Atte Anrikainen preses konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Atte Anrikainen preses konference

Post by Atte Anrikainen Pirmdiena Augusts 10, 2015 11:34 am

Sveiki! Te es Atte Anrikainen jeb Uvis Zommers. Man šī ir pirmā sezona LSHL, tiku draftēts 1.raundā ar 7.izvēli. Biju gaidījis nedaudz zemāk, bet man prieks, ka tik augstu tiku. Pagājušo sezonu es spēlēju vēl JHL, komandas nosaukums Kuldīgas Milži. Neguvu pietiekami daudz punktus, jo biju zemais līmenis. Man bija nospēlējot tikai sešas spēles, četri punkti. Savā ziņā tas ir daudz nospēlējot tikai sešas spēles.
Saldus Meteorā man uzreiz jau ir labāk. Esmu nospēlējis septiņas spēles un man jau ir septiņi punkti, tātad katrā spēlē viens punkts sanāk. Man ir 2+5, tā kā esmu Danglers, tad man jau ir tās piespēles vairāk jāpiespēlē. Ceru, ka tik labi ies man un Saldus Meteoram arī turpmāk Smile .

Droši uzdodam jautājumus man, atbildēšu uz visiem jautājumiem!

Laaceens66 jautājumi :

Vai nožēlo, ka beidzi karjeru ar Uvi?
1.Nē es nenožēloju, jo es paliku neaktīvs. Uvim jau drīz būtu regresija un es neko nevarētu paspēt uzlabot utt. Kad atkal parādījās interese par LSHL, es nolēmu beigt karjeru un dzēst profilu, jo gribēju visu sākt no pilnīgas nulles.
Vai apmierina Atte's sniegums?
2.Pilnīgi noteikti apmierina, jo es esmu nospēlējis tikai septiņas spēles un man jau ir septiņi punkti, tas jau ir par daudz prasīts no jaunieša (manis). Saspēlējos ļoti labi, tas uzreiz norāda, ka apmierina sniegums.
Bija mērķis nonākt Meteorā?
3.Sākumā nebija mērķis nonākt tieši Meteorā, gribējās kaut ko jaunu izmēģināt, bet tad kaut kas galvā sagrozījās un es gribēju nonākt tieši Meteorā. Varbūt viss sagrozījās, jo čatoju ar Kristu jeb Antti un Oskaru, tas laikam bija tas kas visas domas lika mainīt.
Un nosauc 3 savas komandas labākos spēlētājus.
4.Noteikti tas ir Marks Dymo, jo katrā spēlē viņam ir pa punktam, īsts snaiperis.
Dāvids Dobenbergs, jo ir īsts piespēļu meistars, septiņas piespēles un vieni vārti, tas ir daudz pa septiņām spēlēm.
Oskars Ollsons, jo visu pa druskai mēģina. Trīs vārti un četras piespēles, tā vajag, lai tāds vienāds, kas var iedot rezultatīvas piespēles, gan iemest svarīgus vārtus.

Lemard jautājumi :

Kura bija tā komanda kurā vēlējies nonākt draftā?
Noteikti tas bija Meteors, bet arī bija cita komanda. Tā bija Ventspils Fatsharks, diez gan aktīva, kruta komanda.
Kāpēc esi izvēlējies tieši 44 nr?
Jo Uvim Zommeram bija 4.numurs, tad šoreiz Attei nolēmu ielikt 44, jo tas ir tāds masīvs skaitlis. Divi mani mīļākie cipari 4 un 4. 
Ja tev būtu tagad izvēle starp meteoru un citu komandu? Kurā tu paliktu ja cita komanda piedāvā, piemēram, 5milj?
Man nauda nav svarīga, galvenais lai komanda ir kārtīgi sagatavota un vai man tur ies ļoti labi. Es paliktu Meteorā, ja man piedāvātu Fatsharks, tad ietu turp.
Kas tev ir svarīgāks komandas sniegums vai individuālais? Tikai nesaki ,ka abi, izvēlies vienu un pavisam godīgi.
Man laikam tad ir svarīgāks komandas sniegums, jo ja nebūs komandai sniegums, tad arī man nebūs nekas labs.

Kristz jautājumi :

Kādas prognozes par to, kurā pozīcijā Meteors noslēgs šo sezonu?
Es domāju, ka būs sīva konkurence starp Wolves un Wild Cats. Es prognozēju 1. vai 2.vietu. 1.vietu, jo Meteoram bija slikta aizsardzības, bet tagad visi komandas aizsargi trenējas un seko līdzi, vēl ir pievienojušies jauni aizsargi, vēl uzbrukums ir pastiprinājies. Dymo, Anrikainen, Ollson, Jarnkrok šie lielie vārtu guvēji tik nes komandu uz augšu. 2.vietu, jo Wolves tagad ir palikuši ļoti stipri, neskaitot to, ka ir neaktīvie spēlētāji.
Kura komanda Tevi saista vismazāk?
Man vismazāk saista Strēlnieki, Pumas un Wolves, piedodiet. Nezinu kāpēc, bet man šīs trīs komanda saista vismazāk.
Kad sāksi mest vairāk vārtus? Atte Anrikainen preses konference 3084391222
Vai tad es jau nesāku? Very Happy . Bet ja nopietni, tad varbūt pēc sezonas, jo šī sezona man ir pirmā LSHL, nevar uzreiz visu uztrenēt.
Ar laiku viss notiksies, ja ne nākamo sezonu, tad gan aiz nākamo sezonu gan Šaubīgs .

Romijs jautājumi :

Cik ilgi plāno vēl palikt Meteora rindās? Būsi uzticīgs tikai vienai komadai vai arī tomēr pametīsi komandu un metīsies jauniem izaicinjumie priekšā?
Īsti es nezinu cik ilgi es palikšu, bet domāju, ka vismaz vēl divas sezonas es palikšu Meteorā. Ja kaut kas mainīsies, tad es iešu uz brīviem aģentiem un tad skatīšos labāko piedāvājumu. Noteikti karjeras beigās es atgriezīšos Meteorā, jo tās ir manas tā teikt mājas.
Kāds ir tavs veiksmes moto vai kā pareizāk teikt kas ir tas kas palīdz tev kļūt rezultatīvam jau pirmajā LSHL sezonā?
Noteikti man palīdz tas, ka treneris ir uzticīgs man un ļauj darīt ko gribu, bet ne noēsties kā Pigijam Very Happy . Mans veiksmes moto ir sviedri, to es varētu pateikt. Sviedri ar mani ir gandrīz katru dienu kopā, tas ir mans otrais brālis Šaubīgs .
Ja nav noslēpums kas ir tavs paraugs kam tu vēlies līdzināties pēc pāris sezonām?
Ja no īstās dzīves, tad es gribētu līdzināties Patrick Kane, jo tas ir mans, ja ne mīļākais, tad viens no mīļākajiem spēlētājiem. 
Ja no LSHL, tad es gribētu līdzināties Reinim Aumeisteram, jo viņš ir gandrīz kā Sidney Crosby Very Happy . 
Kāds ir šīs sezonas tavs mērķis un kāds komandai?
Mans sezonas mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk punktu, un pacelt augstāk Meteoru, lai kāptu pa karjeras kāpnēm.
Es domāju, ka komandas mērķis ir tik PO, ja tas tiks izdarīts, tad nākamais mērķis būs nonākt nākamajā kārtā.

Brisingr21 jautājumi :

Vai manā preses koferencē vēl ko pajautāsi?
Es jau pajautāju daudz jautājumus un es saku ka nē Very Happy . Nepietika?
Vai meteors ir aktīva komanda?
Es kā Meteora spēlētājs varu apliecināt, ka Meteors ir aktīva komanda, jo spēlētāju ir daudz un tieši aktīvie, mēs tikai tos krājam, drīz redzēsiet ugunis no Saldus Meteora.
Kādas pozīcijas spēlētājus meteoram vajag?
Es īsti nesekoju sastāvam un neesmu iedziļinājies kādus pozīcijas spēlētājus vajag, tas jāprasa vairāk galvenajam trenerim Kristam Zommeram jeb Kristz.
Ja nebūtu LW tad kādu pozīciju izvēlētos?
Tā kā jau Uvis Zommers bija Centrs, vārtsargu ir daudz, es izvēlētos vai nu RW vai kā aizsargu. Aizsargi ir vajadzīgi un tie vienmēr trūks.
Ja tu katru nedēļu saņemtu 1m ko tu darītu? Ziedotu jaunajiem tādejādi palīdzot LSHL noturēt aktivitāti(domāts tiem kuri pirmo sez LSHL un nav naudas treniņiem), vai pats ietu treniņus?
Hmm... Šeit nedaudz ir jāpadomā. Es domāju, ka paturētu sev kā rezervē, ja sakrātos daudz naudas, tad es iedotu jaunajiem Saldus Meteora komandas biedriem, tiem nauda ir ļoti svarīga.
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by laaceens66 Pirmdiena Augusts 10, 2015 12:06 pm

Vai nožēlo, ka beidzi karjeru ar Uvi?
Vai apmierina Atte's sniegums?
Bija mērķis nonākt Meteorā?
Un nosauc 3 savas komandas labākos spēlētājus.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Atte Anrikainen Pirmdiena Augusts 10, 2015 2:42 pm

Atbildēts uz Oskara jautājumiem Smile
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Lemard Pirmdiena Augusts 10, 2015 4:16 pm

Kura bija tā komanda kurā vēlējies nonākt draftā?
Kāpēc esi izvēlējies tieši 44 nr?
Ja tev būtu tagad izvēle starp meteoru un citu komandu? Kurā tu paliktu ja cita komanda piedāvā, piemēram, 5milj?
Kas tev ir svarīgāks komandas sniegums vai individuālais? Tikai nesaki ,ka abi, izvēlies vienu un pavisam godīgi.
Lemard
Lemard
Lane Lemard #5 ( D )
Lane Lemard #5 ( D )

Postu skaits : 71
Join date : 19.04.15
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Bauska

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Atte Anrikainen Pirmdiena Augusts 10, 2015 4:28 pm

Atbildēts uz Lemard jautājumiem.
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Kristz Sestdiena Augusts 22, 2015 1:28 pm

Kādas prognozes par to, kurā pozīcijā Meteors noslēgs šo sezonu?

Kura komanda Tevi saista vismazāk?

Kad sāksi mest vairāk vārtus? Laughing
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Romijs Sestdiena Augusts 22, 2015 6:36 pm

Cik ilgi plāno vēl palikt Meteora rindās? Būsi uzticīgs tikai vienai komadai vai arī tomēr pametīsi komandu un metīsies jauniem izaicinjumie priekšā?

Kāds ir tavs veiksmes moto vai kā pareizāk teikt kas ir tas kas palīdz tev kļūt rezultatīvam jau pirmajā LSHL sezonā?

Ja nav noslēpums kas ir tavs paraugs kam tu vēlies līdzināties pēc pāris sezonām?

Kāds ir šīs sezonas tavs mērķis un kāds komandai?
Romijs
Romijs
Romāns Lugina (D) #8
Romāns Lugina (D) #8

Postu skaits : 78
Join date : 03.04.15
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Atte Anrikainen Sestdiena Augusts 22, 2015 9:19 pm

Atbildēts uz Kristz & Romijs jautājumiem Šaubīgs
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by brisingr21 Svētdena Augusts 23, 2015 8:06 pm

Vai manā preses koferencē vēl ko pajautāsi?
Vai meteors ir aktīva komanda?
Kādas pozīcijas spēlētājus meteoram vajag?
Ja nebūtu LW tad kādu pozīciju izvēlētos?
Ja tu katru nedēļu saņemtu 1m ko tu darītu? Ziedotu jaunajiem tādejādi palīdzot LSHL noturēt aktivitāti(domāts tiem kuri pirmo sez LSHL un nav naudas treniņiem), vai pats ietu treniņus?
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Atte Anrikainen Otrdiena Septembris 01, 2015 12:42 am

Ar nelielu nokavēšanos atbildēti uz Brisingr21 jautājumiem Šaubīgs
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Atte Anrikainen preses konference Empty Re: Atte Anrikainen preses konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā