Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Pirmdiena Oktobris 12, 2015 4:42 pm

Kā melnais Pēteris reiz teica par mani - Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 SiBcTT2

tā arī tagad to izkliedz visa Trieciena komanda. Sad es laikam tikko sapratu, ka patiešām tāds esmu, tāpēc vēlos no visas savas "netīrās" un mazās sirsniņas atvainoties par saviem nesmukajiem faktiem un vārdiem!!!

Lai jums jauka diena. Smile
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sumbrs Pirmdiena Oktobris 12, 2015 4:44 pm

Soviig rakstīja:Kā melnais Pēteris reiz teica par mani - Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 SiBcTT2

tā arī tagad to izkliedz visa Trieciena komanda. Sad es laikam tikko sapratu, ka patiešām tāds esmu, tāpēc vēlos no visas savas "netīrās" un mazās sirsniņas atvainoties par saviem nesmukajiem faktiem un vārdiem!!!

Lai jums jauka diena. Smile

Tgd. jau vakars uz ezera Šaubīgs
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Coyote Ceturtdiena Jūnijs 16, 2016 2:43 pm

fuck donald trump
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Zelēklis Pirmdiena Jūnijs 20, 2016 8:04 pm

Viens no jautrākajiem topikiem in LSHL history. Punkts.

Jo ilgāks laiks kopš šī visa pagājis, jo vairāk nesaprotu Triecienu un pāris citus pārējos. Diršanās komandu starpā taisni veidoja kaut kādu ''rivalry'', kam būtu tieši jārosina censties pretiniekus sakaut, nevis raudāt un pamest visu. S4 paaudze šo līgas mūžu pavilka ilgāku tieši tādēļ, ka nemīcījās komandu starpās kā zilie. Starp komandām jābūt kaut kādam naidam, lai vispār būtu interese un arī prieks/pašapmierinātība uzvarēt heiterus.

Mīkstums nogalināja LSHL  Snikerz
Zelēklis
Zelēklis

Postu skaits : 47
Join date : 02.02.16

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Sestdiena Jūnijs 25, 2016 1:49 pm

Zelēklis rakstīja:
Mīkstums nogalināja LSHL  Snikerz

pediņi bļed
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 14, 2016 9:59 pm

Zelēklis rakstīja:Viens no jautrākajiem topikiem in LSHL history. Punkts.

Jo ilgāks laiks kopš šī visa pagājis, jo vairāk nesaprotu Triecienu un pāris citus pārējos. Diršanās komandu starpā taisni veidoja kaut kādu ''rivalry'', kam būtu tieši jārosina censties pretiniekus sakaut, nevis raudāt un pamest visu. S4 paaudze šo līgas mūžu pavilka ilgāku tieši tādēļ, ka nemīcījās komandu starpās kā zilie. Starp komandām jābūt kaut kādam naidam, lai vispār būtu interese un arī prieks/pašapmierinātība uzvarēt heiterus.

Mīkstums nogalināja LSHL  Snikerz

Shocked
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 5 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā