Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 03, 2015 4:35 pm

Pasaules Čempionāts rit pilnā sparā, taču es neesmu Jums devis ziņu, kā iet manai izlasei. Es lēnām sākšu, lai Jūs saprastu, kas risinās Pasaules Čempionātā.


Patlaban, mana izlase ir aizvadījusi divas spēles, protams, forši, ka viņas abas ir uzvarētas, taču žēl, ka vēl mani nelaiž daudz uz laukuma, un, ja arī uzlaiž, tad es neizceļos ar rezultivitātes punktiem. Mazliet pastāstīšu par abām spēlēm, kuras aizvadījām.

Kanāda - Slovēnija
Šī bija viegla spēle mūsu izlasei, jo jau pēc pirmā perioda mača liktenis bija izšķirts. Pēc primā puslaika rezultāts bija 4:0, divi vārti Krosbija kontā, viens Spezzas kontā, un pēc tam izcēlās arī Žirū. Vislielākais rieks, tomēr par Ennisu, kurš perioda laikā izcēlās ar 4 rezultatīvām piespēlēm. Vārtus labi sargāja Mike Smith. Pats uz laukuma pavadīju tikai divpadsmit minūtes un divdesmitdivas sekundes un pēc spēles biju ar neitrālu lietderības koeficentu. Otrais puslaiks bija interesantāks, taču arī tur uzvarējām, pēc otrā puslaika bija 6:1, mums vārtus iemeta Ekblads un Seguins. Mačs beidzās ar 6:2, pēdējā puslaikā atslābinājāmies pārāk daudz un Smith, tomēr arī kļūdījās, taču pirmajai spēlei, turnīrs ir izdevies.
Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Aw73vkvzly92oljvyn8
Kanāda - Zviedrija
Daudz interesantāka spēle, jo šī valstvienība pati par sevi ir stipra, ļoti maz noraidās un, ja noraidās, tad reti ielaiž vārtus. Pirmais puslaiks beidzās tāpāt, kā sākās,- 0:0. Otro puslaiku iesākām lielajā vairākumā 5v3. Ļoti labi gāja, jo izmantojām gan lielo vairākumu, gan arī pēc tam. Vārtus guva Krosbijs un Seguins. Pēc tam sanāca vēl vienus vārtus ielaist, tā arī noslēdzās otrais puslaiks, ar 2:1 Kanādas labā! Trešo puslaiku iesākām vienādos sastāvos. Zviedrija ļoti ātri, divu minūšu laikā, guva divus vārtus. Likās, ka ir zaudējums, jo spēlē vairs tik labi negāja, taču pēdējā minūtē, kad mūsu vārti bija tukši, mēs izlīdzinājām rezultātu, aptuveni, kad bija atlikušas aptuveni divdesmit sekundes līdz pamatlaika beigām. Vārtus guva Toffoli, liels prieks par viņa sniegumu. Papildlaiks tāpat arī beidzās, neviena komanda neiemeta vārtus, tātad pirmā bullīšu sērija šajā Pasaules Čempionātā. Mūsu izgājienu gājēji bija Crosby-Aumeisters-Seguin, taču Zviedriem Kronwall-Lundqvist-Rask. Diezgan iespaidīgi, ka treneris man uzticējās. Pirmie bullīšu sēriju sākām mēs. Crosby savu iespēju izmantoja, par to prieks. Tad jāmet bija Kronwallam,- viņš savu iespēju nerealizēja, tātad mēs patlaban bullīšos bijām ar 1:0 vadībā. Tad bija bullītis jāmet man. Man nesanāca labi ieslidoties un nomānīt vārtsargu, taču izdevās labs metiens, neparocīgs Enrotham, un es izmantoju savu iespēju. Tagad bija jāmet Lundqvistam, un skaidrs, kā diena,- viņš iemeta,- bullīšu sērijā,- 2:1. Diemžēl Seguins ripu pameta ripu garām vārtiem, tas nozīmēja, ka mača likteni izteiks Carolina Hurricanes uzbrucējs Victor Rask, kurš ieslidojās, noguldīja vārtsargu, metiens...... un nav! PĀRI VĀRTIEM! Jā, tā bija otrā uzvara šajā Pasaules Čempionātā, no maksimālajiem sešiem punktiem, iegūti pieci.


Kanāda - Vācija
Vācija ir mūsu nākamie pretinieki, kuri arī ir ciets rieksts. Padzirdējām, ka viņiem pirmā maiņa būs Michael Wolf - Christoph Ullmann - Marcus Kink - Nikolai Goc - Justin Krueger un vārtos stāsies mans komandas biedrs Kristiāns Rozentāls. Šī spēle būs interesanta, un varu pačukstēt,ka mums būs daudz savādāka triecienmaiņa nekā parasti: Reinis Aumeisters - Sidney Crosby - Tyler Seguin - David Savard - Tyson Barrie, vārtos Martin Jones . Šī, patiešām, ir tāda maiņa, kura būs pirmo reizi, pirmkārt, jo es būšu pirmajā maiņā un pirmajā maiņā būs arī aizsargs David Savard. Cerams uzvarēsi, taču to redzēsim jau šovakar plkst. 20:00 TV kanālā TV6, interneta portālā LSHLWC.LV un Arēnā Prāga spēlē, uz, kuru jau biļetes bija izpirktas PIRMS MĒNEŠA!
Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Xjqeizeojwaxoyggte0w
GOAL Tiekamies laukumā, tad redzēsim, kuras valstis būs noteicošās šajā Pasaules Čempionātā! GOAL

Vārdu skaits:
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Snickers Svētdena Maijs 03, 2015 4:53 pm

Paredzu vērtējumu..

..

..



.



.

7 TP  Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by bleedis Svētdena Maijs 03, 2015 4:56 pm

Ja šo vērtē Oskars, tikai tad
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by laaceens66 Svētdena Maijs 03, 2015 5:03 pm

Jūsu paredzējums ir nepareizs. Atradu dažas kļūdiņas.
6 TP.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 03, 2015 5:04 pm

₴пїcкєя₴LV rakstīja:Paredzu vērtējumu..

..

..



.



.

7 TP  Laughing

Kā var būt cits vērtējums, ja es rakstu ar pareiziem komatiem, punktiem utt., un, ja ir vairāk par 500 vārdiem? Facepalm
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Snickers Svētdena Maijs 03, 2015 5:07 pm

aumicc83 rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Paredzu vērtējumu..

..

..



.



.

7 TP  Laughing

Kā var būt cits vērtējums, ja es rakstu ar pareiziem komatiem, punktiem utt., un, ja ir vairāk par 500 vārdiem? Facepalm


Redzi , ielika tev šoreiz 6 TP.. Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 03, 2015 5:09 pm

₴пїcкєя₴LV rakstīja:
aumicc83 rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Paredzu vērtējumu..

..

..



.



.

7 TP  Laughing

Kā var būt cits vērtējums, ja es rakstu ar pareiziem komatiem, punktiem utt., un, ja ir vairāk par 500 vārdiem? Facepalm


Redzi , ielika tev šoreiz 6 TP.. Laughing

Neko darīt, nesperšu jau visu LSHL gaisā Dry
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Kristz Svētdena Maijs 03, 2015 7:38 pm

aumicc83 rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Paredzu vērtējumu..

..

..



.



.

7 TP  Laughing

Kā var būt cits vērtējums, ja es rakstu ar pareiziem komatiem, punktiem utt., un, ja ir vairāk par 500 vārdiem? Facepalm
Ne jau komati un vārdu skaits tevi glābs.  Facepalm
Tad jau es rakstīšu visu laiku vienu teikumu, kurā viens komats, līdz 500 vārdiem un man 7TP?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Seguin#91 Svētdena Maijs 03, 2015 8:12 pm

Kapec aumim visu laiku dod 7 TP tad 5 TP a citiem dod 2 Tp un vel mazak
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Soviig Svētdena Maijs 03, 2015 8:14 pm

Kāpēc tu raksti kaut kādu atstāstījumu? Kur ir radošums? Izdoma? KUR IR EMOCIJAS NO TEVIS?
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by bleedis Pirmdiena Maijs 04, 2015 3:46 pm

Atkal kasīšos

Tiek pievienots punkts, ka Media sadaļā var saņemt līdz 7TP par rakstu saistībā ar PČ, bet vēl joprojām tikai 2 raksti nedēļā katram spēlētājam tiks atalgoti ar TP. PČ laika posmā TP netiek pievienoti pie spēlētāja sezonas limita!

http://www.lshl.lv/t5938-pc-tapsanas-process#93233


Oskar? Aumim 1 nedēļas laikā 4 raksti un atalgoti ar TP, paskaidro, kāpēc?
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Viedais Pirmdiena Maijs 04, 2015 7:48 pm

Kam tas sūda limits domāts bļeģ? 2 raksti nedēļā tiek vērtēti ar TP, kuram redele par šauru lai to saskaitītu?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by aumicc83 Pirmdiena Maijs 04, 2015 8:11 pm

Šie TP atskaitīti!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by The Number 1 Pirmdiena Maijs 04, 2015 8:22 pm

Vērtējums noraidīts.

Gaidam citu vērtētāju.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by bukss Otrdiena Maijs 12, 2015 2:18 pm

250'880~250k*2
---------------
500k
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā! Empty Re: Kanādas piedzīvojumi Pasaules Čempionāta pirmo divu spēļu laikā!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā