Patrika Pelmeņa preses konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Patrika Pelmeņa preses konference

Post by brisingr21 Sestdiena Augusts 22, 2015 9:40 pm

čau visi! Visiem būs ekskluzīva iespēja šodien, rīt... nu labi, kamēr man apniks atbildēt uz jautājumiem, vai būs vairāk kā 50. Vispār varētu uzrīkot tādu kā spēli, kurš izdomās visvairāk jautājumu?(normālu) Vai arī uzstādām jaunu rekordu preses konerences garumā, tas nozīmē, ka varētu uztaisīt šo kādus 4000 vārdu garu konferenci! Ak jā! Aizmirsu pastāstīt kam tad īsti jūs tos jautājumus uzdosiet. Tātad Patriks Pelmenis ir Bebri Ogres Bebru Bebri  pirmās un ceturtās maiņas centra uzbrucējs, pašlaik ar 23 punktiem(17 piespēlēm un 5 vārtiem) tātad uz doto brīdi ar viss rezultatīvāko spēlētāju ar lietderības koeficentu +19(kas arī ir lielākais līgā)

DOUBLED jautā:

Kāpēc šāda vārda un uzvārda izvēle?

Nu šis jautājums ir diezgan grūts. Sākumā par uzvārdu. Ja tā padomā tad tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt viens no maniem mīļākajiem ēdieniem ir pelmeņi. Labāk cepti, ar krējumu. Es reiz skolā kaut kādā tur sacerējumu konkursā rakstīju par Pelmeņu civilizāciju toreiz aprakstīju viņus kā diezgan tūļīgus, bet man teica ka viņi būtu daudz spējīgāki,jo viņus būtu grūti ievainot. Vispār tajā brīdī tas likās smieklīgi, tagad jau tas ir nopietni. Ne tā kā Millerisms, ja tā padomā, tad labāk Pelmenisms.  Nu tagad par vārdu. Te gan nav ko daudz stāstīt. Labi skan kopā ar "Pelmenis" un protams arī "Tas kam ir daudz naudas- Patriks Pelmenīiis Paceļ Bebrus mazliet uz augšu- Patriks Pelmenīiiis Patriks eh eh Pelmeniiiis"

Kurā LSHL komandā vēlies nokļūt?

Daudz par to neesmu domājis, vispār domāju ka pēc 1 sezonas nebūšu pietiekami uztrenējies, lai spēlētu lielajā līgā tāpēc vēlētos, lai komanda kas mani draftēs nosūta mani atpakaļ uz bebriem. Cik zinu, tad tā ar mieru ir darīt "Fatsharks" ĢM, par pārējiem neko daudz nezinu tad sanāk ka vēlos tikt "Resnajos"

Atte Anrikainen jautā:

Vai tev ļoti garšo pelmeņi, ka izvēlējies tādu uzvārdu?

Man ļoti garšo pelmeņi, tas arī bija viens no iemesliem kāpēc izvēlējos tādu uzvārdu. Ēdu tos vismaz 3 reizes nedēļā.

Tev garšo ar kečupu vai ar krējumu labāk (domāts pelmeņi)?

Ar krējumu. Ar pat kečupu neesmu ēdis, jo tomāti negaršo( jap, tāpēc jau esmu PelmenismāVery Happy) tātad arī kečups un tomātu mērce negaršo. Vārīti garšīgi, ja dilles vēl klāt. Vairāk gan ceptus ēdu.

Kādas ir tavas domas par Meteoru?

Neko daudz par Meteoru jau nezinu, bet painteresēšos. Ja ĢM respektētu manu vēlmi spēlēt vēl vienu sezonu JHL, tad Meteors varētu būt viens no  maniem favorītiem. Pēc tam Meteors varētu būt viena no komandām kur gribētu spēlēt.

Kāds ir tavs sapņu darbs LSHL (izņemot media menedžeri, jo tu jau esi)? Kāpēc?

Oho, nekam tādam nebiju gatavs. Pat nezinu. varbūt simotājs. Ar to naudu nopelnīt varētu labi, treniņiem sanāktu. ekipejumam arī. Pārējie jau šķiet pārāk grūti. Būs jāpadomā un japaskatas kas, ko dara.

Vai gribētu līdzināties Reinim Aumeistaram? Kāpēc?

Nu laikam jau negribētu, galu galā esmu tač centra uzbrucējs, bet viņš LW ja nemaldos. Kā spēlētājs, jau viņš ir labs, nevienu spēli neesmu redzējis zinu tikai to, ka viņš spēlē Oslo Wild Cats pirmajā maiņā

Cik TP vēlies iegūt pa šo sezonu?

Gribu dabūt pēciespējas vairāk, bet no 340 sākšu likt viņus bankā, lai nepārsniegtu 350 tp limitu, un varētu vēl vienu sezonu spēlēt JHL.

Cik punktus vēlies iegūt šajā sezonā?

Nu sākumā pirms pārbaudes spēlēm mērķis bija 20 punkti, bet tagad man ir jau 25 punkti. Tad jaunais mērķis varētu būt kādi 50 punkti. Vai to spēšu sasniegt nezinu, visticamāk ka nē, bet ja komandai labi ies tad viss ir iespējams.

Kāds ir tavs mērķis?

Mērķis ar komandu noteikti ir iegūt kausu, bet individuālais atdot visvairāk rezultatīvas piespēles, ja piepildīsies tas, tad vajadzētu ka piepildīsies arī otrais mērķis- Iegūt viss vairāk punktu. Tad vārētu būt ka man būs ar'ilabs lietderības koeficients. Tas jau ir vēlviens mērķis-būt ar viss lielāko lietderības koeficientu. Būtu jau forši samest arī visvairāk vārtus, bet visu jau nevar dabūt. Ceru vismaz uz viss vairāk peispēlēm.

Labāk gribētu būt TORS/HALKS, kāpēc?

Nu abi labi, bet vispār labāk būtu  Halks ar Tora āmuru un Kapteiņa Amerikas vairogu,  būtu "zaļais" un man būtu neplīstošas bikses un varēs naglas labi iesist. Vairāk baigo priekšrocību nebūtu.

Bukšs jautā:

zinot ka nākamo sezon jau būsi pārsniedzis 350TP limitu, tas ir TP limits līdz kuram var spēlēt JHL. Vai tiešām vēlies komandā, kurā jau ir stabili centri?

Tāpēc jau likšu TP bankā. Vispār jāpapēta kurai komandai vajadzīgs centra uzbrucējs, bet līdz tam jau vēl diezgan daudz laika. Varēšu kārtīgi visu izpētīt, un pārdomāt.

Snickers jautā:

LSHL komandu TOP5 , kurās gribētu spēlēt? Raksturo arī katru komandu + un -.

nja, grūtākais jautājums pagaidām.
Tops varētu būt Fatsharks, Meteors, OWC, Strēlnieki nu par 5 vietu grūti teikt laikam jau Wolves. Labi, tagad par katru komandu viens + un viens -, nu varbūt vairāk.
Fatsharks: s9 pacēla kausu, to varētu skaitīt pie plusiem? Apskatot komandas sastāvu stiprās puses ir 3 stabili centri, varbūt varētu būt nedaudz labāki vārtsargi, bet par vārtsargiem neko nesaprotu , varbūt viņiem tie ir labi, neaktīvajam vārtsargam, gan ir vairāk tp kā aktīvjam, bet aktīvais var savu tp skaitu palielināt.
Meteors: Izskatās ka Meteora mīnuss ir aizsargi, nevienam nav vairāk  par 400tp. Pluss ir viņu pirmais vārtsargs Antti.
Oslo Wild Cats: plusi varētu būt abi vārtusargi, Nick Name un Pumpurs, vēl pluss ir divi LW-Aumeistars un Grosbergs. mīnusiņš -apskatot komandas sastāvu baigi slikto nevarēju atrast, bet šķiet, ka izņemot vārtusargus un 2 LW pārējiem nav daudz TP, ja visi trenētos un rakstītu rakstus OWC varētu būt vieni no lielākajiem kausa kandidātiem.
Strēlnieki: mīnusiņš ir vairāk neaktīvo kā aktīvo, Vilcējs varētu būt Gordie Sloth un jau karjeru beigušais Sandford Eggsy Dudder.
Wolves: vilcējs varētu būt Daņilovs, pārējiem ir ļoti maz TP izņemot dažus. Vajag vairāk aktīvo, kuri raksta rakstus, pilda TPU utt.


Mērķis LSHL ?

Ār komandu/komandām mērķis ir dabūt Lāčplēša kausu, un vismaz vienu Triju zvaigžņu kausu, vai kā viņu tur sauc. Individuāli sakrāt 1000+ TP, kas pašlaik izskatās viss vieglāk īstenojamais mērķis. Nu labi mērķis nav dabūt 1000tp ,bet gan pārsist Grosbergu:D Vēl varētu dabūt kādu balvu apbalvošanas ceremonijā, jo vairāk jo labāk. Tāds ekstrēms mērķis būtu sakrāt 1000 punktus, zinu ka neizpildīšu, bet vienalga, labs stimuls. man jau ir 25:D

Kas tevi piesaista LSHL ?

Mani piesaista iespēja pārspēt Grosbergu... Nu labi varbūt arī pārspēt Krauzi. Lab lab joks, mani piesaista tas, ka šī ir vienīgā vieta ko zinu, kur vari izveidot pats savu cilvēku, nav nekādu ierobežojumu, un protams mani piesaista tas par ko jau uzrakstīju šīs atbildes pirmajos divos teikumos. Atkal joks. Vēl mani piesaista tas, ka te var darīt dažādus darbus par kuriem maksā! žēl ka ne RL naudā. Un vissvarīgākais palīdzēja ieinstalēt NHL!

Antti jautā:

Pajautāsi manā konferencē kaut ko?

Es jau pajautāju, ja nemaldos, tad vairāk nekā tu man, tāpēc būtu forši ja tu man arī vēl kaut ko pajautātu. Uzdoti knapi 20 jautājumi. Rekords tas galīgi nav.Nez atbildēs drīkst prasīt vēl jautājumus? Tas nav pretlikumīgi? Mani tak nevar sodīt? ah pareizi. Ko admini nezina tas adminus nesatrauc.

Kāpēc centra pozīcija?

Varu arī atbildēt ar pretjautājumu. Kāpēc nē? Tāpēc, ka pelmeņi ir apaļi, nu tādi kā tas aplis laukuma vidū. vēl tāpēc ,ka #centraPelmenis skan labāk nekā #kreisāspārnapelmenis vai #aizsardzībaspelmenis. Un protams tāpēc ka patīk būt uzmanības CENTRĀ. vispār daudz iemeslu, tagad sāku saprast, ka centriem un vārtusargiem ir vieglāk kļūt par labāko, jo katrā maiņā tak ir tikai viens centrs, a aizsargi divi. Nu vispār centra pozīcija tāpēc, ka izvēloties pozīciju uzvarēja randoms. RANDOMS cik skaists vārds. Lab es jau sāku murgot.

Kādas ir tavas nākotnes vīzijas, cik ilgi būsi aktīvs?

nākotnes vīzijas... pat nezinu ar ko lai sāku. Ceru kļūt par labāko centru LSHL, bet to sākšu tikai s12, jo nākamo gribu spēlēt bebros. Nākotnē vajadzētu iegūt kādu burku, vislabāk jau to triju zvaigžņu burku. Protams pārsniegt 1000tp robežu. Tagad par to cik ilgi būšu aktīvs. Cerams, ka aktīvs būšu līdz pat sava spēlētāja nāvei, varbūt pat vēl ilgāk, bet nezinu cik daudz laika būs tad kad sāksies skola, vēl treniņi. Nu vismaz iknedēļas treniņu un aktivitātes pārbaudi iziešu. Jautājums ir vai varēšu rakstīt tik daudz rakstus.
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by DoUbLeD Sestdiena Augusts 22, 2015 9:47 pm

Kāpēc šāda vārda un uzvārda izvēle?

Kurā LSHL komandā vēlies nokļūt?

Atbildēts!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by Atte Anrikainen Sestdiena Augusts 22, 2015 9:52 pm

Vai tev ļoti garšo pelmeņi, ka izvēlējies tādu uzvārdu?
Tev garšo ar kečupu vai ar krējumu labāk (domāts pelmeņi)?
Kādas ir tavas domas par Meteoru?
Kāds ir tavs sapņu darbs LSHL (izņemot media menedžeri, jo tu jau esi)? Kāpēc?
Vai gribētu līdzināties Reinim Aumeisteram? Kāpēc?
Cik TP vēlies iegūt pa šo sezonu?
Cik punktus vēlies iegūt šajā sezonā?
Kāds ir tavs mērķis?
Labāk gribētu būt TORS/HALKS, kāpēc?

Atbildēts!
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by bukss Sestdiena Augusts 22, 2015 11:02 pm

zinot ka nākamo sezon jau būsi pārsniedzis 350TP limitu, tas ir TP limits līdz kuram var spēlēt JHL. Vai tiešām vēlies komandā, kurā jau ir stabili centri?

Atbildēts!
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by Snickers Svētdena Augusts 23, 2015 8:00 pm

LSHL komandu TOP5 , kurās gribētu spēlēt?  Raksturo arī katru komandu + un -.
Mērķis LSHL ?
Kas tevi piesaista LSHL ?

Atbildēts!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by Kristz Svētdena Augusts 23, 2015 8:32 pm

Pajautāsi manā konferencē kaut ko?

Kāpēc centra pozīcija?

Kādas ir tavas nākotnes vīzijas, cik ilgi būsi aktīvs?

Kurš ir tavs mīļākais LSHL lietotājs, bez manis?  Wub
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by brisingr21 Otrdiena Augusts 25, 2015 10:21 pm

bump Jautājam, Jautājam tā mēs nevienu rekordu neuzstādīsim! bump
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by aumicc83 Otrdiena Augusts 25, 2015 10:35 pm

Kurai komandai būtu jāgūst JHL čempionu trofeja S6?
Kurai komandai būtu jāgūst LSHL čempionu trofeja S10?
Cik lielu līgumu Tu gribētu savā debijas LSHL sezonā ( 500k - 3m ) ?
Kāds ir Tavs mērķis šosezon, jeb JHL S6?
Ko domā par šo forumu?
Sastādi savu LSHL komandu topu, un katru komandu noraksturo un pasaki kapēc viņi ir tieši tajā vietā!
Sastādi savu JHL komandu topu, un katru komandu noraksturo un pasaki kapēc viņi ir tieši tajā vietā!
Cik Tev vidējā matemātikā?
Kurš ir Tavs elks no LSHL?
Cik desas maksā desa?
Kā pareizi izrunā,- desa vai dasa?
Pelmeņi vai Pelmenīši?
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Patrika Pelmeņa preses konference Empty Re: Patrika Pelmeņa preses konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā