Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Empty Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā

Post by tomylv Otrdiena Septembris 08, 2015 10:52 pm

Labvakar dārgie klausītāji, šovakar mums ir lieliska iespēja satikt kādreiz spēlējošo spēlētāju no Kuldīgas Thomasu Ledaini. Uzzināsim sīkāk par viņa šī brīža gaitām un nodarbēm, kur bija pazudis un kādēļ atgriezās.
*Bildē redzams Thomas ar Maiku intervijas laikā*
Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Image
Sveiks Thomas.
Sveiks Maik.
Kur biji pazudis?
Es? *Domīga pauze* Nekur, pabeidzu studijas, centos sakārtot savu personīgo dzīvi, vēlējos uz laiku atstāt malā hokeju un nedaudz atpūsties un paceļot pa pasauli.
Taču…?
Jā, taču… Jā, bez hokeja laikam neiztiksi nekur *nosmejas*. Pagaidām cenšos būt salīdzinoši neuzkrītošs un nerādīties sabiedrībai, jo tomēr tā neforši pazudu, nevienam neko nesakot un gandrīz divas pilnas sezonas esot ārpus nopietnā sporta. Tomēr pārdomājis esmu daudz un vēlos vel kaut ko pierādīt, ka tomēr esmu spējīgs gan sev, gan tiem kuri domā ka esmu pazudis!
Domas par karjeras beigām jau nenāca galvā?
*Mazliet padomājot atbild* Protams ka bija… Taču spēju savākt domas un pēc tik ilgas pauzes atsākt treniņu vismaz individuālo treniņu programmu. Pašā sākumā kad aizgāju, domāju ka neatgriezīšos un turpināšu veltīt sevi kaut kam citam. Taču ikdienā tomēr kaut kā tas hokejs pietrūka! *nosmejas*
Un kādi plāni? Varbūt ne mērķi, taču šobrīd kādi ir tavi plāni, ko gribētu izdarīt?
*Kārtēja garā nopūta* Domāju ka labāk būtu nerunāt par to, idejas ir ko darīt tālāk, pat piedāvājumi no komandām seko, taču neko konkrētu negribu teikt, jo šobrīd mans aģents runājot ar komandu menedžeriem apspriež naudas summas, kuras tie varētu piedāvāt, taču lai dabūtu līgumu, ir nepieciešams sevi apliecināt individuālajos treniņos, ko šobrīd jau aktīvi daru trešo dienu pēc kārtas divas reizes dienā, viena svaros otra uz ledus.
Nav nedaudz garlaicīgi vienam?
Nu… Nē *pasmejas* parasti esmu ar savu aģentu, kurš seko līdzi manam progresam un pielāgo man trenerus, lai varētu uzlabot savas fiziskās spējas, jo savā debijas posmā neizcēlos ar augstu lietderību, tādēļ arī psiholoģiski neizturēju un devos projām, sakārtot domas galvā!
Domā, tagad būs labāk?
Es domāju, ka jā! Kā nekā pēc tik ilga laika atgriezties ierindā tomēr jābūt iekšām *pasmejas*.
Kā ar treniņiem, ja nav noslēpums kur trenējies?
Es? Es cenšos pavadīt brīvo laiku ar ģimeni, taču treniņus galvenokārt Rīgā aizvadu, man tur kaut kā labāk patīk!
Kā ar opcijām, Rīgā jau gan jau ka nespēlēsi, ne?
Nu visticamāk jau ka nē! *pasmejas* Drīzāk jau….. Nu jā, šobrīd negribu neko solīt, jo kā vēsta sens latviešu sakām vārds “solīts makā nekrīt” *pasmejas*.
Kā ar iepriekšējiem kašķiem, kas valdīja tavā vecajā komandā?
Nu neko daudz par to komentēt es tomēr nevaru, jo tie ir veci notikumi un kā redzam tomēr es salūzu un ne viņš, tādēļ varbūt vajag dot viņam iespēju sevi pierādīt no labākās puses? Vai tomēr man jau liekas ka viņš nav mainījies un palicis tas pats skauģis kas bija līdz tam!
Pareizi, pareizi! Vel pēdējais tāds pavisam lielais jautājums. “Kā tu vērtē savas izredzes jau nākamajā sezona tikt līdz piemēram pirmajai maiņai, vai komandai?”
*Nedaudz apdomājās, garāka pauze* Nevaru apsolīt ka tā notiks, taču darīšu visu kas ir manos spēkos, lai šo laika posmu, ko pavadījis esmu ārpus sporta, varētu izmantot maksimāli savā labā, atdodot sevi par 120% treniņos un 150% spēlēs! Kā saka, ja būs smagi strādāts treniņos, gan jau arī vārti neizpaliks *pasmejas*
Veiksmīgi Thomas, lai izdodas tavas ieceres!
Tev arī Maik, gan jau vel saskriesimies!

*Bildē redzams Thomas ar Maiku pēc intervijas*
Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Image
545 Vārdu, TP vēlos saņemt!
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā

Post by Viedais Otrdiena Septembris 08, 2015 10:56 pm

Prieks redzēt JHL komandas biedru atgriežamies. I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā

Post by brisingr21 Pirmdiena Septembris 14, 2015 11:51 pm

5TP
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā Empty Re: Intervija ar Thomasu Ledaini, kādā mazā kafejnīcā

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā