Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! Empty Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā!

Post by aumicc83 Pirmdiena Maijs 18, 2015 5:01 pm

Krievija - Kanāda. Šis ir fināla pāris. Finālam ir jābūt interesantam, taču, kurš to var zināt. Ko darīja Aumeisters, 16.maijā, dienu pirms izšķirošās zelta spēles pret Krieviju? Skatāmies!

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! 3qy0ljd27acdf6thnsr1

6:00. Noskan modinātājs, Reinis izkrīt no gultas. Seko ik rīta gaitas uz tualeti, dušu, vannasistabu. Pēc tam tiek uztaisītas brokastis, kuras, protams, 5 minūšu laikā pazūd. Neliela pauzīte un dodamies tālāk. Gāju uz speciālo hokejistu baseinu, kur satiekas tikai sportisti, kuri vai nu iet tur atpūsties, vai nodarboties ar, kādu aktīvu nodarbi, kas šoreiz ir pelde. Man priekšā jau pasteidzušies bija Kovaļčuks, Jāgrs, Krosbijs un arī citi. Sasveicinājos ar tiem trim, kurus pieminēju, parunājām, un arī dēvos uz ik rīta peldi, kuru biju šorīt ieplānojis ilgāku. Papeldēju, pēc stundas beidzu un devos ģērbties, lai nenokavētu arī treniņu ar izlasi, jo pulkstenis rādija jau uz 8:00. Gāju uz Arēnu Prāga, kur bija sarunātas 2 stundas mūsu izlases treniņam. Ierados, kā sestais hokejists uz treniņu, saģērbos, sāku iesildīties un tajā brīdī ienācā hallē arī pārējie hokejisti, kuri treniņu nokavēja. Mazliet trenējām izspēles, pretuzbrukumus un izgājienus, jo tie mums šogad tik labi negāja, kā, piemēram, pagājušogad u.c. reizes. Treniņš gāja pusotru stundu, nevis, kā ieplānots,- 2 stundas, tādēļ ar vēl dažiem manas izlases hokejistiem ( Seguinu, Krosbiju un Kunicu ), devāmies uz vietējo Prāgas bāru, lai nedaudz iebuhātu pirms finālspēles, jo, pagaidām, visi esam TOP6 izlases spēlētāji: Krosbijs pirmais, Seguins otrais, Kunics ceturtais, es sestais. Jā,- sestais, tas nav daudz, taču nav arī maz, es tā uzskatu. Lai nu kā, devos uz viesnīcu, lai atpūstos. Kad ienācu iekšā, tad tur mani sagaidīja kaut kāda paciņa, kura bija aptuveni 20 centimetrus platumā un arī 20 centimetrus augstumā. Ilgi nesapratu no kā viņa ir, taču pasēdēju, padomāju un, tad atcerējos, ka biju sev čībiņas no Dormeo pasūtījis un tās bija uz Pasaules Čempionāta beigām pienākušas. Pulkstenis bija jau 20:00, un spēlei bija jābūt vēl pēc 24 stundām. Sapratu, ka uz gulēšanu vēl nevelk, tāpēc ieslēdzu televizoru un vēl trīs stundas ar Cartoon Network, pagāja nemanot. Izdomāju, ka, tomēr jāiet gulēt, jo rītdien priekšā smaga diena, kurā būs izšķirošā izlases spēle un, tad arī smagais mājup ceļš. Arlabunakti!

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! 3ewmitakmd00n2hsbjl

Nākamās dienas rīts un pusdienslaiks:
Piecēlos tik agri, kā nekad: 4:30. Jau brīnos, ka spēju 6:00 piecelties, bet tagad: 4:30! Es jau no Pasaules Čempionāta sākuma esmu vienā istabā ar Krosbiju un Kunicu. Negribēju iet viens pats iet uz ik rīta peldi, tāpēc iebļāvos : ''Ēēēēēē, wake up, guys.'' Nepagāja ne pāris minūtes un Krosbijs bija augšā ar lielu bļāvienu, kuru varēja pat dzirdēt hokeja hallē. Sāka man pārmest, kāpēc ceļu viņu augšā tik agri, taču teicu, ka jāiet nodžumīt. Viņam nekas cits neatlika, tāpēc devāmies uz baseinu. Kad ģērbāmies, Krosbijs sāka runāt, ka gribētu spēlēt Oslo, turpat, kur es, taču pateicu, ka nespīd, tāpēc devāmies uz baseinu. Pēc tam atkal sekoja treniņš ar komandu, kurā bijām tikai seši spēlētāji, ieskaitot mani un pēc tam vēl kopējās pusdienas. Bija vēl daudz laika līdz spēlei, tāpēc aizgāju uz viesnīcu nosnausties, tad, kad piecēlos bija vēl 1 stunda līdz spēlei, tāpēc steidzos atkal ar Krosbiju uz ledus halli. Nu ko, tūdaļ spēle, gaidiet iznākumu!

Vārdu skaits::

---TP---
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! Empty Re: Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā!

Post by bukss Ceturtdiena Maijs 21, 2015 8:15 am

6TP
LSHL PČ vēl tikai pusfināli, fināls vēlnav sācies. Vai tiešām 13 gadu vecumā jāpiemin dzeršana bārā? Tāpat patālu no LSHL PČ.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! Empty Re: Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā!

Post by aumicc83 Ceturtdiena Maijs 21, 2015 9:14 am

bukss rakstīja:6TP
LSHL PČ vēl tikai pusfināli, fināls vēlnav sācies. Vai tiešām 13 gadu vecumā jāpiemin dzeršana bārā? Tāpat patālu no LSHL PČ.

Tā kā es nepiedalos PČ, es rakstīju par īsto PČ, taču Tavu lēmumu neapstrīdu.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā! Empty Re: Diena pirms zelta spēles Pasaules Čempionātā hokejā!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā