S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 07, 2015 2:54 pm

Sveicināti prospekti!  Welcome
Fat Sharks  Fat Sharks  Fat Sharks Tā kā tuvojas drafts, arī Resnās haizivs dod iespēju jaunajiem spēlētājiem aizpildīt anketu.  Aplausi Fat Sharks  Fat Sharks  Fat Sharks  

1.Spēlētāja vārds:
2.Spēlētāja pozīcija:
3.Skalā no 1-10, ar cik vērtē savu aktivitāti?
4.Kādu līguma summu vēlētos saņemt pirmajā sezonā? (500k-3M)
5.Vai pildīsi TP uzdevumus, regulāri atzīmēsies aktivitātes pārbaudēs un cītīgi rakstīsi twitterī ierakstus, lai attīstītu savu spēlētāju?
6.Vai būsi aktīvs Fatsharks slēgtajā istabā un skype čatā?
7.Lokomotīvē augstu respektē godīgus spēlētājus, kuri neceļ līgā traci. Vai tu spēj būt šāds spēlētājs?
8.Tev jākrīt un jāceļas par savu komandu, jāaizstāv komandas biedri, ja nepieciešams, kā arī jānēsā komandas vārds ar lielāko godu. Vai tu spēj būt šāds komandas biedrs?
9.Kādas ir tavas domas par Fatsharks šobrīd?
10. Viena komanda visu karjeru, vai money whore?
11. Vai esi atvērts inovācijām un pārmaiņām?
12. Vai tev ir radies pozitīvs, vai negatīvs priekšstats par jau komandā spēlējošajiem spēlētājiem? Mini pozitīvos un negatīvos piemērus, ja tādi ir, nedaudz būtu vēlams pamatot savu viedokli!

Paldies, ja aizpildīji un vēlies pievienoties Līgas vadošajai komandai! GOAL


Fat Sharks
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by eda2233 Trešdiena Janvāris 07, 2015 3:34 pm

1.Spēlētāja vārds: Edijs Budrevičs
2.Spēlētāja pozīcija: C
3.Skalā no 1-10, ar cik vērtē savu aktivitāti? 8-9
4.Kādu līguma summu vēlētos saņemt pirmajā sezonā? (500k-3M) 2500000 lai varu trenēties
5.Vai pildīsi TP uzdevumus, regulāri atzīmēsies aktivitātes pārbaudēs un cītīgi rakstīsi twitterī ierakstus, lai attīstītu savu spēlētāju? Jā, pildīšu un atzīmēšos, kā līdz šim.
6.Vai būsi aktīvs Lokomotīves slēgtajā istabā un skype čatā? Būšu tik aktīvs cik spēšu.
7.Lokomotīvē augstu respektē godīgus spēlētājus, kuri neceļ līgā traci. Vai tu spēj būt šāds spēlētājs? Jā, spēju.
8.Tev jākrīt un jāceļas par savu komandu, jāaizstāv komandas biedri, ja nepieciešams, kā arī jānēsā komandas vārds ar lielāko godu. Vai tu spēj būt šāds komandas biedrs? Jā, spēju.
9.Kādas ir tavas domas par Lokomotīvi šobrīd? Vislabākās. Par to liecina mans TPU #2 raksts.
10. Viena komanda visu karjeru, vai money whore? Uzskatu, ka viena vai divas komandas.
11. Vai esi atvērts inovācijām un pārmaiņām? Jā, esmu.
12. Vai tev ir radies pozitīvs, vai negatīvs par jau komandā spēlējošajiem spēlētājiem? Mini pozitīvos un negatīvos piemērus, ja tādi ir, nedaudz būtu vēlams pamatot savu viedokli! Šobrīd man nav viedokļa par spēlētājiem, bet domāju, ka nekā traka tur nav.
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Viesis Trešdiena Janvāris 07, 2015 3:36 pm

Sliņķis, zog manus jautājumus.   Rolling Eyes Varēji vismaz pārfrāzēt. Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 07, 2015 4:39 pm

Neiespringstu un papildināju ar tādiem, kuri mani interesē. ph34r
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by liztikz Trešdiena Janvāris 07, 2015 7:08 pm

1.Spēlētāja vārds: James Gerisson
2.Spēlētāja pozīcija: Goal Keeper
3.Skalā no 1-10, ar cik vērtē savu aktivitāti? 7
4.Kādu līguma summu vēlētos saņemt pirmajā sezonā? (500k-3M) Nu, 3M nebūtu slikti, bet samierinātos ar 2-2.5M.
5.Vai pildīsi TP uzdevumus, regulāri atzīmēsies aktivitātes pārbaudēs un cītīgi rakstīsi twitterī ierakstus, lai attīstītu savu spēlētāju? Jā, noteikti.
6.Vai būsi aktīvs Lokomotīves slēgtajā istabā un skype čatā? Jā. Esmu komunikabls, tāpēc būšu.
7.Lokomotīvē augstu respektē godīgus spēlētājus, kuri neceļ līgā traci. Vai tu spēj būt šāds spēlētājs? Iepriekš cēlu nelielu traci, bet tagad esmu apņēmies to nedarīt, tātad jā.
8.Tev jākrīt un jāceļas par savu komandu, jāaizstāv komandas biedri, ja nepieciešams, kā arī jānēsā komandas vārds ar lielāko godu. Vai tu spēj būt šāds komandas biedrs? Jā. Bez jautājumiem. Noteikti.
9.Kādas ir tavas domas par Lokomotīvi šobrīd? Ļoti laba komanda. Pēc manām domām arī saliedēta.
10. Viena komanda visu karjeru, vai money whore? Visticamāk, ka visu karjeru. Nepatīk lielas pārmaiņas. Ja nav problēmu ar komandas biedriem, tad visu karjeru.
11. Vai esi atvērts inovācijām un pārmaiņām? Jā, visnotaļ jā, esmu.
12. Vai tev ir radies pozitīvs, vai negatīvs par jau komandā spēlējošajiem spēlētājiem? Mini pozitīvos un negatīvos piemērus, ja tādi ir, nedaudz būtu vēlams pamatot savu viedokli! Es īsti nezinu kurš ir un kurš nav no Loko, bet visnotaļ par Mārtiņu man ir radies labs viedoklis. Reizēm sanāk pačatot un reāli liekas jauks cilvēks.
Tas nu tā kā būtu viss. Paldies par lasīšanu.
liztikz
liztikz
James Gerisson #69 (GK)
James Gerisson #69 (GK)

Postu skaits : 156
Join date : 05.11.14
Vecums : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Jogurtaa Trešdiena Janvāris 07, 2015 7:15 pm

1.Spēlētāja vārds: Ethan Olivander
2.Spēlētāja pozīcija: Centrs
3.Skalā no 1-10, ar cik vērtē savu aktivitāti? 7
4.Kādu līguma summu vēlētos saņemt pirmajā sezonā? (500k-3M) I no need money, I rich already.
5.Vai pildīsi TP uzdevumus, regulāri atzīmēsies aktivitātes pārbaudēs un cītīgi rakstīsi twitterī ierakstus, lai attīstītu savu spēlētāju? Twittera man nav, bet tev jau zināma mana aktivitāte.
6.Vai būsi aktīvs Lokomotīves slēgtajā istabā un skype čatā? Why not?
7.Lokomotīvē augstu respektē godīgus spēlētājus, kuri neceļ līgā traci. Vai tu spēj būt šāds spēlētājs? Reizēm kāja paslīd (un roka arī), ja kāds mani nokaitina, bet šaubos, ka spēšu sacelt kādu sundīnīgu traci.
8.Tev jākrīt un jāceļas par savu komandu, jāaizstāv komandas biedri, ja nepieciešams, kā arī jānēsā komandas vārds ar lielāko godu. Vai tu spēj būt šāds komandas biedrs? Esmu vairāk neitrāla persona, protams, komanda, kuru pārstāvēšu, man būs galvenā (ja neskaita Lions)
9.Kādas ir tavas domas par Lokomotīvi šobrīd? Neesmu tur vēl paciemojusies (pat ne uz īsu laiciņu) tāpēc būtu interesanti izmēģināt jaunas komandas LSHL
10. Viena komanda visu karjeru, vai money whore? Gribu uzspēlēt visās komandās, kurās vēl nav būts, Loko ir viena no tām. Nauda jau kādas 4 sezonas galīgi nav svarīga, jo pārtieku no 500k līgumiem.
11. Vai esi atvērts inovācijām un pārmaiņām? Neiebilstu nekam jaunam, ja vien tas jaunais nav kaut kas galīgi dranķīgs.
12. Vai tev ir radies pozitīvs, vai negatīvs par jau komandā spēlējošajiem spēlētājiem? Mini pozitīvos un negatīvos piemērus, ja tādi ir, nedaudz būtu vēlams pamatot savu viedokli! Ir jauki, ka komandā ir tāds aktīvs spēlētājs kā B.Tuzis un vecais labais A.Paurs. Zolīds galvgalis komandai, protams, ka tādā komandā katrs gribētu uzspēlēt.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Viedais Piektdiena Februāris 06, 2015 3:40 pm

Viedais rakstīja:*BUMP*
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks Empty Re: S8 Drafta Prospektu anketa - Ventspils Fatsharks

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā