Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by brisingr21 Pirmdiena Augusts 03, 2015 4:30 pm

Patrika Pelmeņa dienasgrāmata

2015.gads

27.jūlijs
Vakarā drafts.

7:00 Pamostos, paēdu pelmeņus. Gandrīz aizmigu. Izdzēru kafiju. Vakar pirmsdrafta tusiņš. Nelielas pohas.
7:15  Secinu ka visas zeķes netīras. Izmazgāju zeķes, žāvēju ar fēnu. Atradu uzvalku saplēstu viesnīcas rožu krūmā.
7:30 Nolemju doties uz veikalu, bet vispirms sameklēju visu vakaram. Viss kārtībā trūkst tikai uzvalka. Ā nē krekls arī netīrs. Nolemju to nemazgāt, jo traipus kas izskatās pēc tomātu/jāņogu/upeņu/melleņu sulām un alus kokteiļa. Kā es to zinu? Krekls vairs nav balts bet sadalīts sektoros. Tumši sarkans, viegli sarkans, violets nenosakāms traips un zonā, kura ož pēc alus.
8:16 Ierodos lielveikalā. Nopērku 3kilogramus pelmeņu, 4l visādu sulu un protams polšu. Daudz polšu. Visādus liķierus, rumu, nu gandrīz visu kas Rimītī bija.
8:30 Sēžu pie veikala. Domāju pēc kā es braucu uz veikalu.
8:32 Twitterī atnāk ziņa no Tylera. Prasa vai es draftam gatavs. Pareizi! Nācu pēc uzvalka un krekla.
8:45 Esmu piemērījis kādus desmit uzvalkus un kreklus. Visādās krāsās.
8:50 Nespēju izlemt starp 3 variantiem. Zaļu uzvalku, bikses un kreklu, Visu rozā vai tomēr klasiski Melnas bikses, balts krekls un melnu uzvalku.
8:56 Tomēr izvēlos klasisko variantu. Melnas bikses+ balts krekls+ melns uzvalks.
9:00 izeju no veikala. Dodos mājās. Nedaudz padarbojos ar nūju un ripu.
9:06 sešu minūšu laikā esmu saplēsis vienu vāzi, Skapja stiklu un izsitis sienā robu apmēram 10cm no TV malas. Kā paveicās, ka netrāpīju.
9:10 nolemju pārtraukt treniņu, jo tas apdraud televizora un visādu plīstošu priekšmetu dzīvību.
9:15 Gatavojos draftam. Sakravāju somas. Salieku vajadzīgās mantas, kuras noteikti būs vajadzīgas, kad nonākšu JHL komandā. 2 no somām aizņēma pelmeņi un dzeramais pēcdrafta pārtijam.
10:00 Nolemju ieturēt agrās pusdienas. Apēdu paku ar pelmeņiem. Nodomāju, ka ticis komandā vajadzēs ēst veselīgāk
10:03 Atmetu domu neēst pelmeņus.
10:25 nožēloju, ka pamodos tik agri. Garlaikojos.
10:30 Skatos pa logu. Ieraugu čali ar suni. Suns nokārtojas. Saimnieks nesavāc sava suņa Sū*u. Izeju ārā. Lieku saimniekam savākt. Nepiekrīt maita. Paņemu šo aiz apkakles. Iemetu viņu tajā... Beidzot viņš piekrīt savākt.
10:15 Saimnieks ar suni aizvācas no manas mājas priekšas. Šķita, ka viņš apčurājās.
10:30 Dodos ceļā uz Ventspili.
14:45 Ierodos Ventspilī. Pa ceļam drusku ierāvu. Nezināju, ka Ventspilī viņiem ir karuseļi. Viss griežas.
15:00 Apskatu pilsētu. Gaidu 20:00
16:25 Aizklīstu līdz ugunskura vietai. Ar makšķerniekiem pasēžu. Šie cep zivis. Es uz uguns uzcepu pelmeņus.
16:40 ieturu vēlās pusdienas vai launagu.
17:00 Sāku iet uz drafta norises vietu.
19:05 Esmu tur. Gaidu.
19:30 Apnika sēdēt. Sāku apskatīt apkārtni.
20:00 Sākās drafts.
20:08 Brieži noguļ picku. Sākas kašķis. Es vienīgais zālē rēcu un ēdu līdzpaņemtos uz makšķernieku ugunskura ceptos pelmeņus.
20:12 Apsargs aizrāda, ka zālē ēdienu ienest nedrīkst.
20:15 Turpinu ēst pelmeņus.
20:16 Mani izmet no zāles. Noguldu apsargu... ar pelmeņu paku. Iebliežu vēlreiz
20:17 Pārbaudu zaudējumus. Pelmeņi nelietojami. Apsargs, guļot uz grīdas, kunkst. Pilnīgi žēl palika... to pelmeņu.
20:19 Turpinu spārdīt apsargu. Parādās Tylers.
20:20 Es ar Newsacku spārdu apsargu.
20:25 Izdomājam piezvanīt ātrajiem un notīties. Gan nepazīs.
20:30 Atbrauc ātrie. Abi sēžam zālē. Mainījām vietas. Tagad sēžam blakus.
20:35 Izrādās, ka savus pickus nogulējām. Tyleru paņēma ar ceturto picku mani ar piekto. Ar novēlošanos uzkāpām uz skatuves. Esam komandas biedri.
20:55 Drafts beidzas.
21:00 Ejam uz autobusu. Kādu es iztēlojos mūsu autiņu: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! 352795_highres_12513-033 Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Luxus-class-vip-bus-in-berlin--reisebus-3008849-28500665_gallery

21:05 Maucam uz Ogri. Pa ceļam visi skaļi. Gandrīz izsitām autobusam stiklu. Šoreiz vainīgs bija Newsacks. Kāds mūsu autiņš ir patiesībā: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! MTC_old_bus2 Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Inside-old-bus-29294324
21:00 Visi jau piecas minūtes ņirdz. Autobuss apstājas. Aumiss piesien mani ar Tyleru pie krēsliem. Reinis vēl padraudēja, ka nākamreiz skriesim autobusam no aizmugures.
22:00 Vel joprojām visi puslīdz mierīgi. Paklusām izdzēram 3 pudeles viskija. Daudzi pālī.
23:00 Kopā izdzērām kādus 10l viskautākā. Aumiss laikam pamanīja. Visu savāca.
23:30 No treneru sēdvietām nāk smiekli, šķiet, ka treneri atvēruši manu somu, un tagad iestirpinas.
24:00 Tikām vaļā no striķiem, ar kuriem bijām, piesieti.
Tālākais ir neprecīza informācija. Apkopota no komandas biedru liecībām.
24:05-2:00 Spēlējam kārtis.
Apmēram 2:00 Parubos. tālāk neko neatceros.
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by LSHL kristians Pirmdiena Augusts 03, 2015 5:53 pm

I Like I Like
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by Atte Anrikainen Pirmdiena Augusts 03, 2015 6:10 pm

I Like Pa to autobusu bija jārēc Very Happy
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by Viedais Pirmdiena Augusts 03, 2015 6:13 pm

Good, keep doing this. I Like
Varbūt vēl vairāk ilustratīva materiāla. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by brisingr21 Pirmdiena Augusts 03, 2015 7:36 pm

Valdis rakstīja:Good, keep doing this. I Like
Varbūt vēl vairāk ilustratīva materiāla. Laughing
Kā teiksi tā būs. Iespējams rīt var gaidīt otro daļu ar vairāk bildēm.
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by Kalasha Pirmdiena Augusts 03, 2015 8:22 pm

I Like Very Happy
Kalasha
Kalasha
Sergio Pogba (RW) #26
Sergio Pogba (RW) #26

Postu skaits : 113
Join date : 09.01.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by Viesis Pirmdiena Augusts 03, 2015 10:30 pm

Par dzeršanu krietni rakstīju LSHL pirmssākumos un vēl NHLLatvia līgā, hz kā sauca, tagad šāda tipa raksts vairāk nesaista.

Gadi laikam pagājuši. Very Happy

Neskatoties uz to, tev ir sava auditorija - like

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by bukss Pirmdiena Augusts 10, 2015 10:01 am

5TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas! Empty Re: Izraksti no P. Pelmeņa dienasgrāmatas!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā