Antti Anrikainen preses konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Antti Anrikainen preses konference

Post by Kristz Sestdiena Augusts 22, 2015 1:31 pm

Sveiki. Šeit atkal es, mazliet par vēlu, taču atveru arī savu preses konferenci, kura itkā skaitās pēc S9, taču šo apvienošu laika posmā S9 - S10. Tātad, daudz jau vairs nav ko stāstīt, S8 biju labākais līgas vārtsargs, bet paši ziniet, tie, kuri spīd pašā sākumā, turpmāk vairs tā kārtīgi neuzspīd. Tā arī ir noticis ar Antti. Tagad spēlēju Saldus Meteorā, un esam Rietumu konferences līderi, kas dod mums papildus motivāciju kaut ko darīt. Mana statistika nav no spīdošākajām, taču komandas sniegums man ir svarīgāks par individuālo statistiku. Pat nemaz nezinu, ko vairs šeit rakstīt. Domāju, ka mani galvenie karjeras sasniegumi ir vēl tikai priekšā, jo lielajā līgā spēlēju tikai trešo sezonu. Centīšos ieiet LSHL vēsturē, apsteigt tādus vārtu vīrus kā Emīlu Skapi, nu jau karjeru beigušo Intaru Barsovu u.c leģendas. Komandas plānos ir iekļūt PO izcīņā, un tad jau redzēsim, cik tālu tiksim. Kauss - tas laikam visiem šeit ir galvenais, taču mani vairāk saista komandas iekšējā atmosfēra, un tās uzvaras ir tikai papildus prieciņš. Visu, ko tagad uz sitiena varēju pastāstīt, ir izstāstīts. Tagad laiks jūsu interesantajiem jautājumiem. Cerams, ka man izdosies rast atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Good luck. Ā, vēl gribēju piebilst, METEORS THE BEST !!! Tagad variet uzdot jautājumus. Very Happy 

Romijs
Reporter Tu minēji ka pēc laba sākuma vienmēr ir sliktas beigas, bet vai tu vari pierādīt ka tā nav? Tā tomēr ir motivācija un kas tad tevi motivē darīt visu lai tiktu pie kausa un labākā vārtusarga titula?
- Jā, minēju. Pierādīt var visu, motivācijas man varbūt netrūkst, bet tā kā komandai ir liela pārbūve, būs grūti izsisties un būt labākajam līgā. To es teicu kā tādu piemēru, jo līdz šim visiem LSHL vārtsargiem tā ir noticis, arī karjeras pēdējā sezona izskatās, ka ir labākā, ja lūkojamies un manu tautieti Intaru Barsovu, abi esam somu tautības vārtsargi, varbūt tas man būs kā piemērs censties un būt labākajam. Mani motivē komandas biedri, arī es pats esmu lielisks motivātors sev. 
Reporter Pēc S9 esi Čempions, kādas ir sajūtas? Vai tas varētu tevi arī motivēt kļūt šosezon par čempionu arī ar savu komadu? 
Reporter Kas tavuprāt ir vajadzīgs lai tavs % uzlabotos? Varbūt aizsargi vainīgi varbūt visa komanda, bet varbūt tieši tu pats?
Reporter Kāds ir tavs šīs sezonas mērķis un kāds ir tavs sapnis vispār?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Re: Antti Anrikainen preses konference

Post by Romijs Sestdiena Augusts 22, 2015 6:48 pm

Tu minēji ka pēc laba sākuma vienmēr ir sliktas beigas, bet vai tu vari pierādīt ka tā nav? Tā tomēr ir motivācija un kas tad tevi motivē darīt visu lai tiktu pie kausa un labākā vārtusarga titula?

Pēc S9 esi Čempions, kādas ir sajūtas? Vai tas varētu tevi arī motivēt kļūt šosezon par čempionu arī ar savu komadu?

Kas tavuprāt ir vajadzīgs lai tavs % uzlabotos? Varbūt aizsargi vainīgi varbūt visa komanda, bet varbūt tieši tu pats?

Kāds ir tavs šīs sezonas mērķis un kāds ir tavs sapnis vispār?
Romijs
Romijs
Romāns Lugina (D) #8
Romāns Lugina (D) #8

Postu skaits : 78
Join date : 03.04.15
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Re: Antti Anrikainen preses konference

Post by brisingr21 Pirmdiena Augusts 24, 2015 10:30 am

Kā tev šķiet cik tp paspēsi sakrāt līdz regresijai?

Cik sezonas vēl spēlēsi kad pienāks regresija? Vai varbūt uzreiz pārtrauksi?

Kāpēc tieši vārtusargs?

Ja nebūtu GK kas tad būtu?Kāpēc?

Mīļākais spēlētājs? Bez manis.kāpēc?

Kā tev šķiet kuras divas komandas neiekļūs PO?Kāpēc?
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Re: Antti Anrikainen preses konference

Post by laaceens66 Pirmdiena Augusts 24, 2015 10:38 am

Vai Antti ir parādijis, *savu zvēru*?

Komandā ir kāds kurš velk visu komandu uz leju?

Vai būsi Meteora vadības priekšgalā maksimāli ilgi?

Ir pēc spēlēm tādi spēlētāji, kuri ir jāuzteic tādēļ ka ļoti labi nospēlējuši aizsardzībā?

Pagaidām pietiks. Very Happy
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Re: Antti Anrikainen preses konference

Post by brisingr21 Otrdiena Augusts 25, 2015 10:04 pm

Kad sāksi atbildēt uz jautājumiem?
Kurš ir LSHL vēsturē labākais GK?(kāds no karjeru beigušajiem var'but)
Vai zini kāds ir lielākais TP skaits ko ir nopelnījis GK?
Vai Antti pārsitīs šo rekordu?
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Antti Anrikainen preses konference Empty Re: Antti Anrikainen preses konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā