Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by nickname33 Ceturtdiena Februāris 19, 2015 8:03 pm

Sveicināti! Te atkal es - čalis, kas slikti prognozē. Man likās, ka es vairs neko nerakstīšu JHL Media sadaļā, bet es izlēmu nozagt šo tēmu no Jāņa Milzīgā (es domāju, ka viņam bija plāni uz šo lietu, ja jau viņš taisa jauniešu topus Razz). Bet tas nenozīmē, ka viņš nevar padalīties ar savam domām par 4. JHL sezonu, kura drīz sāksies. Tātad, sāksim.




Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  2mfeww0


Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Ll_l

Kalifornijas Heat

Trīskārtējie JHL čempioni (ieskaitot 2 Aļaskas Huskies uzvaras). Trešais Lāčplēša kauss tika iegūts tiesi pagājušā sezonā. Pusfinālā viņi spēja salauzt Konektikutas Lions pretestību - 4:3 sērijā. Un finālā viņi diezgan viegli uzvarēja Losandželosas Knights komandu - 4:1 sērijā, kas bija ļoti negaidīts rezultāts. Tagad Heat spēlētājiem nāksies aizstāvēt iegūto kausu. Kā ir zināms, aizsargāt kausu ir sarežģītāk, nekā pirmo reizi iegūt viņu. Bet Heat/Huskies spēlētāji spēja aizsargāt kausu jau veselas 2 reizes. Vai viņiem tas sanāks trešo reizi?


Draftētie spēlētāji (iekavās kopējais drafta numurs):


1. Gordie Sloth (#5)
2. Jason Jack (#12)
3. Jānis Ozoliņš (#13)
4. Dick McCock (#20)

Komandas MVP nākotnē starp jauniešiem: Jason Jack

Pēc drafta Knights un Heat ĢM sarunāja apmaiņu, kurā Gordie brauc uz Losandželosu, Marcinkēvičs uz Kaliforniju. Tāpēc man nekas neatliek kā nosaukt čali, kurš ir kaut minimāli, bet ir progresējis.


Send-down: Dāvids Dobenbergs.

Dāvids izlēma atlikt savu debiju LSHL komandā un aizbrauca atpakaļ uz Kaliforniju. Manuprāt, tas ir pareizs lēmums: Aizputē jau spēlē 4 centri. Dāvidam vienkārši nebūtu jēgas gaidīt savu stundu. Pagājušajā sezonā viņš bija diezgan kluss spēlētājs. Bet tagad, neskatoties uz savu kautrīgumu, viņam ir visas cerības kļūt par pirmo čali ciematā.


Prognoze: Viņi varbūt spēs 4. reizi iegūt Lāčplēša Kausu, bet tas nenotiks šajā sezonā. Viņiem vienkārši nav spēlētāju. Vārtsargi ir daudz vai maz normāli, bet neaktīvi, jaunieši pēc drafta aizmirsa par hokeju, bet cerēt uz vienu Dobenbergu ir diezgan naivi. Šoreiz viņi apstasies pusfinālā.




Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  2ziwux0


Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Dejd463oout1zbp3aynj

Piebalgas Lauvas

Bijušā Konektikutas Lions komanda. Trīskārtējā pusfinālisti. Es vēl pirms pagājušās sezonas sākuma prognozēju tādā pašā stilā. Un tur zem šīs komandas logo esmu ielicis video ar Žirinovski priekšgalā, kurā viņš cenšas atbrīvot cilvēkus no ciešanām. Bet tagad es pat nezinu, ko likt...tik tiešām viņiem neveicās.


Draftētie spēlētāji:


1. Tonijs Montana (#2)
2. Lasse Lammela (#7)
3. Jeff Oslah (#10)
4. Aleksandrs Lielais (#15)
5. Stalts Briedis (#18)


Komandas MVP nākotnē starp jauniešiem: Tonijs Montana

Šeit ir sarežģīti no pirmā acu uzmetiena noprognozēt labāko. Protams, ka Tonijs būs rezultatīvs, bet viņam ir konkurence. Lasse Lammela arī ir spējīgs taisīt rezultātu priekš Lauvām, vienīgi viņš ir mazliet slinks treniņos. Tas var iegāzt viņu. Vēl ir trešais spēlētājs, kas konkurēs ar abiem iepriekšminētajiem jauniešiem.


Nedraftētais spēlētājs: Frank Hellmandio.

Iepazīstaties: Frank Hellmandio - trešais pretendents uz MVP statusu. Viņš nebija draftēts, jo viņš ir Sundīns...khe khem. Bet Lauvu ĢM izlēma dot viņam vēl vienu iespēju. Es domāju, ka tas bija pareizs lēmums priekš komandas. Man nav šaubu, ka viņš progresēs. Starp citu viņš spēlē tajā pašā pozīcijā, kurā spēlē Montana - labās malas uzbrucējs. Vai viņš spēs aizēnot Toniju? Es nezinu, bet novēlu viņam veiksmi.


Send-down: Afanasijs Kovaluks

Iepriekšējā sezonā viņš nebija tik spožs, lai viņu uzskatītu par Lions līderu. Šoreiz viss mainās. Viņš izlēma mainīt savu pozīciju uz centru, kas ir var teikt dāvana Piebalgai, zinot to, ka Lauvām ir diezgan švaka situācija ar centriem. Uzreiz pēc drafta viņš atdzīvojās un pat ir piedalījies Ērgļu treniņnometnē. Vai tā ir vienreizēja akcija, vai viņš turpinās strādāt - atbildi uz šo jautājumu mēs uzzināsim ļoti drīz.


Prognoze: Laba priekša. švaka aizmugure, Lauvās spēlēs 3 aktīvi uzbrucēji-jaunieši un Eiken - iepriekšējās regulārās seoznas labākais bombardieris. Bet ar aizsardzību nav viss tik vienkārši. Neviena aktīva, 3 no 6 pieejamiem aizsargiem ir viduvējības ,vēl 2 vispār neko nespēj. Labi, aizmirstam par aizsardzību. Kā ir ar vārtsargu? Es domāju, ka Ziediņš ir tas cilvēks, kas spēj norakt šo komandu. Nu nav viņš tas labākais kadrs. Es baidos, bet pēc sezonas Lauvas nomainīs savu statusu uz ''četrkārtējais pusfinālists''.





Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  2agpzjq



Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  A8inylibs1286ow1xgaz

Losandželosas Knights

Trīskārtējais finālists. Tas varbūt ir labāks rezultāts, nekā Lauvām, bet īstenībā tas ir vēl sāpīgāk. 3 reizes tuvu uzvarai...un nekā. Īpaši sāpīga ir 3. reize - šajā komandā bija cilvēki, kas varēja aizvilkt Knights līdz uzvarai, bet finālā viņi laikam pārdega. Nu ko, vēl viens mēģinājums šajā sezonā?


Draftētie spēlētāji:

1. Jānis Milzīgais (#3)
2. Andris Bukšs (#4)
3. Jānis Grasbergs (#6)
4. Alvils Maksimovs (#11)
5. Alexis Hector (#14)
6. Ričards Reinholds (#19)


Komandas MVP nākotnē starp jauniešiem: Gordie Sloth

Kā mēs visi jau zinām, pēc Heat-Knights maiņas Gordie nonāca Knights komandā. Bet kāpēc ne Jānis Milzīgais, kurš jau ir gatavs grauzt ledu un rādīt lielus ciparus? Īstenībā viņam ir ļoti lielas cerības kļūt par komandas līderi. Vienkārši man liekas, ka soms būs vairāk rezultatīvs, nekā Jānis. Protams, ka arī ''Milzis'' māk mest, bet šajā līgā (LSHL jau arī ir tā) uzbrukumi iet caur malu, tāpēc Gordijam ir lielākas cerības uz punktiem. Kaut arī...nesaki ''hop'', kamēr neesi pārlecis. Būs diezgan interesanti apskatīties uz šo jauniešu dueli.


Send-down: Arvonen Koskinen

Viņam bija daudzsološs sākums, bet viss labs kādreiz beidzās. Jo īpaši, kad pats spēlētājs vairs nevēlās rādīties treniņlaukumā. Plēsoņām šīs spēlētājs nebija vajadzīgs, tāpēc soms aizbrauca atpakaļ uz Losandželosu. Es domāju, ka no sākuma viņš spēs palīdzēt ''bruņiniekiem'', bet pēc tam diez vai.


Prognoze: Manuprāt, Knights ir favorīti. Viņiem ir neaktīvs, bet labs vārtsargs, uzbrukums arī ir labā līmenī. Un jā, šajā komandā spēlē arī aktīvie aizsargi. Šoreiz viņiem tik tiešām ir lielas cerība beidzot pacelt kausu virs savas galvas. Ja nu tikai viņi atkal nepārdegs finālā.




Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  34o3gub


Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  N3rweagwk95zgi4vqhvl

Kuldīgas Milži

Bijušā Vankūveras Wizards komanda. 1. sezonas Lāčplēša kausa ieguvēji. Iepriekšējā sezona, ka arī 2. sezona, ir bijusi neveiksmīga - pēdēja vieta regulārajā sezonā un pusfinālā zaudējums Knights komandai: 0:4 sērijā (pēc Nick Name teorijas - 1:4). Jaunais komandas ĢM Jānis Sitējs saprata, ka vajag kaut ko mainīt - rezultātā mēs redzam jaunās komandas izveidi uz Wizards spēlētāju bāzes. Nu kā, sanāks atkal uzvarēt?


Draftētie spēlētāji:

1. Jeff Sloth (#1)
2. Chris Taylor (#8 )
3. Oskar Ollson (#9)
4. Dagnis Ločmelis (#16)
5. Nauris Ziediņš (#17)


Komandas MVP nākotnē starp jauniešiem: Jeff Sloth

Nu te šaubu nav. Kā to negribētu abi Sloth brāļi, viņiem nāksies spēlēt dažādās komandās, tāpēc te būs brāļu duelis. Un Jeff darīs visu, lai viņa cipari būtu lielāki par brāļa. Tas neapšaubāmi ir laba ziņā priekš Kuldīgas hokeja komandas, kura vēlās uzsākt savu vēsturi ar Lāčplēša Kausa iegūšanu.


Nedraftētais spēlētājs: Kristiāns Rozentāls.

Viņš bija pieteicies līgai vēl pirms drafta. Bet dēļ tā, ka viņam bija grūtības ar adaptāciju, viņam nācās mazliet pagaidīt. Izskatās, ka viņš jau sāk pierast pie JHL, tāpēc Milžu ĢM ir tiesības gaidīt no viņa labu sniegumu. Ja kas, viņš ir vārtsargs - tieši šī pozīcija Milžiem bija visvājākā. Tagad laikam nebūs.


Nedraftētais spēlētājs: Chris Quick

Milži ir vienīgā komanda, kurā spēlēs vairāk, nekā viens nedraftēts jaunietis. Krisam adaptācija ir pagājusi daudz veiksmīgāka, nekā Rozentālam un izskatās, ka viņš ir gatavs palīdzēt Kuldīgas Milži komandai. Labā mala nav tā stiprākā Milžu puse, tāpēc Quick ir atnācis tieši laikā priekš Sitēja.


Send-down: Mārtiņš Krauze.

Viņa konflikts ar LSHL vadību ir pagātnē. Iedzīvotāji Ventspilī ziņoja, ka Mārtiņš bija starp spēlētājiem, kuri piedalījās Fatsharks komandas treniņnometnē. Iepriekšējā sezonā viņam nebija īpaši veiksmīga, bet tagad Mārtiņš spēs daudz vairāk. Es jau teicu par vājo labo malu, tāpēc Mārtiņa aizsūtīšana atpakaļ uz JHL komandu ir laba ziņā priekš Milžiem.


Prognoze: Vienīgā komanda, kas spēs patraucēt Knights komandai, ir tieši Kuldīgas Milži. Viņiem varbūt nav savākti tie labākie spēlētāji, bet joprojām no Milžiem ir jābaidās. Labs uzbrukums, vienīgais aktīvs vārtsargs. Vienīgais, par ko vajag domāt Milžiem, ir aizsardzība. Tur arī nav tik slikti kā var likties, bet neviens no viņiem nav augstākās klases aizsargs. Lai nu kā, Milži visticamāk sasniegs finālu.




Tas arī viss, ko es gribēju pateikt un prognozēt. Kopā ar jums bija čalis, kas slikti prognozē. Veiksmi!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Snickers Ceturtdiena Februāris 19, 2015 8:05 pm

I Like

Bet es cerēju ,ka būs par LSHL.. Šaubīgs
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by nickname33 Ceturtdiena Februāris 19, 2015 8:06 pm

Snickers rakstīja:

Bet es cerēju ,ka būs par LSHL.. Šaubīgs

Es ceru, ka būs. ^_^ Bet ne šodien.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Viedais Ceturtdiena Februāris 19, 2015 10:11 pm

Goood, man nav iebildumu, ja tu turpini rakstīt par JHL. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Keiris Ceturtdiena Februāris 19, 2015 11:28 pm

Labs raksts Smile
Neko man nenocēli, jo šādu rakstu nebiju gatavojies taisīt. Pieturēšos pie TOPiem.
I Like
Keiris
Keiris
Jānis Milzīgais #5 (C)
Jānis Milzīgais #5 (C)

Postu skaits : 187
Join date : 23.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

http://www.hockeyarena.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Kanzanio Ceturtdiena Februāris 19, 2015 11:52 pm

Pietrūka tavi raksti!
Varētu vēl TP rakstus par JHL
Yeah That
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Ngel Sestdiena Februāris 21, 2015 7:29 pm

Superīgs raksts!

2,6kk
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pirmssezonas prognoze no Nick Name.  Empty Re: Pirmssezonas prognoze no Nick Name.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā