Paziņojumi pirms Play-off

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Paziņojumi pirms Play-off

Post by The Number 1 Piektdiena Jūlijs 26, 2013 1:04 am

Tātad šodien tika aizvadīta jau 20 spēle LSHL vēsturē, un tas nozīmē ka vēl palikušas tikai 4 spēles pirmās sezonas regulārajā čempionātā. Un jau nākamnedēļ sāksies cīņa par pirmo LSHL čempiona titulu. Man jums tagad ir sagatavoti četri svarīgi paziņojumi.

Pirmais. Pāreju perioda beigas.


Tātad kāds varbūt zināja, un kāds varbūt arī nezināja, bet katrā gadījumā es tagad pasaku vēlreiz. Pēc regulārās sezonas pēdējās spēles (Wolves @ Diamonds) beidzas pāreju periods, un līdz ar to jebkādas maiņas starp komandām ir aizliegtas. Sākoties Play-off vairs netiks rīkoti paplašināšanās drafti, bet visi spēlētāji kuri pieteiksies Play-off laikā piedalīsies S2 Entry Draft. Līdz ar to nekādi papildinājumi Play-off laikā nebūs iespējami. Līgumi ar iepriekš draftētajiem spēlētājiem būs jānoslēdz līdz PO sākumam, pēc tam vairs tas nebūs iespējams. Bet līdz ar PO sākumu komandām būs iespēja slēgt līgumus jau uz nākamajām sezonām, būs iespēja slēgt līgumu uz 2 sezonām un bez algas ierobežojuma, bet NPC ierobežojums joprojām paliks 3M. Protams tiks palielināti arī komandu budžeti.

Otrais. Play-off sākums.


Šo arī daži noteikti zināja, daži nē. Play-off tiek visas četras komandas, un spēlēs pēc sistēmas 1.Vieta pret 4.Vietu un 2.Vieta pret 3.Vietu. Tā kā Wolves pēdējā spēlē pret LEV izcīnija 2 punktus tas nodrošināja viņiem pirmo vietu regulārajās turnīrā, un viņi ir pirmie kuri ir ieguvuši LSHL Prezidenta Trofeju, kura tiek pasniegta regulārā turnīra čempionam. Play-off sāksies nākamnedēļ un pusfināli tiks aizvadīti līdz vienas komandas četrām uzvarām, tā pat arī fināls. Atcerieties ka līdz ar Play-off sākumu noslēdzas arī Aktivitātes Pārbaude, un visi kuri nav tajā atzīmējušies (Ja neskaita tos kuri ir draftēti Papl. Draftā #5 vai vēlāk) tiks atzīti par neaktīviem.

Trešais. Balvu nosaukumi.


Jūs jau lielāko daļu sezonas balsojat par LSHL individuālo balvu un pašas galvenās - Čempionu Trofejas nosaukumiem. Tad nu tagad ir tas brīdis kad balsošana ir noslēgusies un balvu nosaukumi tiks paziņoti, un spēlētāji zinās par ko viņi cīnās. Tātad sāksim ar individuālajām balvām. Sākumā jau bez balsošanas tika noteikti divu balvu nosaukumi. Uzbrūkošā aizsarga balva, tiek pasniegta visrezultatīvākajam aizsargam - Sanda Ozoliņa Balva. Labākā Aizsarga Balva, tiek pasniegta aizsargam ar vislabāko +/- koeficientu - Kārļa Skrastiņa Balva. Labākā asistenta balva, tiek pasniegta spēlētājam ar visvairāk rezultatīvajām piespēlēm - Miķeļa Rēdliha Balva. Labākā snaipera balva, tiek pasniegta spēlētājam ar visvairāk gūtajiem vārtiem - Sergeja Žoltoka Balva. Labākā bombardiera balva, tiek pasniegta spēlētājam ar visvairāk punktiem - Laura Dārziņa Balva. Pēc regulārās sezonas un PO tiks noteikti arī MPV pēc komandu galveno treneru un līgas vadības balsojuma. Un tagad pats galvenais, tas par ko visas četras komandas cīnās visas sezonas garumā, Play-off čempiona balva, līdzīgā balsojumā, līgas čempionu kausu turpmāk sauks par Triju Zvaigžņu Kausu.

Un pēdējais. Būs piektā komanda.


Šīs sezonas laikā ir bijis liels spēlētāju pieplūdums līgā, it īpaši pēdējās dienās. Sezonas sākumā katrā komandā bija pa 10 spēlētājiem, bet tagad gatavojoties Play-off katrai komandai ir jau 17 spēlētāji. Dažās pozīcijās spēlētāju ir pietiekami, bet dažās vēl vajag pāris jaunus spēlētājus. Un esmu pārliecināts ka Play-off laikā arī pieteiksies vajadzīgais skaits spēlētāju. Līdz ar piektās komandas parādīšanos topošajiem komandu menedžeriem ir jau jāgatavo komandas logo, formas un citas vajadzīgās lietas, lai tieši tavs klubs tiktu izvēlēts, jo gribētāji noteikti būs daudz, bet vieta tikai viena. Tas arī padarīs cīņu regulārajā čempionāt interesantāku, jo viena komanda netiks PO. Un dažām komandām arī būs jāšķiras no svarīgiem spēlētājiem, jo pēc piektās komandas izvēles arī būs paplašināšanās drafts, šoreiz savādāks nekā bija sezonas laikā. Katrai komandai būs iespēja izvēlēties noteiktu skaitu spēlētāju (skaits tiks precizēts) kurus jaunā komanda nedrīkstēs ņemt, bet pārējos drīkstēs ņemt pie sevis, un visus spēlētājus aizsargāt nevarēs, līdz ar to kādam būs jādodas prom. 


Tas arī pagaidām viss. Pēc PO iespējams būs arī vēl daži jaunumi.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Powrish Piektdiena Jūlijs 26, 2013 1:44 am

Būs spēlētājiem jaizdara svarīgi lēmumi, un es jau tos tagad sāku apsvert Very Happy
Es domāju ka tas ir pareizi izveidot 5 komandu līgā, un tas būs ļoti intresanti, kurš būs jaunais komandas menedžeris Smile
Būs kārtīgi japarunā ar Monreālu rīt Wink
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Skipper Piektdiena Jūlijs 26, 2013 2:52 am

Vispirms, apsvecu Tamperu ar pirmo vietu un vēsturisku panākumu, tam es tiešām neticēju, bet vairogs parādīja, ka noteikti ir labākais spēlētājs šajā līgā no taktiskā viedokļa. Smile
Kā aktīvākā komanda noteikti ir Monreāla, par to man ir prieks un tāpēc uzskatu, ka sezona ir izdevusies! Būs ļoti grūti pieņemt lēmumu, kuru atstāt un kuru dot 5., jaunajai komandai.
Jautājumi:
Kā īsti notiks, piemēram, ja es parakstu ar visiem spēlētājiem līgumus un man beigās ir daži jādod jaunajai komandai, tad viņi uz turieni iet ar visu līgumu? Iesaku PO laikā uzlikt limitu, ka var parakstīt līgumu ar, piemēram 10 spēlētājiem, tad pēc PO notiek 5. komandas izveide, uzzinam, kas būs GM, tad paziņojam, kurus spēlētājus paturam un kurus nododam jaunpienācējai, un tikai tad notiek drafts.
Par piektās komandas izveidi iesaku darīt tā, lai izvirza kandidatūras tie spēlētāji, kuri vēlas un tad visa līga balso Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by The Number 1 Piektdiena Jūlijs 26, 2013 11:20 am

Parakstīt līgumus varēs ar visiem spēlētājiem, jo nebūs jāizvēlas kurus atdot, bet jaunās komanda treneris pats izvēlēsies kurus ņemt, tikai komandu GM būs iespēja izvēlēties 10 spēlētājus kurus nedrīkstēs ņemt, bet no pārējiem 7 jaunā komanda varēs izvēlēties 3-4 spēlētājus. Ja jaunā komanda izvēlas spēlētāju ar līgumu tad tas tiek anulēts, līgums un drafta brīdi neko negarantē.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Kristz Piektdiena Jūlijs 26, 2013 11:54 am

Kad tad varēs pieteikt 5.komandu?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Zommers Piektdiena Jūlijs 26, 2013 11:59 am

Es negribu lai nemtu uz balsojuma bet uz aktivitates! Ta es gribu Wink
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Skipper Piektdiena Jūlijs 26, 2013 1:07 pm

Ne jau aktīvākais spēlētājs ir tas labākais. Viens ir, kad spēlētājs ir aktīvs un otrs ir, kad tas ir labs vadītājs, ne visi var vadīt komandu.
Un kas tas par marasmu, ko es dzirdēju, ka kāds izteica ieteikumu par to, ka komandā vajadzētu būt 5 spēlētājiem? Tas ir vnk stulbi! Jo kādēļ es spēlēju šo spēli? Es to spēlēju, lai ar jauniepazītiem cilvēkiem varētu papļāpāt par savu komandu, un pasmieties par dažiem stulbumiem, viens ir kad kāds GM to nav panācis, bet mums čatā ir 10 aktīvi spēlētāji un šī bazarēšana ir tas, kas mani šeit notur. Spēle nav interesanta, ja tikai jātrenē spēlētājs un jāpaskatās statistika, Pluss, ja tagad pieņemtu, ka spēlētāji, jādala pa komandām, 5 tik katrā, tad es noteiktu atmestu šai spēlei ar roku, esmu pārāk ilgi vācis šo sastāvu un strādājis pie tā, lai tas būtu aktīvs un viens ar otru iederētos, ja pārējās komandas arī tu būtu panākušas un dažs labs nebūtu izveidojis 4 vai cik tur viltus profilus, kuri lkm 4 manā komandā ir, tad šī līga bez šaubām būtu labākā Latvijā. Un esmu redzējis arī dažas stulbības, kā kāds ieraksta, ka cita LV sim līga ir labāka par šo utt, tad es nesaprotu, kāpēc jūs šeit spēlējat? Jo šī līga ir tāda, kāda mēs to izveidojam, un ja neskaita dažus atsevišķus spēlētājus, tad šī līga man ļoti patīk dēļ cilvēkiem, kas te ir!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Zommers Piektdiena Jūlijs 26, 2013 1:26 pm

Skipper rakstīja:Ne jau aktīvākais spēlētājs ir tas labākais. Viens ir, kad spēlētājs ir aktīvs un otrs ir, kad tas ir labs vadītājs, ne visi var vadīt komandu.
Un kas tas par marasmu, ko es dzirdēju, ka kāds izteica ieteikumu par to, ka komandā vajadzētu būt 5 spēlētājiem? Tas ir vnk stulbi! Jo kādēļ es spēlēju šo spēli? Es to spēlēju, lai ar jauniepazītiem cilvēkiem varētu papļāpāt par savu komandu, un pasmieties par dažiem stulbumiem, viens ir kad kāds GM to nav panācis, bet mums čatā ir 10 aktīvi spēlētāji un šī bazarēšana ir tas, kas mani šeit notur. Spēle nav interesanta, ja tikai jātrenē spēlētājs un jāpaskatās statistika, Pluss, ja tagad pieņemtu, ka spēlētāji, jādala pa komandām, 5 tik katrā, tad es noteiktu atmestu šai spēlei ar roku, esmu pārāk ilgi vācis šo sastāvu un strādājis pie tā, lai tas būtu aktīvs un viens ar otru iederētos, ja pārējās komandas arī tu būtu panākušas un dažs labs nebūtu izveidojis 4 vai cik tur viltus profilus, kuri lkm 4 manā komandā ir, tad šī līga bez šaubām būtu labākā Latvijā. Un esmu redzējis arī dažas stulbības, kā kāds ieraksta, ka cita LV sim līga ir labāka par šo utt, tad es nesaprotu, kāpēc jūs šeit spēlējat? Jo šī līga ir tāda, kāda mēs to izveidojam, un ja neskaita dažus atsevišķus spēlētājus, tad šī līga man ļoti patīk dēļ cilvēkiem, kas te ir!
tu esi jocigs palicis kad telo te baigo varoni un raksta bezjedzigi garus tekstus Wink... Un butu labak ja ta ieviestu kad 5speletaji un 14 komandas vismaz jautrak ;)nem padomu Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Skipper Piektdiena Jūlijs 26, 2013 1:40 pm

Vecīt, es netēloju nekādu varoni, es norādu, ka nav jēgas izdomāt jaunu Ameriku, bet ko gan var gribēt no 10 gadīga puišeļa. Un pamēģini to garo tekstu vispirms izlasīt un izprast Wink 
Kurā vietā būtu jautrāk? Ka jautra komanda paklīstu? Lai katrā komandā būtu pa vienam aktīvam spēlētājam? Tas nav padoms, tas ir izsmiekls Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by vairogs Piektdiena Jūlijs 26, 2013 2:37 pm

Skipper rakstīja:Ne jau aktīvākais spēlētājs ir tas labākais. Viens ir, kad spēlētājs ir aktīvs un otrs ir, kad tas ir labs vadītājs, ne visi var vadīt komandu.
Un kas tas par marasmu, ko es dzirdēju, ka kāds izteica ieteikumu par to, ka komandā vajadzētu būt 5 spēlētājiem? Tas ir vnk stulbi! Jo kādēļ es spēlēju šo spēli? Es to spēlēju, lai ar jauniepazītiem cilvēkiem varētu papļāpāt par savu komandu, un pasmieties par dažiem stulbumiem, viens ir kad kāds GM to nav panācis, bet mums čatā ir 10 aktīvi spēlētāji un šī bazarēšana ir tas, kas mani šeit notur. Spēle nav interesanta, ja tikai jātrenē spēlētājs un jāpaskatās statistika, Pluss, ja tagad pieņemtu, ka spēlētāji, jādala pa komandām, 5 tik katrā, tad es noteiktu atmestu šai spēlei ar roku, esmu pārāk ilgi vācis šo sastāvu un strādājis pie tā, lai tas būtu aktīvs un viens ar otru iederētos, ja pārējās komandas arī tu būtu panākušas un dažs labs nebūtu izveidojis 4 vai cik tur viltus profilus, kuri lkm 4 manā komandā ir, tad šī līga bez šaubām būtu labākā Latvijā. Un esmu redzējis arī dažas stulbības, kā kāds ieraksta, ka cita LV sim līga ir labāka par šo utt, tad es nesaprotu, kāpēc jūs šeit spēlējat? Jo šī līga ir tāda, kāda mēs to izveidojam, un ja neskaita dažus atsevišķus spēlētājus, tad šī līga man ļoti patīk dēļ cilvēkiem, kas te ir!

Aizkustināji !! GOAL 

Prātīgi vārdi !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Zommers Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:00 pm

Skipper rakstīja:Vecīt, es netēloju nekādu varoni, es norādu, ka nav jēgas izdomāt jaunu Ameriku, bet ko gan var gribēt no 10 gadīga puišeļa. Un pamēģini to garo tekstu vispirms izlasīt un izprast Wink 
Kurā vietā būtu jautrāk? Ka jautra komanda paklīstu? Lai katrā komandā būtu pa vienam aktīvam spēlētājam? Tas nav padoms, tas ir izsmiekls Laughing
Es jau izlasiju un visu sapratu Wink
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Skipper Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:28 pm

Zholtok rakstīja:
Skipper rakstīja:Vecīt, es netēloju nekādu varoni, es norādu, ka nav jēgas izdomāt jaunu Ameriku, bet ko gan var gribēt no 10 gadīga puišeļa. Un pamēģini to garo tekstu vispirms izlasīt un izprast Wink 
Kurā vietā būtu jautrāk? Ka jautra komanda paklīstu? Lai katrā komandā būtu pa vienam aktīvam spēlētājam? Tas nav padoms, tas ir izsmiekls Laughing
Es jau izlasiju un visu sapratu Wink

 varbūt izlasīji, bet diez vai saprati, jo redz vairogs saprata tekst un tam arī piekrita Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Kristz Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:29 pm

Skipper rakstīja:
Zholtok rakstīja:
Skipper rakstīja:Vecīt, es netēloju nekādu varoni, es norādu, ka nav jēgas izdomāt jaunu Ameriku, bet ko gan var gribēt no 10 gadīga puišeļa. Un pamēģini to garo tekstu vispirms izlasīt un izprast Wink 
Kurā vietā būtu jautrāk? Ka jautra komanda paklīstu? Lai katrā komandā būtu pa vienam aktīvam spēlētājam? Tas nav padoms, tas ir izsmiekls Laughing
Es jau izlasiju un visu sapratu Wink

 varbūt izlasīji, bet diez vai saprati, jo redz vairogs saprata tekst un tam arī piekrita Wink

Es arī sapratu un piekrītu visam Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by vairogs Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:33 pm

Es ceru ,ka trenera spēlētājs (manā gadījumā Kaleb Anderson) tiks automātiski aizsargāts un tad vēl papildus 10 jāizvēlas  ??????????????
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Kristz Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:35 pm

Viņam jau jābūt obligāti, jo tādi noteikumi Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by The Number 1 Piektdiena Jūlijs 26, 2013 3:59 pm

vairogs rakstīja:Es ceru ,ka trenera spēlētājs (manā gadījumā Kaleb Anderson) tiks automātiski aizsargāts un tad vēl papildus 10 jāizvēlas  ??????????????

Trenera spēlētājs būs automātiski, un tad vēl 9-10 spēlētāji. Precīzs skaits tiks precizēts pirms paša drafta.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Viesis Piektdiena Jūlijs 26, 2013 9:06 pm

Apsveicu vairogu, tev laikam sim līgās ļoti veicās! Pelnīts sasniegums.

Un piekrītu simtiem jo simtiem argumentiem, man grafika nekad nav bijusi svarīgākā (video skatos ļoti reti) un tā statistika arī ir mazsvarīga, ir jautri paņirgt komandas čatā Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by vairogs Sestdiena Jūlijs 27, 2013 1:22 pm

Ne tik ļoti veicas , kā esmu sakrājis pieredzi daudz spēlējot sporta spēles - basis ,fucis,hoķis,regbijs + braucamās !!
(13 gadus jau esmu nospēlējis sākot no 15 gadu vecuma !)

Un sim līgās uzkrātās zināšanas lieti noder !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Intarusu Sestdiena Jūlijs 27, 2013 6:07 pm

Tampers visiem pierādīja,ka var uzvarēt bez super stāra!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Paziņojumi pirms Play-off Empty Re: Paziņojumi pirms Play-off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā