Stāsts par Pasaules Čempionāta zeķēm!

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Stāsts par Pasaules Čempionāta zeķēm! Empty Stāsts par Pasaules Čempionāta zeķēm!

Post by aumicc83 Pirmdiena Maijs 04, 2015 3:29 pm

Pasaules Čempionāts rit pilnā sparā, spēles beigušās, zeķes izmazgātas, viss notiekas! Viss sākās ar rīta rosmi pie kādas Prāgas jūras. Bijām noguruši, spieda zeķes, berza apakšbikses un visā visumā nāca arī miegs. Paskrējām nedaudz, pēc tām devāmies nosvinēt savu pirmo 10 vārtu pārsvaru uzvaru, jo uzvarējām Vāciju ar 10:0. Kā jau teicu iepriekšējā rakstā, Vācija bija ciets rieksts, taču mans komandas biedrs ielaida sešus vārtus, līdz ar to spēle bija beigusies + vēl tikai iemestas četras šaibas.Kāds bija mūsu varenās uzvaras noslēpums? Lūk: aptuveni pusstundu pirms spēles, kad ģērbāmies, ģērbtuvē ienāca treneris un iedeva mums katram zeķu pāri. Viņš teica, ka viņam viņa laikā talismans bija zeķes. Pirms katras spēles viņš nopirka jaunas zeķes un, protams, tās uzvilka. Mēs domājām, ka tas neko nedos, bet kā redzat,- uzvara pār Vāciju ar 10:0, pats ar diviem vārtiem no spēles laukuma aizgāju. Tas, patiešām, bija liels brīnums, un treneris uz nākamo spēli apsolīja atkal jaunas zeķes atstiept. Pēc tam ar komandu, aizgājām uz vietējo basketbola halli, kur norisinās Eiropas Čempionāts basketbolā, kur spēlēja Šveice pret Slovēniju. Spēle bija līdzvērtīga, pēc trīs nospēlētiem puslaikiem, rezultāts bija 3:2 Slovēnijas labā. Ļoti rezultatīva spēle, visus piecus punktus bija iemetis Karsta Bāka, pēc otrā puslaika viņš nezināja, ka jāmet otrā grozā un iemeta diemžēl savā. Pagāja vēl desmit minūtes un spēle beidzās, jo visi spēlētāji bija saņēmuši piecus sodus un nebija vairs neviens, kas spēlē. Pulksten astoņos vakarā devāmies atpakaļ uz viesnīcu, kur satikām Latvijas izlases treneri, kurš buhāja iekšā, jo Latvija piekāpās Francijai ar 2:8. Sapratām, ka Latvijas treneri labāk netraucēt, tādēļ gājām uz savu viesnīcas numuru. Palasīju nedaudz grāmatu un devos prom uz veikalu, nopirkt jaunas zeķes rītdienas spēlei pret Franciju. Aizgāju pēc tam vēl uz kinoteātri, pēc tam uz lielveikalu un pēc tam divos naktī uz nakts frizētavu. Pēc tam man piezvanīja no NHL komandas Carolina Hurricanes ģenerālmenedžeris un viņš man piedāvāja pievienoties komandai par nepilniem divdesmit astoņiem miljoniem sezonā, taču es nepiekritu, jo vēlējos palikt Latvijā, turklāt tā alga ir daudz pa mazu. Pēc tam trijos naktī aizgāju uz mājām, ieslēdzu televizoru, uzliku ierakstu spēlei Kazahstāna - Francija, pēc trīssimts astoņdesmit otrās bullīšu sērijas man apnika skatītities, jo rezultāts bija pēc pamatlaika 0:0, un šajos 382 bullīšos ( katrai komandai ), neviens netika realizēts, tāpēc aizgāju gulēt. No rīta piecēlos un man paziņoja, ka tā spēle vēl joprojām iet. Piecēlos un aizgāju pabraukt ar riteni, pēc tam uzvilku jaunās zeķes un gatavojos jaunajai spēlei, kuru varēsiet vērot pa kanālu TVzbis.

Atpakaļ uz augšu Go down

Stāsts par Pasaules Čempionāta zeķēm! Empty Re: Stāsts par Pasaules Čempionāta zeķēm!

Post by Empedokls Pirmdiena Maijs 04, 2015 6:36 pm

Slima suņa murgi. Pats saproti ko uzrakstīji? Prāga atrodas pie jūras? Basketbolā rezultāts 3:2? 3 puslaiki? wtf?

Empedokls

Postu skaits : 27
Join date : 01.05.15

Post by Powrish Pirmdiena Maijs 04, 2015 6:46 pm

Sāku lastī. ''Pasaules Čempionāts rit pilnā sparā, spēles beigušās, zeķes izmazgātas'' - Vsjo, pietiek.

Post by Maus Pirmdiena Maijs 04, 2015 6:50 pm

Raksts par manu kluci būtu labāks. Oskar, tavas dienas Media menedžera amatā ir skaitītas.

Post by nickname33 Pirmdiena Maijs 04, 2015 6:59 pm

Empedokls rakstīja:Basketbolā rezultāts 3:2? 3 puslaiki?

Viņš vienkārši sajauca savu sim līgu ar LSHL. Laughing Kam negadās.

Vai arī viņš vēlās tikt Wild Cats sastāvā pie kurītājiem.

nickname33 rakstīja:

Bija domāts, ka pēc trīs puslaikiem rezultāts ir 3:2, otrkārt gribējāt humoru, bija, nesapratāt. Vairs humors nebūs!
aumicc83
aumicc83

Vecums : 22

Post by Viesis Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:15 pm

aumicc83 rakstīja:

Humors? Tur pat ar Habla teleskopu humoru nevar saskatīt.

Viesis
Viesis

Post by Empedokls Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:26 pm

Tu saproti, ko nozīmē vārds ''puslaiks''? Šaubos.

Post by Soviig Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:30 pm

Kurš mūsdienās vispār raksta rakstus ar humoru? Es, piemēram, rakstu tikai true shit no dzīves.

Empedokls rakstīja:

Beidzot būs vieta, kur būšu gudrāks par Jums visiem.
Hokejā latviski noteikumos ir rakstīts puslaiks nevis periods, kāpēc? periods ir angliski, bet trešdaļa netiek pielietota.
laaceens66
laaceens66

Vecums : 24

Post by Viesis Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:38 pm

Oskars rakstīja:

Nesanāca būt gudrākam. Laughing Tekstā runāts par basketbolu, nevis hokeju, un basketbolā tās ir ceturtdaļas.

Viesis
Viesis

Post by Soviig Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:39 pm

Nē, tu tāpat esi neattīstīts primāts, jo cik sapratu, tad tur gāja runa par basketbolu. Basketbolā ir ceturtdaļa.
Soviig
Soviig

Vecums : 25

Post by Empedokls Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:40 pm

Bet puslaiks ir puse no visa laika, tātad puse no spēles, kā futbolā. Hokejā puslaiks ir (60:2)=30 min. huh

anyone?
Ja nav vienādi IP, tad maz ticams, jo nez vai aumis ir tik gudrs, lai nomainītu IP.

Atradās čuvaks, kurš te tēlos baigi gudro. Laughing
Tūlīt izskanēs skaņas no kaut kāda gudrā Liniņa, Mausa, arī, protams, blēža, kur nu bez viņa un gan jau arī no pārējiem!
Kautkāds jauniņais, uzlicis niku kuru es pirmo reizi dzirdu, tikko sameklēju sapratu, ko nozīmē, un tēlo, ka gudrs.
Drīzāk Tev IP vajadzētu pārbaudīt, jo reti, kurš jauns foruma lietoajs te kaut ko saprot! Wink

Post by aumicc83 Pirmdiena Maijs 04, 2015 8:08 pm

Lai gan par naudas pelnīšanu ar rakstiem te nav vērts runāt.Viedais nevar ieskaitīt jau 2 nedēļas Krauzem 20 miljonus par simošanu, manus 8 miljonus arī nevar, pabeigt rakstu par Pasaules Čempionātu arī nevar! Good work. Sundīnam atkal punkt