S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by laaceens30 Pirmdiena Jūnijs 29, 2015 6:12 pm

GOAL  Fat Sharks  Fat Sharks  Fat Sharks  GOAL 

Esi sveicināts Fat Sharks Ventspils Fatsharks drafta prospektu anketā! Ja esi ieinteresēts nonākt Ventspilī (labākajā vietā LSHL), tad droši dod mums kādu ziņu par sevi un aizpildi zemākredzamo anketu!

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt?
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā?
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā?
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):
#Ja teiksim "lec", kāda būs tava atbilde?
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt?
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?


Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums - Fat Sharks Ventspils Fatsharks vadībai!


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Paldies, tas arī viss  Towel !
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty Re: S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by krisis06 Pirmdiena Jūnijs 29, 2015 6:58 pm

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt?
Aizsargs. Ja, Tu palūgsi jebko nomainīšu.
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā?
969TP Uzskatu, ka esmu malacis.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?
ļoti ļoti bucīt
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:
Normāli
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):
divreiz
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā?

#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):

#Ja teiksim "lec", kāda būs tava atbilde?
Atpisies, bļē!
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:
Ir, sanācis.
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt?
Nē. Nē.
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?
chatroulette

1. Līga
2. Ērgļi
3. Wizards
4. LEV
5. Vikingi
6. Kombains
7. Indiāņi
8. Dinamo
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty Re: S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by Rainbow Ceturtdiena Jūlijs 02, 2015 11:26 pm

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt? : RW, nemāku citās pozīcijās spēlēt, nepatīk man citas pozīcijas, bet ja Vējonis liks, fujj, nu jūs liksiet, tad domāšu par to.
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā? : Ja tā ar kalkulātoru aprēķinot, tad 45 TP, bet es tikai sezonas vidū var teikt pievienojos JHL.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā? : Ar visiem četriem esmu par, lai spēlētu Ventiņos.
#Vai būsi aktīvs nākotnē?: Skatoties vai dators nenodegs Very Happy. Lab, lab, mēģināšu būt aktīvs.
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem): Pagarināt līgumu, hmm, domāju, ka jā.
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā? : Es neko daudz neprasu, tikai spēlēšanu kādās spēlēš.
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.): Čoms spēlē šinī ten, kā to sauc, a vo, komandā.
#Ja teiksim "lec", kāda būs tava atbilde? : Mana atbilde būs : Čo? Nu labi. Piespiedāt.
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt: Točna, mans dravgs, Millers ir stāstījis cik jums labi iet, sezonā. Vot tas ir čuvaks ar labu raksturu.
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt? : Nē, es ir parasts spēlētājs.
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei? : Emm, es dodu priekšroju abiem.

1. Ventiņi jeb Venspils Fatsharks
2. Oslo WildCats
3. Jēkabpils Strēlnieki
4. Saldus Meteors
5. Bauskas Lūši
6. Liepājas Plēsoņas
7. Tamperes Wolves
8. Rīgas Trieciens ( Jo tā ir galvaspilsēta, viņi tur biezie )

Jām, PostScript : mazlietiņ humoriņš ar bij, bet cerams, ka nebūšu zaudējis cerības.
Rainbow
Rainbow
Alexei Miller (RW) #79
Alexei Miller (RW) #79

Postu skaits : 105
Join date : 07.06.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija || Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty Re: S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 02, 2015 11:32 pm

Viss kārtībā Tomass, paldies, ka ņēmi dalību mūsu veidotajā anketā! Veiksmi draftā!  Fat Sharks
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty Re: S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by Viedais Piektdiena Jūlijs 10, 2015 7:26 pm

bump
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks! Empty Re: S10 LSHL drafta prospektu pieteikuma anketa Ventspils Fatsharks!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā