Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Kristz Ceturtdiena Augusts 28, 2014 4:06 pm

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Canada-gold1
Rīgas Trieciena labās malas uzbrucējs Krists Zommers šajā rakstā dalīsies ar informāciju par savu nākotni , iespējām un sapņiem .

''Ja nevari iemest , tad vismaz nospēlē lietderīgu hokeju'' - šādus vārdus pēc kādas neveiksmīgas spēles teicis šis uzbrucējs .. Tas liek aizdomāties , vai ir jēgas no tā , ka visi sāks bombardēt vārtus , varbūt vajag tikai labi nospēlēt aizsardzībā un uzbrukumā būt īstajā vietā un īstajā laikā . Krists savas karjeras laikā ir pabijis tādās komandās kā Aizputes ''Ledlauži'' (tagad ''Indiāņi) , Cēsu ''Vikingos'' , Tamperes ''Wolves'' un visbeidzot arī Rīgas ''Triecienā'' . ''Tas , ka es mainu klubus , nenozīmē , ka man tie nepatīk , man vienkārši patīk dažādība , bet laikam man vienmēr labākā spēle padosies mājās , Aizputē'' - šie vārdi skanēja no Krista puses kādā no intervijām . Tas tā īsumā , ievadā par Kristu .. Bet , tagad , uzzināsim , ko Krists domā tagad .

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  0

Sveiks ! Tu izskaties diez gan noguris , kādēļ tā ?

- Čau , jā , esmu saguris , tikko bija smags treniņš . Laikam slodzes vairs neturu .

Kādas sajūtas pirms PO mačiem , kāda ir atšķirība gatavojoties PO Trieciena komandā , salīdzinot ar Wolves vai Ledlaužiem ?

- Triecienā visi ir nopietni , nav humora , ir tikai spēle un viss , neviens nemaz necenšas treniņu laikā ķiķināties , jo var smagi norauties . Salīdzinot ar citām komandām , Triecienā ir vissmagāk . Wolves bija izvēle , vai nu Tu trenējies un spēlē , vai netrenējies un sēdi uz soliņa . Ledlaužu laikā visi bija pozitīvi noskaņoti , pat tad , kad sērijā bija 0-3 , nezinu varbūt tā ir kļūda , bet Aizputes komanda izbaudīja laiku PO . Nezinu , grūti spriest kā tas ir mainījies , kopš Aizpute ir Indiāņi , nevis Ledlauži .

Vai sezonā nebija brīži , kad gribēji vienkārši nokrist un necelties kājās ?

- Bija , daudz . Spēle galīgi negāja , bet esmu jau teicis , ka labāk būt lietderīgam , nekā tikai ripu metējam , kuram aizsardzība ir galīgā sviestā . Es pieturos pie lietderīgas spēles . Šajā sezonā pirmo reizi spēlēju mazākumā , domāju , ka nākamajai komandai arī likšu mani ielikt mazākumā . 

Kādi ir tavi plāni uz nākamo sezonu , vai jau ir izdomāts , kur spēlēt ?

- Ir , bet to neatklāšu . Plāni jau var būt tie vislabākie , bet kā viss notiks , to rādīs laiks .

Kas būtu Trieciena galvenie ieroči pret Valmieras komandu ?

- Saliedētība , komanda ir ļoti saliedēta , nevienam nav zvaigžņu slimība , visi ir viens vesels .

Kas pēc tavām domām ir labākā komanda uzbrukumā , aizsardzībā un vārtsardzībā ?

- Trieciens un Oslo , komandas ar daudz līderiem .. Spilgtas komandas .

Kādēļ tieši devies uz Trieciena komandu ? Bija ziņas , ka dosies mājās .

- Viss notika tā , biju ofisā , Uvis bija sagatavojis līgumu , es jau liku pildspalvu uz to , bet atskanēja telefona zvans no aizelsošā Emīla .. Viņš knapi paspēja , tad nu Uvim teicu , ka šosezon nesanāks spēlēt Aizputē , bet viņš to saprata un nedusmojās .. Tā nu nonācu Triecienā ...

Vai Tevi pārsteidza baumas par to , ka Grosbergs pēc 2 sezonām plāno beigt karjeru ?

- Tās ir tikai baumas , protams nav patīkami , ka nebūs spilgtu konkurentu līgā ...

Cik ļoti esi sadraudzējies ar Triecieniešiem ?

- Ļoti , it īpaši ar Pettyfer , viņš vienmēr ir draudzīgs un izpalīdzīgs .. 

Ir dzirdēts , ka Tu vairs nespēj iemest dēļ veselības problēmām , kuras tevi sāka nomocīt S4 PO laikā sērijā pret Wild Cats , tā ir taisnība ?

- Bija problēmas ar celi , bet tas jau ir aiz muguras ... 

Kādas ir tavas prognozes uz S5 finālu ? Kas tur spēlēs ?

- Spēlēs labākie .. (pasmejas)

Nosauc tavuprāt labāko uzbrucēju LSHL , kurš tas būtu un kāpēc ?

- Uvis , viņš ir izaudzis , tas vien , ka šajā sezonā spēja iemest 27 (!) vārtus .. Fantastika .. Malacis .. (smaida)

Labi , nemocīšu Tevi , novēlu veiksmi . Uz redzi , paldies par interviju !

Paldies , turam īkšķus par Triecienu ! Lūdzu , nav par ko . (pasmaida un aiziet)



Tad nu lūk , Krists nemaz īsti pārliecināts par savu nākotni nav ... Bet tagad visi PAR TRIECIENU !!! GOAL
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by vairogs Ceturtdiena Augusts 28, 2014 4:15 pm

Lielisks darbs ! Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Viesis Ceturtdiena Augusts 28, 2014 4:19 pm

well done, beidzot mēdijiem būs kaut kas sakarīgs ko vērtēt Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Kristz Ceturtdiena Augusts 28, 2014 4:20 pm

Man bija doma ko lielāku uztaisīt , bet laika nav ... vasara uz beigām iet Laughing 

Bet paldies Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Skipper Ceturtdiena Augusts 28, 2014 5:51 pm

Ļoti labs raksts Smile Rīgas durvis tev vienmēr vaļā Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Kristz Ceturtdiena Augusts 28, 2014 7:03 pm

Skipper rakstīja:Ļoti labs raksts Smile Rīgas durvis tev vienmēr vaļā Smile
Zinu , ar lielāko prieku kādreiz došos atpakaļ , jau kā iespējams jauniņais , vai arī kā pieredzējis spēlētājs Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..  Empty Re: Krists Zommers , nākotne un citas lietas ..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā