Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by bukss Ceturtdiena Marts 19, 2015 10:46 am

JHL  sezona jau ir pusē un notikuši dažādi negaidīti pavērsieni.  Apskatot komandas sniegumu var manīt cik veiksmīgs bija JHL drafts un sezonas sākuma transfēri. Viena no veiksmīgākajām drafta izvēlēm pluss vēl  transfēriem sanāca LA Knights,  jo draftā izvēlējā Jāni  Milzīgo, Andri Bukšu. Un transfēra rezultātā no Heat ieguva Gordie Sloth, bet preti iemainīja Imantu Marcinkēviču, kurš vairs nespēlē komandā. Tagad noteikti Heat ĢM noteikti nožēlo šo darījumu, jo Gordie kopā ar Dobenbergs būtu labs dueats. Šobrīd Dobenbergs ir vienīgais aktīvais līderis, un tas pats draftēts pagājušajā sezonā. Varbūt tas arī ir galvenais Heat neveiksmu cēlonis, nepaveicās ar draftu. Spēka samēros Milži, Knights un Lauvas ir salīdzinoši līdzīgi sastāvi. Visām trim komandām praktiski vienādi veicās draftā un transfēros.
Lauvas draftā ieguva Toniju Montanu un Lassi Lammelu, bet vēlāk komandai pievienojās komandai Esa Hulkonen, Frank Hellmandio un Klaudijs Šīferis.
Milžiem draftā pievienojās Jeff Sloth un Oskar Ollson, bet vēlāk pievienojās Kristiāns Rozentāls,  Rūdis Tanks, Didzis Antons un abi kašķīgie Reinis Aumeistars un Thomas Ledainis (abi laikam sakašķējās par kefīra paku pēc vētrainas uzdzīves).
Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu 5002-kefirs-1000g-copy

Par notikumiem līgā un turpmākajiem plāniem uz sarunu aicināju Andri Bukšu.


  • Sveiks! Apskatot pēdējos rezultātus šķiet ka tu esi zirgā ar četrām rezultatīvām piespēlēm, bet komandai neveicas tik labi. Kā tu to izskaidrotu?

Sveiks! Ja godīgi, tad nezinu. Esmu smagi strādājis, lai sevi attīstītu individuāli. Tas sāk nest augļus, bet laikam komandai vajag vairāk saspēlēties. Varbūt atrastas taktikas kas pārspēj mūsu komandu vai arī nepareizās taktikas mūsu komandai izvēlētas. Bet gan jau treners izanalizēs un atradīs kas un kā.


  • Ir dzirdēts par nesaskaņām Milžu komandā starp Reini Aumeistaru un Thomasu Ledaini. Kādas savstarpējās attiecības jūsu komandā?

Par viņu kašķi esmu dzirdējis, bet neesmu iedziļinājies. Mēs komandā visi (Milzīgais, Gordie un Arnolds) esam draugi. Grasbergs pievienojies vienpašiem, nu tiem kas ieslēgušies savās istabās. Žēl, bija labs draugs.


  • Kā vērtē savas komandas izredzes iegūt Lāčplēša kausu?

Manu prāt ir ļoti labas, jo šosezon ir ļoti spēcīga komanda ar Milzīgo, Gordie, Dambi un mani priekšgalā. Domāju ka regulāro sezonu noslēgsim kā līderi, bet play-off jāuzvar. Nevar takš jau ceturto sezonu uzvarēt regulāro sezonu un neizcīnīt kausu. Lai gan pārējās komandas nesēž uz vietas.


  • Sezona jau pusē, vai esi domājis par komandu kurā vēlētos būt draftēts pēc sezonas?

Hmm, neesmu gan. Sezona vēl gara, jāgaida drafts un tad jau redzēs. Principā man vienalga, šobrīd, jo esmu te jauniņais un nezinu LSHL komandu vēsturi. Varētu apsvērt iespēju arī palikt vēl vienu sezonu JHL, bet tad jau redzēs.


  • Runājot par LSHL vēsturi, vai esi dzirdējis kas varētu ietekmēt tavu izvēli?

Esmu dzirdējis ka Aizputes Indiāņos neviens nevēlas spēlēt, jo kautkad sen tur bija kautkādas krāpšanas. Bet es domāju ka patiesībā viņiem nepaveicās. Tā pat par Liepājas Plēsoņām ir dzirdēts viss kaut kas. Bet ka jau teicu esmu te jauniņais un mani tā vēsture netraucē.


  • Kādi ir tavi nākotnes plāni?

Ilgtermiņā vēlētos kļūt par vismaz TOP 3 aizsargu līgā. Būs grūti, bet ne neiespējami. Īstermiņā, uz atlikušo sezonu, galvenais attīstīt savas fiziskās spējas un roku veiklību. Pēc tam jau redzēs kurā komandā tikšu un tad jau skatīšos kur man jāpieliek, lai neatpalieku no pārējiem.


  • Kalifornijā noteikti ir skaisti, okeāns, saule palmas, bet vai neilgojies pēc dzimtenes?

Jā, te ir skaisti. Visu cauru gadu vasara, bet pietrūkst gada laiku maiņas. Līdz šim nav sanācis aizbraukt pie vecākiem, daudz jātrenējas. Bet regulāri sazinamies caur skype. Starpsezonā noteikti apciemošu ģimeni.

Paldies par interviju, veiksmi turpmāk!
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by aumicc83 Ceturtdiena Marts 19, 2015 7:23 pm

bukss rakstīja:Milžiem draftā pievienojās Jeff Sloth un Oskar Ollson, bet vēlāk pievienojās Kristiāns Rozentāls,  Rūdis Tanks, Didzis Antons un abi kašķīgie Reinis Aumeistars un Thomas Ledainis (abi laikam sakašķējās par kefīra paku pēc vētrainas uzdzīves).Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu 5002-kefirs-1000g-copy

Ha-ha.Nepareizs iemesls,raksts mazliet uzdzena smieklus,bet ir ok!Very Happy I Like
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by bukss Ceturtdiena Marts 19, 2015 7:59 pm

aumicc83 rakstīja:
bukss rakstīja:Milžiem draftā pievienojās Jeff Sloth un Oskar Ollson, bet vēlāk pievienojās Kristiāns Rozentāls,  Rūdis Tanks, Didzis Antons un abi kašķīgie Reinis Aumeistars un Thomas Ledainis (abi laikam sakašķējās par kefīra paku pēc vētrainas uzdzīves).Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu 5002-kefirs-1000g-copy

Ha-ha.Nepareizs iemesls,raksts mazliet uzdzena smieklus,bet ir ok!Very Happy I Like

tā jau tas bija domāts, lai uzdzītu smieklus. Laughing
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by nickname33 Ceturtdiena Marts 19, 2015 8:56 pm

Nabaga Ngel...

Laughing
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by aumicc83 Ceturtdiena Marts 19, 2015 9:14 pm

nickname33 rakstīja:Nabaga Ngel...

Laughing

Lai gaida no manis vēl 2-3 rakstus šonedēļ...... Towel Very Happy
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 23, 2015 6:49 pm

5 tp. Very Happy
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu Empty Re: Avīzes "Sporta pleķis" intervija ar Andri Bukšu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā