S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by laaceens30 Ceturtdiena Aprīlis 23, 2015 9:25 pm

GOAL  Fat Sharks  Fat Sharks  Fat Sharks  GOAL

Esi sveicināts Fat Sharks Ventspils Fatsharks drafta prospektu anketā! Ja esi ieinteresēts nonākt Ventspilī (labākajā vietā LSHL), tad droši dod mums kādu ziņu par sevi un aizpildi zemākredzamo anketu!

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt?
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā?
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā?
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):
#Vai leksi, kad  Admin Viedais teiks "hop"?
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt?
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?


Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums - Fat Sharks Ventspils Fatsharks vadībai!


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Paldies, tas arī viss  Towel !
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by Alfijs Ceturtdiena Aprīlis 23, 2015 10:31 pm

Esi sveicināts Fat Sharks Ventspils Fatsharks drafta prospektu anketā! Ja esi ieinteresēts nonākt Ventspilī (labākajā vietā LSHL), tad droši dod mums kādu ziņu par sevi un aizpildi zemākredzamo anketu!

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt? Esmu RW, neapsveru mainīt šo pozīciju, bet varu spēlēt arī kreisajā malā ja ir vajadzība. Smile
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā? Esmu iekrājis 311 TP (ņemot vērā kad tikko izdarīju treniņu) Protams varēja labāk, bet nu ņemot vērā man vairs nav naudas treniņiem, un pievienojos sezonas vidū ir labi.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā? Šajā komandā es vēlos ļoti, tāpēc kad šeit ir pazīstams Ģenerālmenedžeris, un šī komanda ir ļoti skaistā pilsētā - Ventspilī, kurā es ļoti gribētos spēlēt.
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:Jā, jo šī nav mana pēdējā sezona, palikšu vēl aktīvāks nākošajā sezonā.
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem): Ja man piedāvās, noteikti. Es uz šo komandu skatos, kad varētu spēlēt visu savu profesionālo karjeru, jo šajā komandā ir ļoti labi apstākļi.
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā? Nē, ja būšu šajā komandā, vairāk domāšu par sava spēlētāja spēli, un lai komandai veicas. Nemaz nav tādu plānu lai iegūtu komandā kādu amatu.
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.): Jā mani ļoti saista šīs komandas vadība, arī logo, kā nekā resnās haizivis. Very Happy
#Vai leksi, kad Admin Viedais teiks "hop"? Jā Very Happy
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt: Ar komandas spēlētājiem man nav bijis kontakta.
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt? Labprāt, jo pašlaik ar to naudu, ir kā ir.. :/ Bet nu cerams izglābšos.
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei? Gan gan, bet gan jau vairāk skype, kaut gan slēgtajā istabā centīšos būt aktīvs.

Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums - Fat Sharks Ventspils Fatsharks vadībai! Esmu pareizais spēlētājs priekš jums. Esmu ātrs, precīzs. Very Happy Izvēlaties mani, būšu vēl ilgi aktīvs. Smile


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.

1. Fatsharks
2.Wolves
3. Wildcats
4. Lūši
5. Ērgļi (vai kkā viņus tur tagad sauc)
6. Indiāņi (vai kkā viņus tur tagad sauc)
7. Trieciens
8. Plēsoņas


P.S Pārējās komandas skatījos pēc logo. Neko daudz nezinu par viņām. :/



Ar cieņu Oskars Alfredssons
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by LSHL kristians Piektdiena Aprīlis 24, 2015 10:35 am

Esi sveicināts  Ventspils Fatsharks drafta prospektu anketā! Ja esi ieinteresēts nonākt Ventspilī (labākajā vietā LSHL), tad droši dod mums kādu ziņu par sevi un aizpildi zemākredzamo anketu! 

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt?Esmu gk un nevelos to nekad mainit
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā?Hmmm par tiem cik man ir nezinu net es cenśos kļut stipraks man nevisai apmierina pašlaik treniņi
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?visus 100%
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:Centišos un domaju ka jā!
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):Protams ja tikšu fatsharks es tur veletos visu muzu spelet viss atkarigs no komandu biedriem!
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā?Varbut neko daudz pa tiem amatiem nezinu
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):Man patik Ventspils skaista pilseta un haizivs man ari patik Smile
#Vai leksi, kad   Viedais teiks "hop"?Jā
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:Esmu priecigs ar savu komandu ja es kaut ko nesaprotu viņi palidz prieks par tadu komandu kas man ir Smile
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt?Ja par simuletaju man dators jasalobo un buśu simuletajs
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?
Skype man no tas grupas sarakstes gruti
Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums -  Ventspils Fatsharks vadībai!Esmu gk cenšos kļut ar vien labaks un labaks vienmer centišos but aktivs!


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.

1. Ventspils Fatsharks
2. Oslo Wildcats
3. Tamperas Wolves
4. Bauskas Luši
5. Valmieras Plesoņas
6. Valmieras ergļi
7. Rigas Trieciens
8. Aizputes indiaņi

P.s es skatijos pec logo izkata!jo neko daudz pa tam komandam nezinu
ar cieņu Kristians Rozentals
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by bukss Piektdiena Aprīlis 24, 2015 11:14 am

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt? D, nedomāju mainīt.
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā? 332TP kopā ir, tātad sakrāti ir, laikam, 116TP. Protams ka vienmēr var vairāk, bet JHL media TP ierobežojumu esmu izpildījis. JHL Media rakstus ir grūti rakstīt (bieži trūkst iedvesmas un šādus tādus nepatīk rakstīt). Bet principā esmu izdarījis visu ko varēju.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā? Atkārtošos un teikšu, ka man šobrīd pilnīgi vienalga kurā komandā spēlēju. Neesmu te pietiekami ilgi un neesmu paspējis vēl sakašķēties ar citiem. Bet ja mani draftēs Ventspils, tad ar godu pārstāvēšu komandu.
#Vai būsi aktīvs nākotnē?: Slēgtajā istabā izlasīšu visu jauno, ja būs ko teikt tar ierakstīšu. Forumā saglabāšu savu aktivitāti iepriekšējā līmenī.
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem): Atkarīgs no situācijās nākotnē, vai nebūšu ar kādu sakašķējies. Bet ja nebūs nekādu problēmu tad pagarināšu gan.
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā? Ja piedāvātu, tad apsvērtu.
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.): Man patīk komandas zaļā krāsa. Neesmu pievērsis lielu uzmanību nevienai komandai iekš LSHL.
#Vai leksi, kad  Admin Viedais teiks "hop"? Ja būs pamatots iemesls, tad jā.
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt: Tikai tik cik kābankas menedžerim.
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt? Esmu bankas menedžers un fantasy menedžers.
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei? Neesmu iepazinies ar skype grupas sarakstēm komandu līmenī.

Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums - Fat Sharks Ventspils Fatsharks vadībai!
Solos nesist savos vārtos


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.
Nav man favorīt komandas un nīstās komandas, tāpēc pēc loterijas izveidošu sarakstu. Šito neņemat vērā un neņemat ļaunā.

1. Wolves
2. Trieciens
3. Fat Sharks
4. Plēsoņas
5. Lūši
6. Ērgļi
7. Indiāņi
8. OWC
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by Intarusu Piektdiena Aprīlis 24, 2015 11:24 am

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt? 
Iespējams ka nē.
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar 
saviem treniņiem debijas sezonā?
Esmu apmierināts,ļoti centos visu saldo ēdienu atstāt uz playpff treniņus tas ir man sanācis,bet varēja vēl vairāk.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?
75-99%
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:
Esmu bījis vienmēr aktīvs.
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):
Atkarība ko piedāvātas,kādi būs konkurenti piedāvājumi.
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā?
To norunāsim,nav strpet pa agru 
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):
Ir ok 
#Vai leksi, kad  S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa 1547255173 Viedais teiks "hop"?
hop hop Very Happy 
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:
Pagaidām pazīstu 1 cilvēku Viedais,ir labs gm un draugs .
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt?
Esmu to jau pieredzējis!
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?
Protams skype 


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.




1.Rigas Trieciens

2.Ventspils Fatsharks
3.Valmieras Plesoņas
4.Tamperas Wolves
5.Bauskas Luši
6.Oslo Wildcats
7.Aizputes indiaņi
8.Valmieras ergļi
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by aumicc83 Piektdiena Aprīlis 24, 2015 2:40 pm

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt? Ja komandai būs nepieciešams,tad protams.
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā? Domāju,ka ir pietiekoši,jo man ir 400TP gandrīz 1 mēneša laikā.
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā? Vēlos,-nevaru pateikt cik ļoti,bet šī ir komanda,kuru uzskatu par savu vienu no TOP3 komandām.
#Vai būsi aktīvs nākotnē?: Protams.
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem): Protams,ja nestrīdēsimies.
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā? Protams,ka vēlētos būt C vai A vai pat TA,taču domāju,ka pagaidām varu iztikt,jo tā būtu mana debijas sezona.
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.): Viss ir kārtībā,-saista Smile
#Vai leksi, kad  Admin Viedais teiks "hop"? Ja jau saka,tad jālec Very Happy
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt: Forumā nē,taču ar Viedo bieži čatojam dažādās vietās(forumā,Skype),nedaudz ar Matīsu un Rūdi,taču tas laikam arī viss ko vismaz,pagaidām,atceros.
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt? Ieņemu gan.Esmu gan simulētājs,gan atjaunotājs,tā kā,daudz amatu man ir Smile
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei? Skype grupas sarakstei,taču Foruma istabā nekas traks arī nav! Smile

Protams būšu aktīvs,vienmēr centīšos iziet treniņus un vilkt komandu uz priekšu! Smile

1.Plēsoņas
2.Fat Sharks
3.Trieciens
4.Lūši
5.Ērgļi
6.Indiāņi
7.OWC
8.Wolves
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by laaceens66 Piektdiena Aprīlis 24, 2015 10:08 pm

1. Kreisais uzbrukuma flangs. (Lw)
2. Kopā ja nemaldos man ir 362 treniņpunkti. Protams Viedais ir pierādījis, ka var sakrāt vairāk tp.
3. Nuu, ap 80%
4. Nedzīvoju nākotnē, tapēc nesolu...
5. Jo ilgāk jo labāk.
6. Jo mazāk statusu, jo vairāk brīvā laika...
7. Viss ok
8. Lekšu tad, ja viņš pumpēsies, kad es teikšu bop.
9. Ar Viedo kā nekā sazinos ļoti bieži, jo esam komandas biedri...
10. Esmu media menedžeris.
11. Skype parocīgāks, bet protams iemetu aci arī slēgtajā istabā.
Man nebūs TOP 8, jo par daudzām komandām neko nezinu
1. Oslo kaķi
2. Ventspils resnās haizivis
3. Vilki
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by rebox Sestdiena Aprīlis 25, 2015 9:21 am

Esi sveicināts  Fat Sharks Ventspils Fatsharks drafta prospektu anketā! Ja esi ieinteresēts nonākt Ventspilī (labākajā vietā LSHL), tad droši dod mums kādu ziņu par sevi un aizpildi zemākredzamo anketu!

#Spēlētāja pozīcija un vai apsver to kādreiz mainīt?
Domāju ka nē Patik būt Defā ,bet butu ari labi ja mans GM mani ieliktu defa un kada uzbrukumu maiņa:)
#Cik TP esi paguvis iekrāt un vai uzskati, ka varēji vairāk, vai tomēr esi apmierināts ar saviem treniņiem debijas sezonā?
283TP.varēju vairak dabut bet tur ir savi dazi iemesli
#Cik ļoti tu vēlies spēlēt šajā komandā?
Domāju ka ļoti bet isti nezinu
#Vai būsi aktīvs nākotnē?:
protams uz nakoso sezonu ir lieli plani sakara ar jauno komandu LSHL
#Ja tevi draftēsim vai būsi lojāls komandai?(Vai pagarināsi līgumu pēc 2 piespiedu gadiem):Ja nebus nekādi parpratumi tad pagarināšu
#Vai vēlēsies iegūt kādu amatu komandā? ne  neintrese
#Vai tevi saista šī komanda?(Spēlētāji, Vadība, Logo, formas u.c.):visi logi ir vienādi
#Vai leksi, kad  Admin Viedais teiks "hop"?teiksu ka jā
#Pāstāsti sīkāk par attiecībām ar komandas esošo sastāvu, ja ir sanācis kaut kur forumā kādu sastapt:nav sanācis
Vai ieņem kādu amatu līgā, par kuru saņem naudu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties? Vai kādreiz apsver ideju to darīt? nav bijis man naudu dod draugs
#Kam tu dod priekšroku,- foruma slēgtajai istabai, vai skype grupas sarakstei?
SKYPE
Vieta tavam radošumam, brīvā formā vari atstāt kādu piezīmi mums - Fat Sharks Ventspils Fatsharks vadībai!


Nākamais uzdevums tieši Tev:
Izveido topu ar komandām, pēc līmeņa, kurās tu vēlētos tikt draftēts. Pie pirmā cipara liec komandu kurā vēlies nonākt vissvairāk, pie astotā cipara komandu, kurā nelabprātāk spēlētu.

vienalga
Paldies, tas arī viss  Towel !
rebox
rebox
Ivo Subban #76 (D)
Ivo Subban #76 (D)

Postu skaits : 217
Join date : 23.03.15

Atpakaļ uz augšu Go down

S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa Empty Re: S9 Ventspils "Fatsharks" jauno prospektu anketa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā