Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Svētdena Augusts 31, 2014 9:24 pm

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Nothing_mica_face_meme_by_micathekitty-d67kxk5
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Viesis Svētdena Augusts 31, 2014 9:44 pm

Nu es nezinu par šito visu. Kā es varu mierīgi sadzīvot šajā "jaunajā agresīvajā gaisotnē"? Ne man kāds baigi kasās, ne kādas citas problēmas. 
Varbūt radušās problēmas ar citiem var nokārtot kulturālā ceļā, nevis saukājot otru trīsstāvīgos vārdos un pametot darbus/līgu.
Runājot par noteikumiem - caurumi ir, un kaut kā viņi ir jāaizlāpa, tas sen zināms.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by DoUbLeD Svētdena Augusts 31, 2014 9:45 pm

Jau otrais karjeras beidzējs, nesen es runāju par to pašu.
Kaut gan nevēlos, lai līga sabrūk.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Viesis Svētdena Augusts 31, 2014 10:04 pm

Bez izmaiņām neiztikt, domāju, ka tajā pašā TBN bija konflikti kuru rezultātā aizgāja daži un atnāca jauni. Kamēr Lauris, Artūrs un pārējie admini turpinās darbu, nekas uz grunti neaizies.

Kā redzat SFS kapā jau 6 seoznas ar 10 aktīvajiem Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Svētdena Augusts 31, 2014 10:07 pm

DoUbLeD rakstīja:Jau otrais karjeras beidzējs, nesen es runāju par to pašu.
Kaut gan nevēlos, lai līga sabrūk.

Parādi, kur es tev minēju, ka es beidzu karjeru, ģēnij?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Siliņš Svētdena Augusts 31, 2014 10:21 pm

Uz priekšu! 
Paldies dievam kāda komanda ir gana drosmīga, lai šos visus "dirsējus"  noliktu pie vietas un atvērtu līgas izejas durvis! 
Par Triecienu!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Snickers Svētdena Augusts 31, 2014 10:24 pm

Krauklis rakstīja:Uz priekšu! 
Paldies dievam kāda komanda ir gana drosmīga, lai šos visus "dirsējus"  noliktu pie vietas un atvērtu līgas izejas durvis! 
Par Triecienu!

Wut?

Kāds Trieciens ?  Rolling Eyes
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Svētdena Augusts 31, 2014 10:27 pm

Krauklis rakstīja:Uz priekšu! 
Paldies dievam kāda komanda ir gana drosmīga, lai šos visus "dirsējus"  noliktu pie vietas un atvērtu līgas izejas durvis! 
Par Triecienu!

Nejau dēļ kautkāda sūda Pirdiena es šo visu daru, muļķēn.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Jogurtaa Svētdena Augusts 31, 2014 11:41 pm

Citēju : "Kā arī, vēlējos pateikt īpašu paldies komandai vārdā Pirdiens, atvainojos, Trieciens, kas man radīja īpašu riebumu pret līgu kā tādu. "

Kaut kādā ziņā Trieciens pie tā ir vainīgs. Ja jau tu tā raksti :S
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Svētdena Augusts 31, 2014 11:55 pm

Savā veidā jā, bet nejau tieši viņu dēļ.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:04 am

Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by kikish18 Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:45 am

chubijzs rakstīja:Nu es nezinu par šito visu. Kā es varu mierīgi sadzīvot šajā "jaunajā agresīvajā gaisotnē"? Ne man kāds baigi kasās, ne kādas citas problēmas. 
Varbūt radušās problēmas ar citiem var nokārtot kulturālā ceļā, nevis saukājot otru trīsstāvīgos vārdos un pametot darbus/līgu.
Runājot par noteikumiem - caurumi ir, un kaut kā viņi ir jāaizlāpa, tas sen zināms.


Viņi paši sevi noraks un vairs neizturēs, lēnām 1 pēc 1 viņi pametīs līgu, jo visi citi viņus apspiež, apsaukā vai kā savādāk, kaut gan no malas izskatās citādāk. Vai līga no tā izmirs? varbūt zaudēs pāris aktīvus cilvēks, varbūt. Bet es domāju daudzi būtu tikai ieguvēji atbrīvojoties no šīs agrseīvš gaisotnes. Kā tā radās? Pavisam vienkārši - probēmās reālajā dzīvē. Kā tad neizlādēsies, ja neapsaukās apkārtējos sim līgas biedrus, neuzkasīsies vai vēl nez kādi provocēs, nesaliks katram 4. postam "-", vārdu sakot, cūcīga uzvedība!

Es nevienm nerādu ar pirkstu, šāda uzvedības ir novērojama vairākiem LSHL biedriem. Ļoti viegli ir novelt vainu uz citiem, bet apsvērt savu vainu laikam ir pilnīgi izslēgts. Interneta vidē pastāv arī kultūra un tā ir jāievēro. Ziniet, kas attur dažus lietotājus no izsistiem zobiem un kreisās žokļa puses korekcijas? Monitora neredzamais vairogs. Mūs šeit neviens nemeklēs tavas mājas adresi lai pārmācītu, bet reālajā dzīvē, ja uzdirsīsi ne tam, tad būs kā būs. Šeit, interneta forumā, vari dirst ar muti cik vēlies līdz klaviatūra slīkst tavas riebīgās, smirdīgās uzvedības dēļ.

Šis teksts ir pārdomas maniem vienaudžiem vai pat vēl mazākiem pokemoniem. Karo4 vienalga kam. Es nesaprotu, kā var justies gandarīti bojājot citiem garstāvokli? Ja ir problēmas dzīvē tiec ar tām galā pats nevis izgrūd citiem savas emocijas! Ja nespēj, tad tev jāmeklē speciālists! Lūdzu beidziet dirst ar savām mutēm guļamistabā pie datora! Dariet to pareizi un pareizajā vietā!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Gintzz69 Pirmdiena Septembris 01, 2014 1:14 am

kikish18 rakstīja:
...šīs agrseīvš gaisotnes. Kā tā radās? Pavisam vienkārši - probēmās reālajā dzīvē.
Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Tumblr_lhszy0xP4Y1qdl3gj
true.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Jogurtaa Pirmdiena Septembris 01, 2014 1:15 am

birks rakstīja:Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.

Ak jel, es jau nu tiešām esmu visu līgu novedusi līdz agresijas uzplaukumiem, baniem un salauztām sirdīm. Atvaino mani un manu nepieņemamo uzvedību.. *aiziet uz stūri nokaunēties*
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Lakuchs Pirmdiena Septembris 01, 2014 7:01 am

Coyote rakstīja:
DoUbLeD rakstīja:Jau otrais karjeras beidzējs, nesen es runāju par to pašu.
Kaut gan nevēlos, lai līga sabrūk.

Parādi, kur es tev minēju, ka es beidzu karjeru, ģēnij?
4

Tu pats arī esi tas agresors, apskaties savu rakstu, kā nevari iztikt, pat tur bez kāda apsaukāšanas. Likās, ka bija labs raksts, bet kad izlasīju pēdējās rindas, sapratu, ka neesi labāks, tākā ej tik un atpūties, nav žēl!
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Lakuchs Pirmdiena Septembris 01, 2014 7:02 am

birks rakstīja:Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.


Tu man likās jau beidzi sen karjeru, tākā būtu laiks....
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Lakuchs Pirmdiena Septembris 01, 2014 7:04 am

Jogurtaa rakstīja:
birks rakstīja:Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.

Ak jel, es jau nu tiešām esmu visu līgu novedusi līdz agresijas uzplaukumiem, baniem un salauztām sirdīm. Atvaino mani un manu nepieņemamo uzvedību.. *aiziet uz stūri nokaunēties*


Nāksies man vien piekrist, arī mūsu komandai, jau esi apnikusi, ar savām piezīmēm, nē nekas personīgs Wink Vnk savaldies, un neaiztiec citus (wizardus)

Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Skipper Pirmdiena Septembris 01, 2014 7:46 am

Agresori ir Triecienā, kas gremdē līgu? Nu nezinu. Tavs raksts ir tiešis pretrunā ar to. Visa šī konflikta laikā neesmu pateicis nevienu lamuvārdu. Varbūt ir bijis kāds smagāks teiciens vai fakta konstatējums, bet lamuvārdi, nē. Savas problēmas GM ir šādi risinajuši jau no līgas pirmsākumiem. Izskatās, ka daži jaunie to nespēj sagremot..
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Pirmdiena Septembris 01, 2014 8:04 am

Lakuchs rakstīja:
Coyote rakstīja:
DoUbLeD rakstīja:Jau otrais karjeras beidzējs, nesen es runāju par to pašu.
Kaut gan nevēlos, lai līga sabrūk.

Parādi, kur es tev minēju, ka es beidzu karjeru, ģēnij?
4

Tu pats arī esi tas agresors, apskaties savu rakstu, kā nevari iztikt, pat tur bez kāda apsaukāšanas. Likās, ka bija labs raksts, bet kad izlasīju pēdējās rindas, sapratu, ka neesi labāks, tākā ej tik un atpūties, nav žēl!

Vecīt, es ļoti reti esmu tas, kurš uzsāk strīdu pirmais.. Ja mani neapdirš, tad es neapdiršu citu. Es ļoti ātri aizsvilstos un tur nekā padarīt nevaru.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Spuņģis Pirmdiena Septembris 01, 2014 11:36 am

Skype čatā vispār vairs negribas rādīties.

Bet par tavu pauzi - Žēl jau nu gan nav! lol!
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Gintzz69 Pirmdiena Septembris 01, 2014 11:36 am

Lakuchs rakstīja:
Jogurtaa rakstīja:
birks rakstīja:Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.

Ak jel, es jau nu tiešām esmu visu līgu novedusi līdz agresijas uzplaukumiem, baniem un salauztām sirdīm. Atvaino mani un manu nepieņemamo uzvedību.. *aiziet uz stūri nokaunēties*


Nāksies man vien piekrist, arī mūsu komandai, jau esi apnikusi, ar savām piezīmēm, nē nekas personīgs Wink Vnk savaldies, un neaiztiec citus (wizardus)
Beidz vienreiz rakstīt entos postus pēc kārtas, raksti vienā visu Curtis Crawford nākotne un citas lietas. KidRock_01
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Viesis Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:31 pm

kikish18 rakstīja:
chubijzs rakstīja:Nu es nezinu par šito visu. Kā es varu mierīgi sadzīvot šajā "jaunajā agresīvajā gaisotnē"? Ne man kāds baigi kasās, ne kādas citas problēmas. 
Varbūt radušās problēmas ar citiem var nokārtot kulturālā ceļā, nevis saukājot otru trīsstāvīgos vārdos un pametot darbus/līgu.
Runājot par noteikumiem - caurumi ir, un kaut kā viņi ir jāaizlāpa, tas sen zināms.


Viņi paši sevi noraks un vairs neizturēs, lēnām 1 pēc 1 viņi pametīs līgu, jo visi citi viņus apspiež, apsaukā vai kā savādāk, kaut gan no malas izskatās citādāk. Vai līga no tā izmirs? varbūt zaudēs pāris aktīvus cilvēks, varbūt. Bet es domāju daudzi būtu tikai ieguvēji atbrīvojoties no šīs agrseīvš gaisotnes. Kā tā radās? Pavisam vienkārši - probēmās reālajā dzīvē. Kā tad neizlādēsies, ja neapsaukās apkārtējos sim līgas biedrus, neuzkasīsies vai vēl nez kādi provocēs, nesaliks katram 4. postam "-", vārdu sakot, cūcīga uzvedība!

Es nevienm nerādu ar pirkstu, šāda uzvedības ir novērojama vairākiem LSHL biedriem. Ļoti viegli ir novelt vainu uz citiem, bet apsvērt savu vainu laikam ir pilnīgi izslēgts. Interneta vidē pastāv arī kultūra un tā ir jāievēro. Ziniet, kas attur dažus lietotājus no izsistiem zobiem un kreisās žokļa puses korekcijas? Monitora neredzamais vairogs. Mūs šeit neviens nemeklēs tavas mājas adresi lai pārmācītu, bet reālajā dzīvē, ja uzdirsīsi ne tam, tad būs kā būs. Šeit, interneta forumā, vari dirst ar muti cik vēlies līdz klaviatūra slīkst tavas riebīgās, smirdīgās uzvedības dēļ.

Šis teksts ir pārdomas maniem vienaudžiem vai pat vēl mazākiem pokemoniem. Karo4 vienalga kam. Es nesaprotu, kā var justies gandarīti bojājot citiem garstāvokli? Ja ir problēmas dzīvē tiec ar tām galā pats nevis izgrūd citiem savas emocijas! Ja nespēj, tad tev jāmeklē speciālists! Lūdzu beidziet dirst ar savām mutēm guļamistabā pie datora! Dariet to pareizi un pareizajā vietā!

Post Of The Year award.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Powrish Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:38 pm

Tas ka kautkas ir mainījies tas ir skaidrs, bet tas ka kautkas ir jamaina, tas ir vēlams.
Šobrīd visi ''kingi'' paši palēnām atbirst, es ar baigi nesūdzos.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Jogurtaa Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:44 pm

Lakuchs rakstīja:
Jogurtaa rakstīja:
birks rakstīja:Trieciens aka Skipperīc, Tiitarinjs un meitenīte.

Ak jel, es jau nu tiešām esmu visu līgu novedusi līdz agresijas uzplaukumiem, baniem un salauztām sirdīm. Atvaino mani un manu nepieņemamo uzvedību.. *aiziet uz stūri nokaunēties*


Nāksies man vien piekrist, arī mūsu komandai, jau esi apnikusi, ar savām piezīmēm, nē nekas personīgs Wink Vnk savaldies, un neaiztiec citus (wizardus)


Jā, jo es tik tiešām visiem lieku justies slikti, aizskaru, apsaukāju, padaru dzīvi par elli. Ak piedodiet jel man.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Coyote Pirmdiena Septembris 01, 2014 12:50 pm

Akd, es tak nerakstiju šito visu, lai visi mani baigi tagad žēlotu ak cik slikti, ka kāds pamet. Vienkārši vēlos parādīt pie kā šis viss var novest.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Curtis Crawford nākotne un citas lietas. Empty Re: Curtis Crawford nākotne un citas lietas.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā