Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Poisoniic Svētdena Oktobris 11, 2015 11:39 pm

rieksts rakstīja:
Soviig rakstīja:
Interesanti fakti par rieksts aka intelektuālākais lietotājs LSHL vēsturē.


Dzīvesvieta - Utopiskais Rīgas Trieciens. (Ar Emīlu Skapi vienā istabiņā.)
Brieduma līmenis - Tik ļoti attīstījies, ka lielākā daļa lietotāju nespēj uztvert visu to intelektuālo informāciju, kas nāk no rieksta netīrās klaviatūras taustiņiem.
Attiecības - Trieciens, Vilki un pārējie, kuriem ziepē.  Cool
Apraksts par riekstu - Mīl dzīvniekus (it īpaši vāveres, vistas, zaķus.), patīk futbols, bet pats īpaši ar sportu nenodarbojas cuz CS:GO 4life. (Nekad nav rokās turējis beisbola nūju)
Vājības - Aktīvs tikai tad, kad kāds jāpieliek pie vietas, Thomas Miller aka Guncha Pillers, Curtis Crawford un Selena Gomez.
Svarīgākais mērķis - Atrast meiteni, lai beidzot varētu beigt savu LSHL karjeru un zaudēt nevainību. 
IzskatsBrīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 OCcQfRt_ kā jau teicu - dzīvnieku mīlis, kas visām meitenēm patīk. Smile 

P.S.
Iesūtiet savus faktus uz lacens12@gmail.com 

AR CIEŅU - netīrais Guncha Pillers 

Man reāli bail, jo tu mani ļoti precīzi aprakstīji. Nestalko mani?

lai gan tu kļūdījies, es spēlēju League, man CSGO galīgi nepatīk, paretam tikai Smile

Vari dirst cik gribi, bet runājot par nākotni, tu paliksi smirdīga viduvējība un nulle uz citu fona.

Patiešām novēlu tev veselību dzīvē un veiksmi, jo tādam idiotam būs grūti kaut kur izsisties. Izbaudi kamēr vēl esi stilīgs starp maziņajām.

Tev vismaz ir foršs kaķis.
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:40 pm

Tas kaķis nomira pagājšnedēļ.


Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Poisoniic Svētdena Oktobris 11, 2015 11:42 pm

rieksts rakstīja:Tas kaķis nomira pagājšnedēļ.


Žēl gan.
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Svētdena Oktobris 11, 2015 11:42 pm

GOAL GOAL 2015.gada labākais jokotājs ir ....... GOAL GOAL :
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Svētdena Oktobris 11, 2015 11:42 pm

Interesanti, bijušais kursa biedrs stāstija, ka viņam aizdeva kaķi uz kkādu 1 dienu, viņš atdeva viņu atpakaļ un kaķis trešdien arī nolika karoti. Smile
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by trusis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:45 pm

eu wtf
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Svētdena Oktobris 11, 2015 11:45 pm

trusis rakstīja:eu wtf
cau, baigi aktivi te iet, bet es jau laikam uz dushinu un tad chuchet, labi?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Svētdena Oktobris 11, 2015 11:46 pm

trusis rakstīja:eu wtf
daži saka, ka tev reputācija ir 69..  Wub
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:47 pm

Manas cerības, ka LSHL kādreiz kļūs par normālu komūnu = 0. Maina vienu lietu uz labo pusi, bet pēkšņi vieta kļūst par toksisku sūdu čupu, kurā tiek aizskarta lietotāju privātā dzīve..

Patīk punkts - bildes jau netiek izsmietas. Bet tajā pašā brīdī posts tiek izmantots izsmejoši. Kolosāls darbs, admini.

Varu saderēt, ka tas pidarass Millers pats ir neglīts vazaņķis, kas tikai māk dzert un drāzt mazgadīgas meitenes (kurām vēl nav izveidojušās dzīves vērtības), bez nekādas nākotnes. Tādēļ arī nekur nav IRL lietas pieminējis.

Varbūt kļūsti godīgs un atklāj savu deģenerāta seju?

- - - - - -

Ka tik nesaņemu banu, jo tas laikam ir ierasts banot, tos kas nav apmierināti ar kaut ko.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Jogurtaa Svētdena Oktobris 11, 2015 11:47 pm

Miller neiesaku tev saslimt nākotnē, jo liela varbūtība, ka tieši Reinis būs tas, zem kura skalpeļa tu gulsies Very Happy neiesak arī savilkt kādu muskulīti ikdienas gaitās, ja nu Emīlam pa rokai gadies.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by trusis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:48 pm

pls +1, 69 4eva n eva plslsls, es miilu Milleru blaa
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Svētdena Oktobris 11, 2015 11:48 pm

trusis rakstīja:eu wtf

Man bija tādi pati reakcija, kad Plēsoņas ieguva S10 Trīs Zvaigžņu kausu.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by trusis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:49 pm

nickname33 rakstīja:
trusis rakstīja:eu wtf

Man bija tādi pati reakcija, kad Plēsoņas ieguva S10 Trīs Zvaigžņu kausu.

mēs ieguvām kausu?
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Soviig Svētdena Oktobris 11, 2015 11:50 pm

rieksts rakstīja:Manas cerības, ka LSHL kādreiz kļūs par normālu komūnu = 0. Maina vienu lietu uz labo pusi, bet pēkšņi vieta kļūst par toksisku sūdu čupu, kurā tiek aizskarta lietotāju privātā dzīve..

Patīk punkts - bildes jau netiek izsmietas. Bet tajā pašā brīdī posts tiek izmantots izsmejoši. Kolosāls darbs, admini.

Varu saderēt, ka tas pidarass Millers pats ir neglīts vazaņķis, kas tikai māk dzert un drāzt mazgadīgas meitenes (kurām vēl nav izveidojušās dzīves vērtības), bez nekādas nākotnes. Tādēļ arī nekur nav IRL lietas pieminējis.

Varbūt kļūsti godīgs un atklāj savu deģenerāta seju?
https://www.draugiem.lv/1luvv/
https://twitter.com/SoviiG
http://instagram.com/soviig

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 116hrn7

btw, es tagad saprotu, kāpēc tu par ārstu mācies.. savādāk pussy nedabūt.  Towel
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by trusis Svētdena Oktobris 11, 2015 11:52 pm

69 - 66 ryp lyf
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Svētdena Oktobris 11, 2015 11:53 pm

trusis rakstīja:
nickname33 rakstīja:
trusis rakstīja:eu wtf

Man bija tādi pati reakcija, kad Plēsoņas ieguva S10 Trīs Zvaigžņu kausu.

mēs ieguvām kausu?

Diemžēl jā. Dry
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Poisoniic Svētdena Oktobris 11, 2015 11:55 pm

Es ceru,ka Intarusu šī būs laba mācība. Viņa dēļ drīz būs vesels bars izbanoto.
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Svētdena Oktobris 11, 2015 11:59 pm

Poisoniic rakstīja:Es ceru,ka Intarusu šī būs laba mācība. Viņa dēļ drīz būs vesels bars izbanoto.

Uztaisi man kādu hokeja kreklu priekš grafiskā uzdevuma, lūdzu.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Poisoniic Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:01 am

nickname33 rakstīja:
Poisoniic rakstīja:Es ceru,ka Intarusu šī būs laba mācība. Viņa dēļ drīz būs vesels bars izbanoto.

Uztaisi man kādu hokeja kreklu priekš grafiskā uzdevuma, lūdzu.

Bans
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by nickname33 Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:03 am

Žēl, būs vien Aumim jāprasa.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:17 am

Soviig rakstīja:
rieksts rakstīja:Manas cerības, ka LSHL kādreiz kļūs par normālu komūnu = 0. Maina vienu lietu uz labo pusi, bet pēkšņi vieta kļūst par toksisku sūdu čupu, kurā tiek aizskarta lietotāju privātā dzīve..

Patīk punkts - bildes jau netiek izsmietas. Bet tajā pašā brīdī posts tiek izmantots izsmejoši. Kolosāls darbs, admini.

Varu saderēt, ka tas pidarass Millers pats ir neglīts vazaņķis, kas tikai māk dzert un drāzt mazgadīgas meitenes (kurām vēl nav izveidojušās dzīves vērtības), bez nekādas nākotnes. Tādēļ arī nekur nav IRL lietas pieminējis.

Varbūt kļūsti godīgs un atklāj savu deģenerāta seju?
https://www.draugiem.lv/1luvv/
https://twitter.com/SoviiG
http://instagram.com/soviig

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 116hrn7

btw, es tagad saprotu, kāpēc tu par ārstu mācies.. savādāk pussy nedabūt.  Towel

Par ārstu mācos, jo tas ir lielākais izaicinājums manā dzīvē ko esmu izvirzījis līdz šim, jo vidusskolai cauri izgāju bez problēmām. Tādam loham kā tev noteikti iziešana cauri vidusskolai bez problēmām nav pazīstams koncepts? Pussy ir tikai daļa no lietām, kas nāks ar medicīnas grādu.

Anyways, paldies, ka atļāvi pārliecināties par visu, ko iepriekš par tevi esmu postojis. I'm out, jāiet mācīties anatomiju.

Tikmēr tev veiksmi ar mazajām un gaidi manu ziņu pēc 15 gadiem, kad vajadzēs bruģēt ceļu manai mājai, būs labāk apmaksāts darbs kā maksimā vai jebkurā citā lielveikalā, kur tu strādāsi.  Ceru, ka nebūsi nodzēris sevi līdz nekurienei.

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Cowellthumbsup

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:21 am

Amm, jums nākotnes inteliģences pārstāvjiem tomēr nevajadzētu plātities ar to, ko vēl neesat sasnieguši. Vēl esat tikai mācību procesā, un esat vienlīdz tālu tikuši ar Gundaru.

Dzīvē mēdz iespert negaidot pat vislabākajiem no mums, srsly. Tāda pamatīga dumjība no jūsu puses, itīpaši par Jogurtaa, kura plātās ar citu IESPĒJAMO nākotni.

Ņirgājoties šobrīd par vidusskolnieku, kurš dara savu vienīgo darbu - mācās vidusskolā un norakstot jau par maximas galvenajām darba rokām, vai tava bruģa bruģētāju ir srsly fucked up, kaut kāds pēdējais neapdomātais salmiņš.

Dzīvē var sanākt, ka tu viņam parādīsi kur ir augļu stends un viņa piebraucamā ceļa bruģi bruģēsi. Lūdzu pirms esat ko reālu sasnieguši, ar to neplātīties.

Kā arī latvijā bruģētāus nereti bieži vien apmaksā labāk, kā medicīnas darbiniekus.

Thanks, bai, eju gulēt. Smile
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Skipper Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:26 am

Tātad mēs esam fucked up? Well played visu varenais Viedā kungs Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:27 am

Nerunā par kaut kādām robežām vai to ko man vajadzētu vai nevajadzētu teikt. Viņš pirmais iejauca IRL iekšā, un es arī pienācīgi atbildēju.

Tas ir mans viedoklis, ka viņš par neko nākotnē nekļūs, un es pie tā palikšu.

Ja tomēr patiešām būs apgrieztas situācijas, nu tad būšu kļūdījies, bet kļūdās visi.

Un tomēr, ko viņš var sasniegt, ja viņš savu brīvo laiku 17 gados pavada meklējot online lietotājus sociālos tīklos, ņem bildes un izsmejoši apraksta. Tā vien jau ir intelekta pazīme.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 12, 2015 12:30 am

Ak dievs, pirmo reizi sapratu cik absurdi- slimīga ir jūsu velme kasīties līdz galam. Jobanij rots, manā iepriekšējā postā nav kam nepiekrist, vajadzēja nokaunēties un pazust.

Kaut 1/3 sasniedziet no lauriem uz kuriem jau tagad sēžāt, tad runāsiet par citu inteliģenci, izglītību, karjeru, vai dajebko citu.

Tava LoL spēlēšana 17 gadu vecumā riekst noteikti ieliek visus pamatus mikroķirurga profesijai.

Viss ko gribēju pateikt ir tas, ka jobanij rots, sasniedziet - tad runāsiet. Tikmēr šuš. Kāda pretīm runāšana? wtf?!!?

Jūs nekur neesat reāli tikuši un esat vienā līmenī, kāda nepilngadīgu puiku norakstīšana te var būt? Cik racionāli tas ir?!?

P.S. Millers arī mlohs par bildēm. Bet tādēļ vien nenorakstu čaļa nākotni.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Brīdinājums lietotājam Intarusu. - Page 3 Empty Re: Brīdinājums lietotājam Intarusu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā