Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls Empty Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls

Post by tomylv Piektdiena Septembris 18, 2015 11:20 pm

*Intervija notiek gaitenī starp ģērbtuvēm un laukumu, apmēram 15 minūtes, pēc spēles beigām.*
*Jūs skataties pēcspēles apskatnieka interviju, kuru rāda dzīvajā ēterā, pa TV*
Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls 3615033-kyiv-ukraine-february-09-2012-sergiy-klymentiev-of-ukraine-gives-an-interview-after-euro-hockey-challenge-game-against-romania-on-february-09-2012-in-kyiv-ukraine
Intervētājs rakstīja:Labvakar dārgie :Milzi2: Sporta Kanāla vērotāji. Šobrīd man blakus stāv spēles varonis! Viens no tiem cilvēkiem, kuriem visa Kuldīga var pateikt PALDIES par spēli!
Thomas: *Nosmejas* Nē, nē... Šo darbiņu paveica visa komanda kopā! Varu būt lepns, ka komanda kurā uzsāku savu profesionāļa karjeru ir tikusi finālā, neskatoties uz to ka pabeidza sezonu kā pēdējā....
Intervētājs rakstīja:Thomas, bet kur tu biji visu sezonu? Varbūt tādēļ arī palika tur kur bija?
Thomas: Nuuu... sanāca šādas tādas saķeršanās, kuru dēļes praktiski pametu hokeju pa visam, taču beigu beigās kad sirds vilka atpakaļ uz ledus, vecā komanda, ar kuru kā izrādās vel bija līgums, nenometa manu pieteikumu malā un paņēma atpakaļ sastāvā tieši uz izslēgšanas spēlēm! Taču lai tiktu atpakaļ tik ātri uz ledus, pēdējās divas nedēļas ir strādāts īpaši smagi, daudz laika pavadīs svara zālē un individuālajos treniņos!
Intervētājs rakstīja:Malacis, tādu degsmi noturēt arī izšķirošās spēles!
Thomas: Protams, šobrīd esmu vairāk nekā jeb kad motivēts un pirmais ko gribu, tas ir visiem saviem faniem un komandas līdzjutējiem par prieku atvest kausu uz Kuldīgu. Tas netikai būtu labs ieraksts CV, lai iegūtu šobrīd tik ļoti svarīgo līgumu iekš LSHL, bet gan parādīt, ka tomēr kaut kam es vel esmu derīgs!
Intervētājs rakstīja:Protams! Varbūt vari pastāstī par saviem "goliem"?
Thomas: Nu prieks protams liels par hat-trick, taču pēdējais tomēr bija tukšos vārtos un tā bija tāda odziņa un podziņa komandai, ka viss ir beidzies! Mēs esam finālā! Pat īsti neatceros kā vārtus guvu, šobrīd esmu pārāk satraucies par iegūto iespēju spēlēt finālā!
Intervētājs rakstīja:Nu tomēr pēc maniem pieejamajiem datiem, tavi vārti bija diezgan likumsakarīgi, tomēr spēlē tu izdarīji viss vairāk metienus pa pretinieku vārtiem...
Thomas: *nosmejas* jā nu tā varētu būt *nedaudz ar labo roku sakārto ķiveri, kamēr domā ko atbildēt* taču šajā spēlē es sajutos ļoti labi, nezinu pat kādēļ, taču galvenais ka komanda ir finālā un visi čaļi bija malači!
Intervētājs rakstīja:Arī lietderības koeficents tev spēlē bija viss augstākais tomēr!
Thomas: Nu jā, kā jau teicu... Sajutu spēli un paņēmu visu uz sevi šoreiz!
Intervētājs rakstīja:Kurus spēlētājus pēc šādas spēles tu gribētu redzēt arī nākam sezon kopā?
Thomas: Noteikti Metjū, sakarīgs čalis un viens no retajiem, kurš mani ļoti ātri pieņēma atpakaļ komandā, neskatoties uz to, ka tomēr biju komandu nedaudz uzmetis iepriekš. Čalis ar iekšām un zinu ka vel parādīs daudz ko. Ceru ka kopā spēsim pacelt JHL kausu un jau nākam sezon cīnīties plecu pie pleca, lai cīnītos par LSHL augstāko apbalvojumu!
Intervētājs rakstīja:Prieks ka mūsu mazās pilsētiņas komandā aug tādi sporta meistari! Bieži tiek dzirdēts ka Milžiem izslēgšanas spēlēs ļoti veicas, kā tev liekas?
Thomas: Nu vispār es domāju, ka veicas tiem, kuri smagi strādā... Veiksme nav laimes spēle, tas ir smaga darba rezultāts!
Intervētājs rakstīja:Labi Thomas, mēs tevi vairāk netraucēsim, dodies svini ar komandu uzvaru un gatavojaties sezonas svarīgākajiem mačiem!
Thomas: Paldies, noteikti atbalstiet mūs arī turpmāk!

*Thomas aiziet uz ģērbtuvēm, kur viņu sagada līksmojoša komanda.*
Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls Compton_full
503 vārdi. Vēlos saņemt TP, Paldies.
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls

Post by Hell Sestdiena Septembris 19, 2015 8:52 am

I Like
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls

Post by brisingr21 Sestdiena Septembris 19, 2015 8:14 pm

5TP
varētu kādu rakstu, ne interviju.
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, pēc iekļūšanas finālā Kuldīgas Sporta Kanāls

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā