 11:44 pm

Pirms sezonas intervijā gan derēja kāds jautājums par sezonas nostādītajiem mērķiem sev un arī tev no komandas vadības. Razz
Da nē pasaku, lai vismaz būtu skaidrs, ka viens izlasīja. Savādāk ieliekot ''i like this'' rodas sajūta, ka neviens nelasa. Laughing

I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Decembris 04, 2014 11:49 pm

Skūts Toms Krūzs. Oh why..
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by dzhonis Piektdiena Decembris 05, 2014 1:47 pm

AmberCo rakstīja:Laba intervija, tik nākamreiz var mazāk tos (smejas). I Like I Like I Like
Paldies! Wink Tikai trīs viņi ir, bet ņemšu vērā. Very Happy
Viedais rakstīja:Pirms sezonas intervijā gan derēja kāds jautājums par sezonas nostādītajiem mērķiem sev un arī tev no komandas vadības. Razz
Da nē pasaku, lai vismaz būtu skaidrs, ka viens izlasīja. Savādāk ieliekot ''i like this'' rodas sajūta, ka neviens nelasa. Laughing

I Like
Jā, tie būtu bijuši labi jautājumi, kkā neiedomājos rakstot. Pirmā intervija tikai. Very Happy
Vismaz, ja iemet I Like , tad tomēr tika atvērta un aci vismaz uzmeta. Very Happy Bet, jā, ja nebūtu komentāru, tad domāju raksti ātri vien noplauktu.
Jogurtaa rakstīja:Skūts Toms Krūzs. Oh why..
Tgd tik pamanīju, ka tas ir Toms Krūzs. Very Happy
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by vairogs Ceturtdiena Decembris 11, 2014 9:09 am

5TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu Empty Re: Pirms sezonas intervija ar Jāni Gravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā