Krists Zommers, Novadu Kauss un citas ēverģēlības...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Krists Zommers, Novadu Kauss un citas ēverģēlības... Empty Krists Zommers, Novadu Kauss un citas ēverģēlības...

Post by Kristz Piektdiena Novembris 29, 2013 7:07 pm

Šodien mūs ar savu klātbūtni ir iepriecinājis Krists Zommers, Kurzemes galvenā trenera asistents.

Šodienas spēle apliecināja Kurzemes patieso spēku, spēlējam labi visu spēli. Laikam, ka treneri ir atkoduši mūsu spēles stilu. Pats esmu priecīgs par saviem gūtajiem vārtiem, jo tie bija skaisti. Izjūtas pirms pirmās spēles bija slidenas, jo visi bija satraukušies par Latgales spēli, jo Latgales GM bija ļoti skaidri izteicies par Latgales uzvaru un labo spēli. Pirms spēles bija sajūta, ka kāds tevi būtu sasējis, jo kustēties bija grūti. Laikam Ainis izmantoja kaut kādas melnas maģijas. Latgale visur bija labāka un mēs netikām līdzi, laikam šajā spēle mani patīkami pārsteidza tikai Fredis un brālis Uvis, savs sniegums man vispār nepatika. Pirms spēles pret Vidzemi mums bija liela pārliecība, jo visas maiņas bija mainītas, es spēlēju kopā ar savu komandas biedru Ledlaužos Tyler Jarnkrok. Jau pirmajā iemetiena bijām aktīvi un steidzoties uz priekšu. Tā arī spēle aizgāja. Pašam man šajā spēle vieni vārti, kurus guvu kritiena. Nākamajā spēle nekas netiks mainos, tā vismaz varēja saprast no trenera. Bet vēl nekas nav beidzies, jo viss Novadu Kauss vēl priekšā. Kas bijis bijis, pret Vidzemi un Latgali mums nākamajā spēle būs grūti. Bet personīgi laikam būs jānosūta Aini uz mājām dopinga kontrole. Ja kaut kas tiks atrasts tad redzēsim viņus tiesā. Bet tas tā. Laikam jāatvadās no jums, nāciet un atbalstiet Kurzemes komandu.

P.S Atvainojos par kļūdām ... Un man bija raksts ar 3000 vārdiem, bet tas izdzesas Sad.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers, Novadu Kauss un citas ēverģēlības... Empty Re: Krists Zommers, Novadu Kauss un citas ēverģēlības...

Post by trusis Piektdiena Novembris 29, 2013 7:12 pm

Ne tikai dopinga kontroli, Ainis ir jāsūdz tiesā par to ka cita īpašumā atstāj divas nezināmas sievietes.
Viena no ozolkoka, otra uzpūšama - rozā krāsā, nav ne jausmas kas viņas ir. Very Happy
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā