Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Hell Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:31 pm

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! 511296_506x285


Intervētājs: Labvakar visiem TV skatītājiem, tik tikko spēle ir noslēgusies starp ''Kalifornijas Heat'' un ''Losandželosas Knights'' un uz pēc spēles interviju es esmu uzaicinājis "Losandželosas Knights" uzbrucēju Jāni Sitēju! Labvakar Jāni un apsveicu ar pirmo uzvaru!

Jānis: Labvakar un paldies!

Intervētājs: Tik tikko esat izcīnījuši pirmo uzvaru pār ''Kalifornijas Heat'' un tu esi guvis uzvaras nesošo pēc spēles metienu, kādas sajūtas gūstot tik svarīgus vārtus?

Jānis: Jūtos lieliski neskatoties uz lielo nogurumu, bet vēl labāk būtu bijis ja es iemestu spēles pamatlaikā un komanda izcīnītu trīs punktus. Bet uzvara ir un paliek uzvara, pat pēc spēles metienos. Vienozīmīgi es esmu ļoti priecīgs un pat patīkami pārsteigts, ka treneris jau pirmajā spēlē man tik ļoti uzticējās ļaujot izpildīt pēc spēles metienu un man izdevās to arī realizēt.

Intervētājs: Cik liels pārsteigums tev bija, kad uzzināji, ka tev tagad jādodās uz ledus, lai izpildītu pēc spēles metienu?

Jānis: Kā jau pirmīt minēju biju patīkami pārsteigts un ko tādu no trenera puses nemaz negaidīju, vismaz ne pirmajā sezonas pusē. Treniņnometnē treneris man lika trenēt metienu precizitāti un izpildīt izgājienus treniņu beigās, bet necerēju, ka mani jau dzīs to darīt pirmajā spēlē. Bet devos uz ledus un centos to realizēt, kas man arī izdevās un prieks bija neviltots, pat tagad mazliet rokas trīc no priekiem un satraukuma.

Intervētājs: Pirmie vārti ir gūti un pirmā uzvara arīdzan ir izcīnīta, ko tālāk iesāksi?

Jānis: Tālāk jāpalīdz komandai izcīnīt vēl uzvaras, jāgūst vēl vairāk vārti un, protams, galvenais mērķis ir uzvarēt izslēgšanas spēlēs un izcīnīt kausu. Jā, kauss ir galvenais mūsu komandas mērķis un domāju, ka pārējām komandām ir tā pat, taču sezona ir tikko sākusies un tāpēc jacīnās katrā spēlē cik vien var, lai galveno mērķi arī sasniegtu.

Intervētājs: Pirms spēles apskatnieki tevi novertēja kā vienu no jaunajiem talantiem, kuram ir liels potenciāls ātri kāpt pa karjeras kāpnēm un kļūt par vadošo spēlētaju arī savā komandā, ko tu pats par to domā?

Jānis: Prieks, ka mani tik augstu novērtē, bet to nevar zināt! Viss kaut kas var notikt, varu nospēlēt lielisku speli, bet var gadīties arī nospēlēt vairākas sliktas spēles pēc kārtas. Kāda būs mana izaugsme? To es jums nemācēšu teikt - laiks rādīs. Tagad galvenais ir koncentrēties spēlēm un atdoties komandai kā arī trenēties cītīgi, lai viņu vārdi piepildītos.

Intervētājs: Daudzi pirms šodienas spēles uzsvēra, ka "Kalifornijas Heat" būs galvastiesu pārāki par "Losandželosas Knights" ,bet tomēr beigās jūs viņus pieveicāt pēc spēles metienos, ko vari mums pastāstīt sīkāk par pašu spēli?

Jānis: Jā, pretinieks bija ļoti spēcīgs un nesen viņiem arī zaudējām pārbaudes spēlē, kas varbūt lielā mērā ietekmēja daudzu cilvēku viedokli par abām komandām. Tomēr katra spēle sākās ar 0:0 un abas komandas ir vienādā situācijā, neskatoties uz to, kas stajās pretī ir jādodas laukumā un jacenšās gūt uzvaru. Tomēr kādam nākas zaudēt un kādam uzvarēt, šoreiz tie bijām mēs, kas guva uzvaru, bet nākošreiz tas var būt pretinieks.. Šodien lieliski nospēlēja arī abu komandu vārtsargi, kuri teicami glāba komandas no daudziem vārtu guvumiem.

Intervētājs: Ilgāk tevi vairs neaizkavēšu, pladies tev par šo interviju un vēlu veiksmi arī turpmāk!

Jānis:
Paldies!

Intervētājs: Tas bija Jānis Sitējs kurš mums sniedza pēc spēles interviju pēc uzvaras pār "Kalifornijas Heat" gūstot uzvaras nesošo pēc spēles metienu un atnesot savai komandai pirmo uzvaru šajā sezonā! Tas pagaidām arī viss, tagad pieslēdzamies atpakaļ studijai.
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by The Number 1 Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:38 pm

I Like
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Maus Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:38 pm

I Like
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Ngel Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:39 pm

Nice!
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:53 pm

Traki mums tie jaunie, ir labi, malacis! I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by AmberCo Otrdiena Decembris 09, 2014 12:07 am

Viedais rakstīja:Traki mums tie jaunie, ir labi, malacis! I Like

Paldies!
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Hell Otrdiena Decembris 09, 2014 6:49 am

Paldies visiem! Smile Priecē, ka kādam arī patīk, zinu, ka varu arī kvalitatīvaku interviju izveidot tik vakar gribējās vakara nogurumā vienu uzrakstīt!
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by dzhonis Otrdiena Decembris 09, 2014 1:44 pm

Laba intervija! Wink I Like
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by vairogs Ceturtdiena Decembris 11, 2014 9:06 am

5 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju! Empty Re: Pēc spēles intervija ar Jāni Sitēju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā