Nick Name.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Nick Name. Empty Nick Name.

Post by nickname33 Piektdiena Novembris 14, 2014 12:07 am

Čau visiem, te Niks, man patīk LSHL. Domāju, ka pietiks šodienai, dodiet manus 7 TP. Čau visiem!

                                                            ...pēc 10 minūtēm....

Nu labi, jāuzraksta kaut ko vairāk, lai būtu zolīdāk.

Sasveicināšanas zolīduma procents uzreiz samazināsies, jo mans vārds ir...noslēpumā. Twitter vietnē esmu (ne)pazīstams, ka Ezis Ceļotājs, ar to pietiks. Vienu gan es jums pateikšu - mans vārds nav Niks, vai ''Noslēpumā''. Negribēju rakstīt arī par manu dzīvesvietu, bet šeit nesanāks paslēpties - kaut kur Vidzemē, mazā pilsētā.

Nekur nestrādāju un nemācos - ja pa pasauli klīst Ebolas vīruss, tad mani sasniedza vīruss ar nosaukumu Slinkums. Slinkums - tas ir vīruss, kas piespiež cilvēku neko nedarīt; pēc 1-2 gadiem cilvēks sāk palikt resnāks, taukaināks; a pēc 5 gadiem pārveršas par tā saucamo ''dārzeni''. Labi, ka es saslimu ar šo vīrusu savos 22 gados, savādāk būtu pavisam švaki...

No 10 gadu vecuma klausos tikai un vienīgi repu, tātad es te nebūšu ''savējais'' starp metaļugām. Nu nekas, domāju, ka piedosiet.

Par savu dzīves gaitu neko daudz nestāstīšu - kādreiz spēlēju mūzikas instrumentu. Žēl, ka kādreiz, jo ar šo bija saistīti pagaidām labākie mani dzīves gadi - braukāšana pa Itāliju, Somiju, Krieviju, un tml. Eiropas valstīm ar labiem panākumiem (dažo starptautisko konkursu laureāts). Bet tā sanāca, ka es šo lietu pametu. Cerams, ka te tā nesanāks - spēlēju, spēlēju un te HOPS! un nav vairs vārtsarga Nick Name #33.

Esmu krievvalodīgais, tāpēc es mēdzu rakstīt stilistiski nepareizi. Nu nekas, domāju, ka piedosiet.

Es mēdzu arī skatīties sportu. Pie tam ne tikai hokeju un futbolu. Ik pa laikam paskatos arī tenisu, snūkeru. Pats kādreiz spēlēju futbolu, biju visu laiku *uzminiet kādā pozīcijā es spēlēju* ....*pārsteiguma nebūs*...VĀRTSARGS. Tagad spēlēju šahu internetā, jāsaka, ka neslikti sanāk.
Runajot par hokeju, es fanoju...laikam ne par vienu komandu vai spēlētāju. Agrāk patika skatīties Rīgas Dinamo spēlēs, bet tagad nav īpaša luste skatīties - varbūt apnika, varbūt pavirši rezultāti, nezinu. Vienīgais, par ko var papriecāties - Girgensons un Gudļevskis.

Protams, ka arī datora spēles nepalika novārtā. Piemēram - CS 1.6. Tagad es nespēlēju daudz šo spēli, kuram esmu veltījis (skaļi uzrakstīts, bet tā arī ir) veselus 3 gadus, neskaitot to periodu, kur es šo spēli spēlēju neregulāri. Un pat neskatoties uz šo faktu, es pamanījos dabūt 2 nepamatotus banus par wallhack tikai par šo nedēļu. Protams, ka šīs lietas notika kaut kādos kaktu serveros, citādāk nevarēja būt. Vēl kādreiz daudz spēlēju spēlīti, uz kura turas LSHL simulācija - NHL09. Tagad es intereses pēc visu laiku ar Lielbritāniju spēlēju pret Kanādu...un protams, ka uzvaru. Būtu tā reālajā dzīvē, ka Kanāda pakāš Lielbritānijai ar kādiem 1:6...būtu bomba. Tagad skatos, ka daudzi fano par CS:GO, bet es to spēli nespēlēšu dēļ viena fakta - esmu skops. Varbūt kādreiz paspēlēšu, kad lejupielādēšu šo spēli pirātiskā versijā...nu kā vienmēr.

Par dzīves plāniem nav jēgas rakstīt, jo man tās var mainīties tik bieži, cik mani plāni mēdz mainīties. Domāju, ka tas bija ļoti informatīvi.

Kādreiz es dikti daudz spēlēju online manager spēles - tipa PPM, SMFA u.tml. Varbūt tāpēc mani nesen piesaistīja LSHL. Pirmajā pieminētāja online menedžerī es spēlēju kādu gadu, kamēr mani nenobanoja par to, ka es ar nepiedienīgiem vārdiem uzbruku moderatoram. Tajā laikā es biju tipisks špīleris - nepatika nekādas izmaiņas, rezultatā man jaunais PPM dizains uzreiz atgādināja kaut kādu bērnišķīgu lapeli, tāpēc radās tā situācija. Tagad man neviena online manager spēle nesaista.

Labs ir, jābeidz pūlēties, jo manas smadzenes grib atpūsties un neko nevēlās mani barot ar idejām, tāpēc likšu punktu šeit. Veiksmi visiem! Un jā.....

......DODIET MANUS 7 TP. lol


Ar cieņu,
         
                                                                                                                                                        Artūrs.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name. Empty Re: Nick Name.

Post by Viedais Piektdiena Novembris 14, 2014 12:14 am

Labs potenciāls lai kļūtu par vienu no labiem komūnas biedriem! Prieks šo to uzzināt par tevi.
Kā jau vecam geimerim, var just ka ir izpratne par sarkasmu, ironiju un humoru, kas savā ziņā ir retums pie mums! I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name. Empty Re: Nick Name.

Post by dzhonis Sestdiena Novembris 15, 2014 1:14 pm

Čau! Wink

To, ka esi krievvalodīgais, lasot šo tekstu, nemaz nejutu. Nebūtu pateicis, pat nebūtu par to aizdomājies.

PS. Neesi vienīgais kurš klausās repu. cheers
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name. Empty Re: Nick Name.

Post by Maus Sestdiena Novembris 15, 2014 1:23 pm

I Like 

Welcome
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Nick Name. Empty Re: Nick Name.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā