Intervija ar Arvonen Koskinen pēc 2. Apļa JHL S3. Empty Intervija ar Arvonen Koskinen pēc 2. Apļa JHL S3.

Post by ArvisK Pirmdiena Decembris 15, 2014 10:21 pm

Intervija ar Arvonen Koskinen pēc 2. Apļa JHL S3. Rjmbdj

Ir noslēdzies 2. spēļu  aplis tavā pirmajā sezonā un vai esi jau novērojis sev izaugsmi pēc 1. apļa ?

Īpaši lielu izaugsmi jau nevar iegūt pa 1 apļa laika ,bet kas atšķirībā no pirmā apļa ,otrajā ir noticis tas ,ka esmu atklājis savu kontu un otrā apļa pirmajā spēlē guvu vārtus. Kā arī esmu piestrādiājis treniņos īpaši pie sitien un metiena gan prezizitātes ,gan stipruma ,kas iespējams ar nesa rezultātu.  Komandā irnosabilizējusies situācija ,katrs apzinās ,kas viņam ir jādara laukumā un visi ļoti labi sāk iejusties komandā.
Intervija ar Arvonen Koskinen pēc 2. Apļa JHL S3. 301eem8

Pastāsti par GM7 pret Heat komandu.

Tātad , par spēli otru apli iesākām ļoti labi ar uzvaru pret Heat komandu ,kur svinējam ,diezgan pārliecinoši ar 6:3. Tieši šī spēle man ilgu laiku paliks atmiņā ,jo guvu savus pirmos vārtus līgā ar ko esmu ļoti priecīgs un noteikt tas mani motivē vēl vairāk ,dabūt ripu vārtos. Uz laukuma pret Heat komandu pavadiju 13 minūtes, +/- koeficient pozitīvs +1 un izdariju 5 sitienus pa vārtiem. Kopumā ļoti laba spēle gan paša, gan komandai.
Pārleicinoša uzvara arī pret Lions komandu , kas sakāms?

Nu ,ja jau uzvara ,tad sakāms tikai tas labākais. Uzvarējām ar 5:1 ,komanda rādija ļoti labu sniegumu ,manuprāt, katrs ir iejuties savā maiņā un rāda ,ko māk. Personīgi es šajā spēlē uz laukuma pavadiju 19 minūtes ,guvu savus otros vārtus divās spēlēs pēc kārtas un izdariju 3 sitienu pa vārtiem ,kā arī atrodoties uz laukuma koeficients arī pozitīs +1.
Diemžēl vienīgais zaudējums 2. Aplī pēdējā spēlē pret Wizards komandu. Kāds ir tavs viedoklis?

Patiesībā es nezinu , spēle vienkārši negāja ,tā kā tai vajadzētu , iespējams džeki bija noguruši ,izlādējušies iepriekšējās spēlēs vai arī mēs vienkārši nebijā gatavi šādai spēlei pret Wizards. Es atzīšu man nogurums nedaudz bija ,bet tas nebija nekas liels, neskatoties uz to es laukumā pavadiju 16 minūtes ,izdariju 3 sitienu un diemžēl +/- koeficients negatīvs ,bet tas ir labi no vienas puses ,jo motivēs nākošai spēlē pret Heat komandu ,kas sezonas tabulā ir augstāk.
Paldies par interviju , veiksmi nākošajā aplī , uz tikšanos!