Saruna ar Andri Bukšu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Saruna ar Andri Bukšu Empty Saruna ar Andri Bukšu

Post by bukss Sestdiena Februāris 28, 2015 11:45 am

Aizvadītas pirmās spēles gan LSHL, gan JHL, kā arī norisinājās JHL sezonas atklāšanas ballīte Ibizā. Tā pat parādījās jaunas uzlēcošās zvaigznes un netik uzlēcošas, kuras nebija drafta sarakstos starpsezonā. Par šīm tēmām un daudzām citām lietām uz sarunu esam aicinājuši jauno aizsargu Andri Bukšu.
Saruna ar Andri Bukšu Dreamstime_l_3291533
Sveiks! Daudziem interesē kā tas ir, no maza dīķa pārcelties uz lielāku?
Sveiks! Sākumā nebija viegli. Liela pilsēta, daudz cilvēki, cita kultūra, bet galvenais, komandas attieksme. Viss ir pakārtots treniņiem. Pareizāk sakot viss ir nodrošināts, lai pēc iespējas mazāk būtu jādomā par sadzīvi un varētu pilnībā nodoties treniņiem.

Runājot par komandu, vai esi iejuties komandā?
Ļoti labi. Ar Jāni Milzīgo un Gordie Sloth esam labi draugi, šad tad aizlaižam izklaidēties. Uz laukuma arī labi sadzīvojam, varbūt tāpēc ka mums dažādas pozīcijas. Jānis Grasmanis un jaunpienācējs Harijs Poters jau nedēļu ir ieslēgušies istabā un nekontaktējas, bet uz spēlēm ierodas. Nu apmēram tā.

Apskatot pēdējos līgas jaunumus nevar nepamanīt ka parādījušies jauni spēlētāji. Vai ir palielinājusies konkurenci?
Šobrīd to nejūtu, iespējams sezonas beigās būs cita situācija. Jo parādījies vēl viens potenciāls aizsargs - Arnolds Dambis. Tā kā mēs spējam vienā komandā mums ir kopējs mērķis - mūsu komandas uzvara. Un arī apskatot pēdējos JHL jauniešu topus, esmu viens no ātrāk progresējošajiem spēlētājiem. Bet nevar uz lauriem gulēt.

Neesi vēl saslimis ar zvaigžņu slimību?
(Smejas)Kāda tur no manis zvaigzne, lai kļūtu par zvaigzni man tāls ceļš. Lielāka zvaigzne ir Gorie un Milzīgais, tauta pamana tos kuri iemet ripas vārtos. Es tik tāds melnā darba darītājs. Bet to ka mani tagad vairāk atpazīst tas gan, lai gan citi ir daidz pamanāmāki, it īpaši pēc Ibizas.

Labi ka ieminējies par ballīti Ibizā. No neoficiāliem avotiem tiek ziņots ka tur esot gājis jestri.
Nu tā bija traka ballīte, labs jauno prospektu un pieredzējušo prospektu saliedēšanās pasākums. Daudz jau nav ko stāstīt, vienkārši sakot neliela , pieklājīga pasēdēšana. (Divdomīgi nosmīn)

Cik noprotu treniņu slodze ir salīdzinoši liela, vai sanāk arī brīvais laiks atpūtai?
Mums komandā treniņiem ir interesanta sistēma. Komanda ir noteikusi minimālo nepieciešamo lai nepazaudētu formu, bet ja vēlies attīstīties jāpiestrādā pašam. Tā kā brīvais laiks var būt daudz un var nebūt nemaz. Komandas vadība pozicionē sevi kā platformu, kur atsijā tos kam ir vēlme strādāt un trenēties.

Bija prieks sarunāties ar Tevi. Veiksmi turpmāk!
Man arī bija prieks. Paldies.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Saruna ar Andri Bukšu Empty Re: Saruna ar Andri Bukšu

Post by Ngel Pirmdiena Marts 02, 2015 8:39 pm

4TP
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā