IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 6:51 pm

Ir noslēgusies jau 7. sezona un LSHL ir jāaug un jāattīstās tāpat kā to ir darījusi līdz šim. Līgas Valde arī nav visu laiku gulējusi un ir pieņēmusi dažus lēmumus un dažus jauninājumus. Kādi tie ir Jūs varat izlasīt šajā paziņojumā!

1. Paziņojums! Pasaules Čempionāts:

2. Paziņojums! Atsauksmes:

3. Paziņojums! LSHL Media pāriet uz JHL Medias metodi:

4. Paziņojums! Sponsorēšana:
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by nickname33 Trešdiena Februāris 11, 2015 7:01 pm

Saistībā ar 4. punktu:

LSHL Media sadaļā būs tāds pats ''cap'', kāda ir JHL? Tip maksimums 35 TP par rakstiem sezonā.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Viedais Trešdiena Februāris 11, 2015 7:05 pm

Es tagad domāju vai vajag kaut kā norobežot vai nē.

Piemēramm
LSHL 2 raksti nedēļā
JHL 3 raksti, vai

LSHL 1 raksts
JHL lai paliek tie 2
?

Par sezonas pagarināšanu gan interesanti, šis noteikti ir tas gadījums, ko minēju, par kuru nevajadzētu ļaut izlemt demokrātiskā ceļā..
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 7:08 pm

Skatos, ka JHL ir 30TP. Un jā, būs tas pats. Tūlīt pievienošu.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 7:12 pm

Tad kad Valdē ir par kaut ko sarunā, tad neko nekad nevar izrunāt līdz galam. Godīgi sakot tas kaitina, ka visos topikos gala vārds pieder man. Tie kas ir valdē, ieiet un paskatās, cik topiku ir pabeigti ar manu postu kā pēdējo un cik no viņiem beidzas vēl ar kādu jautājumu vai ierosinājumu. Reti kurš iedomājas kādu diskusiju vēl paturpināt. Es taisot šo paziņojumu atradu dažas nepilnības, jo valdē tās netika izrunātas, nācās izlemt uz savu galvu.

Nē, viss te tagad tiek lemts demokrātiskā veidā. Nevienam nebūs atsevišķa gadījuma, jo mums nav sava prezidenta. Nobalsots PAR, tad pieņemts, nobalsots PRET, tad noraidīts. Tas var nepatikt, bet ar to ir jāsamierinās.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Matthew McWell Trešdiena Februāris 11, 2015 7:13 pm

Pirms kāda laika ieteicu līgai pāriet pie tā saucamā hybrid pārmetiena...Daudzi bija par!
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 7:17 pm

Iemet linku uz to diskusiju. Valdē pat nav sāktas pārrunas par šo ideju. Izveidošu topiku un ja pieņems, tad papildināšu šo ziņojumu.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by vairogs Trešdiena Februāris 11, 2015 7:19 pm

SandisFifteen rakstīja:Pirms kāda laika ieteicu līgai pāriet pie tā saucamā hybrid pārmetiena...Daudzi bija par!
Izņemot vairogu ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Viedais Trešdiena Februāris 11, 2015 7:41 pm

Skipper rakstīja:Tad kad Valdē ir par kaut ko sarunā, tad neko nekad nevar izrunāt līdz galam. Godīgi sakot tas kaitina, ka visos topikos gala vārds pieder man. Tie kas ir valdē, ieiet un paskatās, cik topiku ir pabeigti ar manu postu kā pēdējo un cik no viņiem beidzas vēl ar kādu jautājumu vai ierosinājumu. Reti kurš iedomājas kādu diskusiju vēl paturpināt. Es taisot šo paziņojumu atradu dažas nepilnības, jo valdē tās netika izrunātas, nācās izlemt uz savu galvu.

Nē, viss te tagad tiek lemts demokrātiskā veidā. Nevienam nebūs atsevišķa gadījuma, jo mums nav sava prezidenta. Nobalsots PAR, tad pieņemts, nobalsots PRET, tad noraidīts. Tas var nepatikt, bet ar to ir jāsamierinās.
Piemirsi vienu mazu niansīti, to ka tu to nevari izlemt. Gala vārds vienmēr būs līgas dibinātājam.
Tas var nepatikt, bet ar to ir jāsamierinās.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Ngel Trešdiena Februāris 11, 2015 7:52 pm

interesanti
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Matthew McWell Trešdiena Februāris 11, 2015 7:54 pm

Skipper rakstīja:Iemet linku uz to diskusiju. Valdē pat nav sāktas pārrunas par šo ideju. Izveidošu topiku un ja pieņems, tad papildināšu šo ziņojumu.

http://www.lshl.lv/t5000-parmetiens
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 9:01 pm

Viedais rakstīja:
Skipper rakstīja:Tad kad Valdē ir par kaut ko sarunā, tad neko nekad nevar izrunāt līdz galam. Godīgi sakot tas kaitina, ka visos topikos gala vārds pieder man. Tie kas ir valdē, ieiet un paskatās, cik topiku ir pabeigti ar manu postu kā pēdējo un cik no viņiem beidzas vēl ar kādu jautājumu vai ierosinājumu. Reti kurš iedomājas kādu diskusiju vēl paturpināt. Es taisot šo paziņojumu atradu dažas nepilnības, jo valdē tās netika izrunātas, nācās izlemt uz savu galvu.

Nē, viss te tagad tiek lemts demokrātiskā veidā. Nevienam nebūs atsevišķa gadījuma, jo mums nav sava prezidenta. Nobalsots PAR, tad pieņemts, nobalsots PRET, tad noraidīts. Tas var nepatikt, bet ar to ir jāsamierinās.
Piemirsi vienu mazu niansīti, to ka tu to nevari izlemt. Gala vārds vienmēr būs līgas dibinātājam.
Tas var nepatikt, bet ar to ir jāsamierinās.
Tikai līgas vadītājs jau sen ir šo nodevis tālāk. Vai tu, kopš atrodies LSHL, vispār esi redzējis, ka Lauris savas tiesības tā izmantotu? Kopš Lauris pazuda, laikam 3. sezonā, un Snickers, Krists ar Vairogu kļuva par adminiem, tad šeit ir bijusi demokrātija un viss ir pieņemts demokrātiskā ceļā. Jā, Laurim teorētiski ir tiesības pašam uzņemties iniciatīvu un mainīt konkrētus lēmumus, bet viņš to nav darījis un nedomāju, ka tagad, kad tu iedomājies par šādu iespējamību, viņš to sāks darīt.
Šāda tēma, nekad nav pat uzpeldējusi, bet tad valde pieņēma pāris lēmumus, kuri tev nepatika, un tu sāki šādu tematu pacelt.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Viedais Trešdiena Februāris 11, 2015 9:03 pm

Nē, es vienmēr esmu uzskatījis, ka vistu bars bez gaiļa ir tikai cepeši, vienmēr, kopš šeit esmu, esmu bijis par to, ka ir vajadzīgs līderis, ja tā arī nešķiet šeit, tad dzīvē-praksē, tas gan reāli pierādās itin visur.

Vajag gaili, kurš pa laikam kādu padrāž un ikdienā ved pareizajā ceļā, kā arī ir gatavs uzlekt kādai žurkai ieknābt pakaļā. Kurš no rīta pamodina, kurš vakarā, kad satumst dzen atpakaļ kūtī, lai caunas neuzbrūk. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by The Number 1 Trešdiena Februāris 11, 2015 9:14 pm

Lēmums par sezonas pagarināšanu tiek atcelts!
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Viesis Trešdiena Februāris 11, 2015 9:33 pm

The Number 1 rakstīja:
Lēmums par sezonas pagarināšanu tiek atcelts!
Kādēļ ?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by eda2233 Trešdiena Februāris 11, 2015 9:36 pm

Kas notiks, ja LV izlidos no augstākās divīzijas? (Protams, ka cerēsim nekad nesagaidīt to mirkli)
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 9:37 pm

Es, personīgi, neuzskatu, ka esmu vista, kura ik pa laikam jāuzved uz pareizā ceļa. To pašu varu teikt vēl pa vairākiem cilvēkiem. Ja mēs pārejam uz vienbalsīgu lēmumu pieņemšanu, tad kam ir vajadzīga valde? Tad ir vajadzīgi tikai darbinieki visiem darbiem un aiziet, veidojam forumu pēc viena cilvēka vīzijas.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 9:38 pm

eda2233 rakstīja:Kas notiks, ja LV izlidos no augstākās divīzijas? (Protams, ka cerēsim nekad nesagaidīt to mirkli)
Es īsti neredzu, ka tas varētu pat notikt.. Ja tā tiešām notiks, tad domāsim ko darīt Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by vairogs Trešdiena Februāris 11, 2015 9:40 pm

Viedais rakstīja:Nē, es vienmēr esmu uzskatījis, ka vistu bars bez gaiļa ir tikai cepeši, vienmēr, kopš šeit esmu, esmu bijis par to, ka ir vajadzīgs līderis, ja tā arī nešķiet šeit, tad dzīvē-praksē, tas gan reāli pierādās itin visur.

Vajag gaili, kurš pa laikam kādu padrāž un ikdienā ved pareizajā ceļā, kā arī ir gatavs uzlekt kādai žurkai ieknābt pakaļā. Kurš no rīta pamodina, kurš vakarā, kad satumst dzen atpakaļ kūtī, lai caunas neuzbrūk. Laughing
Pārāk spēcīgs salīdzinājums ! Very Happy Very Happy (bet doma skaidra !)

Dažās vietās ,ja tu kādu nosauktu par gaili , varētu kārtīgi norauties !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Viedais Trešdiena Februāris 11, 2015 9:45 pm

Skapi, es atbildēju vienā citā topikā jau, priekškam valdi, lai viedokļus tomēr uzklausītu un tā tālāk, tagad neatkārtošos.

vairog, tikai vietās, kur tiešām ir gaiļi un kuri sevi uzskata par ''gaiļiem''. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Trešdiena Februāris 11, 2015 10:40 pm

Sauc man par Emīlu, Skapis ir tikai izdomāts vārds.
Piedod, bet es visus topikus tik uzmanīgi nelasu, varbūt esmu palaidis garām tāpat kā Lauris esot palaidis garām sezonas pagarināšanas topiku.
Vari atkārtoties tāpat kā es esmu to darījis daudz reizes.

Un es nesapratu tevis teikto, tu saki, ka valde vispār nav vajadzīga?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Remi Trešdiena Februāris 11, 2015 10:46 pm

Skipper rakstīja:Sauc man par Emīlu, Skapis ir tikai izdomāts vārds.
Piedod, bet es visus topikus tik uzmanīgi nelasu, varbūt esmu palaidis garām tāpat kā Lauris esot palaidis garām sezonas pagarināšanas topiku.
Vari atkārtoties tāpat kā es esmu to darījis daudz reizes.

Un es nesapratu tevis teikto, tu saki, ka valde vispār nav vajadzīga?

Protams, ka nē, viss tak balstās uz viņa pleciem!

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Skipper Ceturtdiena Februāris 12, 2015 12:16 am

Kāds administrators varētu šo pielipināt? Lai arī nepagarinām sezonu, bet tomēr PČ ir diezgan liels jauninājums.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Matthew McWell Sestdiena Februāris 14, 2015 6:05 pm

Emmm kas paliek ar iemetienu?
Valdē izskatīs?
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Snickers Sestdiena Februāris 14, 2015 6:06 pm

Tika jau pieņemts.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS... Empty Re: IEVIEŠAM PČ UN DAŽAS CITAS LIETAS...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā