Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa. Empty Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa.

Post by ArvisK Trešdiena Decembris 10, 2014 10:26 pm

Sveicināti lasītāji, šodien mēs aptaujāsim vienu no Losandželos Knights vienības labās malas uzbrucējiem - Arvonen Koskinen


  • Sveicināts līgā Arvonen un apsveicu ar nokļūšanu Knights komandā. Pastāsti par draftu un par komandu ,kurā nonāci.

Paldies , no sākuma jau brīdināšu ,ka neesmu nekāds lielais runātājs ,bet kaut ko jau jums pastāstīt varēšu. Tātad par draftu un komandu ,kura mani izvēlējās. Mani izvēlējas ,apmēram , drafta vidusdaļā ,precīzi neatceros kurā raundā un kurš pick ,jo domāju ,ka tas nav īpaši svarīgi ,jo katrs sevi tālāk atīsta un var parādīt labu sniegumu ,neatkarīgi no tā ,kurš drafta piks esi ,jo no sākuma visi ir vienādi. Nonācu es Knights komandā un esmu apmierināts ,jo komandai ir ļoti labs general manager. Mani iepriecina mani komandas biedri ,kuri ir ļoti apņēmīgi un es domāju ar vieņiem mēs varētu izcīnīt S3 JHL titulu . GO KNIGHTS [img]Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa. 28sm2rm[/img]

  • Otrais jautājums vai tu varētu pastāstīt par pirmā apļa spēlēm kopumā un mazliet par katru atsevišķi?

Jā ,protams . Iesākumā par spēlēm es īpaši daudz ko nevaru izstāstīt ,jo man komanda un komandas biedri ir jauni ,katrā komandā ir jāiespēlējas un jāpierod pie komandas ritma. Pēc manām domām mana loma komandā ir sist pa vārtiem ,ko es arī vairāk cenšos darīt un uz ko es šobrīod vairāk piestrādāju treniņos.

Pirmā spēle līgā man ,kā jaunajam prospektam bija izbraukumā pret Heat komandu. Spēli īsti neatceros ,bet tā bija ļoti spraiga ,kur tikai bullīšo ieguvām uzvaru un 2 punktus tabulā. Laukumā pavadiju aptuveni 14 minūtes un izdariju 2 sitienus pa vārtiem. Ar maiņas biedriem ,labi nospēlēju un +/- koeficient bija neatrāls 0. Pēc savām domām ,normāls iesākums.

Otrā spēle arī bija izbraukuma spēle ,kur pretī stājās Lions komanda ,kur ir ļoti apveltīts spēlētājs Olivander , uzslavas viņam ,jo viņš arī bija šīs spēles lielākā zvaigzne gūstot uzvras vārtus savai komandai pagarinājuma , mums zaude ar rezultātu 2:3.  Uz laukuma pavadiju aptuveni 19 minūtes ,izdariju 3 sitienu pa vārtiem un atdevu rezultatīvu piespēli ,bet diemžēl lietderības koeficients -1. Kopumā normāli aizvadīta spēle ,jā tikai normāli ,jo domāju ,ka ja komanda zaudē ,tad neviens nav nospēlējis labi un vienmēr var labāk.  

Beidzot tika aizvadīta pirmā mājas spēle pret Wizards komandu ,kur izcīnijām uzvaru ar rezultātu 5:2 . Komanda nosēlēja ļoti labi . Un tā kā šī spēle tik tikko ir noslēgusies es jums par to vairāk varēšu pastāstīt ,kad tiks apkopoti spēles dati un paldies par interviju ,papildināšu līdz ko iznāks stati . Uz tikšanos ! KNIGHTS BATTLE FOR CHAMPIONSHIP
ArvisK
ArvisK
Arvonen Koskinen #98 (RW)
Arvonen Koskinen #98 (RW)

Postu skaits : 179
Join date : 27.01.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa. Empty Re: Intervija ar RW Arvonen Koskinen pēc 1. apļa.

Post by vairogs Ceturtdiena Decembris 11, 2014 8:58 am

3 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā