Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!''

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!'' Empty Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!''

Post by Powrish Pirmdiena Septembris 30, 2013 11:05 pm

Šodien man izdevās aprunāties ar Talsu Lokomativ galveno treneri, gm, un uzbrucēju Alenu Pauru, mēs parunājām par komandu, sezonas sākumu, un vēl dažām lietām, vairāk lasīt apakšā!

Vārds:Alens Paurs
Komanda:Talsu Lokomativ
Pozīcija:Uzbrucējs
Amati:GM, Galvenais treneris.
Statistika līdz šim(5 spēles) : 3+2

Reporter Tātad, šobrīd Lokomativ atrodas pēdejajā pozīcijā ar 3 punktiem, 3 zaudējumi, 0 uzvaras, un 1 uzvara papildlaikā, kā arī viens zaudējums papildlaikā, kas tev par to sakāms?
-Es domāju ka tas būtu muļķīgi novelt visu uz to kad komanda ir jauna, un šī ir mūsu pirmā sezona LSHL, taču esam iepriekš spēlējuši hokeju, nejau tikai tagad ar to sākām! Kā arī ja paskatamies uz Bausku, Lūši jau ir sākuši apmierinoši, kā vismaz es biju plānojis!
Reporter Kas turpmāk tiks mainīts?
-Tagad mums ir pilns sastāvs, viens uzbrucējs par daudz! Tākā pirmais soliņa sildītājs būs jameklē, es domāju kad tas ir ļoti labi, kad komandā ir konkurence, un par vietu sastāvā ir jasāk cīnīties! Varbūt kāds uzlabos savu sniegumu Very Happy bet vēl mazliet vēlētos uzlabot aizsardzību, tas tiek darīts! Aktīvi meklējam labus aizsargus, jaunus, ar raksturu, gaidāmajās spēlēs jau debitēs Karls Džonsons, tātad, aizsardzība tiks uzlabota!
Kā arī es kad ir jamaina mazas nianses spēlējot uzbrukuma zonā!
Reporter Kas ar vārtussargiem?
-Es domāju tur nav šaubu kad ir atrasts komandā pirmais numurs!Protams Marģers cenšas kā nu vien var, taču, Ralfs rāda labāko sniegumu, un man nav pat bijusi mazākā vēlme nākamajā spēlē likt vārtos Marģeri, varbūt kautkad būs jadod iespēja Ziediņam, kad Ozols piekusīs, taču, to redzēsim!
Reporter Kā vispār komanda jūtas šobrīd?
-Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem! Taču neēsam padevušies, nekad nepadosimies! Komanda grib uzvarēt, un kad atradīsim savu uzvaras atslēgu, tad varēsim priecāties. Komanda saprot kad jarāda labāks sniegums!
Reporter Kā ir spēlēt Talsos?
-Protams Talsos mums ļoti patīk, jauna halle, daudz skatītāju, vienmēr priecājos kad spēle notiek Talsos!
Reporter Kā apmierina leģionāri? Ir tas kas bija gaidīts?
-Es domāju kad jā! Ja paskatās vēl uz statistiku, tad ir tas kas bija gaidīts, protams, varēja leģionāri būt vadošie spēlētāji, bet, es domāju kā ir, tā ir labi, viss īpaši uz Patric un Oskars, tieši no viņiem gaidīju, ko esmu sagaidījis, pārsteigums ir Niko Jarnkrok, pilnīgi negaidīti labi spēle Smile
Tagad jagaida ko rādīja Jaico un Carl!
Reporter Ko tu domā par šo sezonu? Prognozes, vai arī ko sagaidi, kāds mērķis?
-Es jau ļoti vēlētos ievest komandu Play Off'os, tas arī ir mūsu mērķis, sasniegt vismaz 4 vietu!
Reporter Kā tu raksturotu Lokomatīvi?
-Ātra, tehniska, fiziska, un enerģiska komanda! Pēc katra metiena sekos cīņa par atlekušo ripu! To varam redzēt vidējajos rādītājos, HITS PER GAME, pašlaik atrodamies pirmajā vietā ar 23,6, tas ir ko es prasu, katru epizodi nobeigt ar spēka paņēmienu.
Reporter Sākot runāt par rādītājiem statistikām, ko vaidzētu uzlabot?Un kas tev patīk?
-Sāksim ar to, kad  man patīk kad mana komanda spēj būt 1 vietā, tur kur es to prasu, tikko teicu, spēka paņēmienos, arī pēc metieniem esam 1 vietā 12,5, kā jau teicu, daudz metieni, mums spēle vairākumā ir uz 50%, līdz ar to arī pirmā vieta! Itkā 3,40 vārti vidēji spēlē, taču, kādēļ ielaistie ir 4,60?Es jau saku, tas ir vienalga, ielaiž kautvai 10 vārtus, galvenais ir iemest par 1 ripu vairāk, nu diemžēl mums ir par vienu vairāk ielaistie, tas arī mums neļauj statistikā ieņemt augstāku vietu par 6, turpinot, varu kritizēt savu komandu, par ļoti ĻOTI vāju iemetiena procentu! Tas ir 24.3, kas pamatīgi atpaliek no 5 vietas, tas bija apmēram 40, ar komatiem, tas arī mūs iegāž mazliet, zaudēts iemetiens, un pretinieks pārvalda ripu!
Reporter Nuu labi paldies par inteviju, paldies ka atnāci!
-Paldies

Reporter Tātad, vēlam Loko veiksmi nākamajās spēlēs, lai sakārtojas spēle aizsardzība, un realizējas sezonas mērķis yay
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!'' Empty Re: Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!''

Post by BIG BOSS Pirmdiena Septembris 30, 2013 11:11 pm

Interesanti palasīt bija lai gan neko jaunu nepateici bet man patīk kā viss ir apkopots.
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!'' Empty Re: Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!''

Post by Powrish Pirmdiena Septembris 30, 2013 11:14 pm

Vsp sēdēju pie pc un neko nedarīju, tad apsēdos un sāku kautko rakstīt:D
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!'' Empty Re: Talsu Lokomativ galvenais treneris:''Pēc pirmā apļa nevajadzētu būt baigi priecīgiem!''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā