Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:34 am

rieksts rakstīja:Nerunā par kaut kādām robežām vai to ko man vajadzētu vai nevajadzētu teikt. Viņš pirmais iejauca IRL iekšā, un es arī pienācīgi atbildēju.

Tas ir mans viedoklis, ka viņš par neko nākotnē nekļūs, un es pie tā palikšu.

Ja tomēr patiešām būs apgrieztas situācijas, nu tad būšu kļūdījies, bet kļūdās visi.

Un tomēr, ko viņš var sasniegt, ja viņš savu brīvo laiku 17 gados pavada meklējot online lietotājus sociālos tīklos, ņem bildes un izsmejoši apraksta. Tā vien jau ir intelekta pazīme.

Nu beidz dusmoties par maniem faktiem. Razz Tas jau tikai mazs svētdienas jociņš, spociņš.. vai arī patiesība kož acīs? (katrā jokā ir patiesības deva. haha)
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:37 am

Vai ne. Andris Buksš, ka labākais LSHL aizsargs arī ir joks...nu tu saprati.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:41 am

nickname33 rakstīja:Vai ne. Andris Buksš, ka labākais LSHL aizsargs arī ir joks...nu tu saprati.

Nu jā, jo es esmu labākais aizsargs. :p
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by bukss Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:42 am

nickname33 rakstīja:Vai ne. Andris Buksš, ka labākais LSHL aizsargs arī ir joks...nu tu saprati.
ņihuja nesapratu
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:46 am

Okei, piedod, ka iepinu nākotni.

Mana ideja aiz tā visa ir tāda, ka tagad izņemot viņa sasniegumus volejbolā, kur viņš profesionāls diez vai kādreiz kļūs, un to, ka viņam ir panākumi ar maziņajām, visās citās jomās domāju, ka viņu 17 gadu vecumā jau biju krietni pārspējis.

9. klasē es uzvarēju anatomijas olimpiādē valsts līmenī, un šādi sasniegumi lielāki vai mazāki man iet līdz pat 12. klasei. Iestāšanās šajā augstkolā arī gatavojos jau no vidusskolas sākuma. Es uzskatu, ka esmu uz pareizā ceļa, un varu spriest par savu nākotni. Tikmēr viss ko nu viņa spriest var - man ir maziņās, es māku sist pa bumbu un man patīk uzrakt citu cilvēku privātās dzīves brīvajā laikā.

Tādēļ tikai godīgi paredzu, ka nākotnē man vajadzētu veikties daudz labāk. Varbūt tikai to mazliet rupjāk izteicu.

Tajā pašā brīdī, ja vēlies tik ļoti iesaistīties šajā strīdā, beidz meklēt kļūdas tikai manā argumentācija, jo tu pašlaik aizstāvi savu komandas biedru, nevis centies argumentu izjaukt.

Atceries, ka konfliktu uzsāka tavs komandas biedrs "Soviig", un tu tagad tikai ieradies kā lielais konflikta risinātājs, kas patiesībā man tikai cenšas ierobežot iespējas aizstāvēt savu viedokli, kā teikt apklusināt mani, lai padarītu mani par to, kas ir piekāpies.

Starp citu, tu runāji par tām mediķu algām un lietām kas ir fucked up. Neuzskati, ka tas ir fucked up, ka mediķi, kas pavada 8 - 12 gadus mācoties, lai uzlabotu sabiedrības veselību, pelna mazāk kā bruģētāji?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:49 am

nickname33 rakstīja:Vai ne. Andris Buksš, ka labākais LSHL aizsargs arī ir joks...nu tu saprati.

Soviig rakstīja:

(katrā jokā ir patiesības deva. haha)

Šoreiz šī deva ir diezgan liela. Smile
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:51 am

rieksts rakstīja:
Starp citu, tu runāji par tām mediķu algām un lietām kas ir fucked up. Neuzskati, ka tas ir fucked up, ka mediķi, kas pavada 8 - 12 gadus mācoties, lai uzlabotu sabiedrības veselību, pelna mazāk kā bruģētāji?

Pavisam noteikti tā ir viena no lietām, kuras ir fucked up, jā. Wink

Apmēram gala rezumē, te gandrīz* tikai idioti atrodas.
Viens ar saviem aprakstiem, visi pārējie, kas pavilkās un atbildēja uz to, tad vēl divi kuri randomā spamo pa vidu un es, kurš randomā trinas visam pa vidu. Laughing


* - gandrīz, tātad neviens konkrēti netika tā nosaukts, fokumee now DK.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:54 am

rieksts rakstīja:Okei, piedod, ka iepinu nākotni.

Mana ideja aiz tā visa ir tāda, ka tagad izņemot viņa sasniegumus volejbolā, kur viņš profesionāls diez vai kādreiz kļūs, un to, ka viņam ir panākumi ar maziņajām, visās citās jomās domāju, ka viņu 17 gadu vecumā jau biju krietni pārspējis.

9. klasē es uzvarēju anatomijas olimpiādē valsts līmenī, un šādi sasniegumi lielāki vai mazāki man iet līdz pat 12. klasei. Iestāšanās šajā augstkolā arī gatavojos jau no vidusskolas sākuma. Es uzskatu, ka esmu uz pareizā ceļa, un varu spriest par savu nākotni. Tikmēr viss ko nu viņa spriest var - man ir maziņās, es māku sist pa bumbu un man patīk uzrakt citu cilvēku privātās dzīves brīvajā laikā.

Tādēļ tikai godīgi paredzu, ka nākotnē man vajadzētu veikties daudz labāk. Varbūt tikai to mazliet rupjāk izteicu.

Tajā pašā brīdī, ja vēlies tik ļoti iesaistīties šajā strīdā, beidz meklēt kļūdas tikai manā argumentācija, jo tu pašlaik aizstāvi savu komandas biedru, nevis centies argumentu izjaukt.

Atceries, ka konfliktu uzsāka tavs komandas biedrs "Soviig", un tu tagad tikai ieradies kā lielais konflikta risinātājs, kas patiesībā man tikai cenšas ierobežot iespējas aizstāvēt savu viedokli, kā teikt apklusināt mani, lai padarītu mani par to, kas ir piekāpies.

Starp citu, tu runāji par tām mediķu algām un lietām kas ir fucked up. Neuzskati, ka tas ir fucked up, ka mediķi, kas pavada 8 - 12 gadus mācoties, lai uzlabotu sabiedrības veselību, pelna mazāk kā bruģētāji?

Ahh, parasti jau tie neglītākie ir tie gudrākie.. bet nu nemaz tik atbaidošs neesi. (vienīgais nevainību gan derētu zaudēt, jo 30 gados nav forši to izdarīt, manuprāt) +man prieks, ka tev ir gaiša nākotne, ceru, ka tev viss tavs ieplānotais izdosies. Smile
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:58 am

Soviig rakstīja:
rieksts rakstīja:Nerunā par kaut kādām robežām vai to ko man vajadzētu vai nevajadzētu teikt. Viņš pirmais iejauca IRL iekšā, un es arī pienācīgi atbildēju.

Tas ir mans viedoklis, ka viņš par neko nākotnē nekļūs, un es pie tā palikšu.

Ja tomēr patiešām būs apgrieztas situācijas, nu tad būšu kļūdījies, bet kļūdās visi.

Un tomēr, ko viņš var sasniegt, ja viņš savu brīvo laiku 17 gados pavada meklējot online lietotājus sociālos tīklos, ņem bildes un izsmejoši apraksta. Tā vien jau ir intelekta pazīme.

Nu beidz dusmoties par maniem faktiem. Razz Tas jau tikai mazs svētdienas jociņš, spociņš.. vai arī patiesība kož acīs? (katrā jokā ir patiesības deva. haha)

Tagad lielākā shitstorma izraisīšanu kopš Sundīna laikiem novešanu uz "jociņu" nav īsti pareizi. Tu aizskāri privāto dzīvi diviem līgas lietotājiem, un arī godīgi sakot aizvainoji attiecīgos lietotājus.

Ņem vērā, ka visi cilvēki jokus neuztver vienādi. Es piemēram uzzreiz atzinu, ka daudz kas no tevis rakstītā ir patiesība, jo neredzu jēgu kaut ko slēpt vai teikt melus par sevi.

Tas tomēr nemaina faktu, ka tiku aizskarts un gribu redzēt kā profesionālā administrācija, kas tik ļoti grib mainīt LSHL rīkosies šajā situācijā.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:00 am

Ā un īstenībā tavs vienīgais anatomijas olimpiadēs sasniegums izklausās tik spēcīgi, ka man kā LV volejbola čempionam u18 nav ko pretī teikt Sad it īpaši, ja vēl pludmales volejbolā pirms gada biju arī 3.vieta valstī, bet nu uzradās trauma Baltijas Kausa laikā un šovasar LČ beachā nekapājām daudz. Smile)
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:03 am

Viedais rakstīja:

Apmēram gala rezumē, te gandrīz* tikai idioti atrodas.

Vai ne, man pat nēerti paliek, kad es saprotu, ka esmu viens no vienīgajiem.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sumbrs Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:10 am

Santa Barbara atgriežas. Ugunsgrēks otdihajet.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 34
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:19 am

Tu esi nokavējis, Sumbr.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sumbrs Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:26 am

nickname33 rakstīja:Tu esi nokavējis, Sumbr.

Nekas nav nokavēts.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 34
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 1:28 am

Ej un nodraftē mani.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by aumicc83 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 8:04 am

Nu tad beidzot ir aktivitāte. Turpinam! Very Happy
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Intarusu Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:19 am

Lūdzu slēdzam šo topiku! Es visu saparatu paldiess!!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by bukss Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:27 am

Intarusu rakstīja:Lūdzu slēdzam šo topiku! Es visu saparatu paldiess!!
Nu jau te sarunas nav saistītas ar tavi brīdinājumu.
Tagad Miller un co ar Skapi +riekstu kārto attiecības.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:31 am

Bet viss sākās no viņa.

Neviens negrib uztaisīt man grafisko? Un nodraftējat mani, lūdzu.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by bukss Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:50 am

nickname33 rakstīja:Bet viss sākās no viņa.

Neviens negrib uztaisīt man grafisko? Un nodraftējat mani, lūdzu.
Pildīsi iknedēļas treniņus un TPU?
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:56 am

Protams,




















ka nē.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by aumicc83 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 9:58 am

Kas te ko slēgt, priecājies par aktivitāti.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 12, 2015 10:40 am

Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Jogurtaa Pirmdiena Oktobris 12, 2015 11:21 am

Viedā citāts : "Dzīvē mēdz iespert negaidot pat vislabākajiem no mums, srsly. Tāda pamatīga dumjība no jūsu puses, itīpaši par Jogurtaa, kura plātās ar citu IESPĒJAMO nākotni. "

Lol. Es plātos? Ir jāizskata katra varbūtība. Varbūt Soviig būs pasaulslavens volejbolists, varbūt kas cits. Varbūt Reinis būs ķirurgs, varbūt kas cits, varbūt Emīls fizioterapeits, varbūt kas cits. Varbūt LSHL vidējais vecums pakāpsies, varbūt nē. Spekulācijas izteikt reizēm ir interesanti. Ne jau tāpēc tā uzreiz ir jāsauc par "dumjību" Mēs spekulējam katru dienu, my friend.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 12, 2015 11:50 am

Jogurtaa rakstīja:Viedā citāts : "Dzīvē mēdz iespert negaidot pat vislabākajiem no mums, srsly. Tāda pamatīga dumjība no jūsu puses, itīpaši par Jogurtaa, kura plātās ar citu IESPĒJAMO nākotni. "

Lol. Es plātos? Ir jāizskata katra varbūtība. Varbūt Soviig būs pasaulslavens volejbolists, varbūt kas cits. Varbūt Reinis būs ķirurgs, varbūt kas cits, varbūt Emīls fizioterapeits, varbūt kas cits. Varbūt LSHL vidējais vecums pakāpsies, varbūt nē. Spekulācijas izteikt reizēm ir interesanti. Ne jau tāpēc tā uzreiz ir jāsauc par "dumjību" Mēs spekulējam katru dienu, my friend.

Spekulācija, vai absurds pareģojums?
Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 12143193_930418133678329_1243665382870928204_n

rieksts rakstīja:
Tikmēr tev veiksmi ar mazajām un gaidi manu ziņu pēc 15 gadiem, kad vajadzēs bruģēt ceļu manai mājai, būs labāk apmaksāts darbs kā maksimā vai jebkurā citā lielveikalā, kur tu strādāsi.  Ceru, ka nebūsi nodzēris sevi līdz nekurienei.

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Cowellthumbsup

Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 4 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā