Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by laaceens66 Trešdiena Jūlijs 29, 2015 11:54 pm

Sveiki skatītāji! Šodien esmu saticis Ogres Bebru galveno treneri! Uzreiz ķersimies vērsim pie ragiem! Sāksim ar nosaukumu, kādēļ tieši šāds nosaukums?

Nosaukums tāds, jo esmu jaunais GM! Prieks par to, cerēsim, ka būšu ilglaicīgs GM, nevis kā bijušie! Varam sākt?

Varam. Tad nākamais jautājums ir šāds - Vai Ogres halle priekš Jums ir piemērota?

Protams. Hallei nav nozīme, galvenais, lai ir ledutiņš par, kuru padzenāt ripu, paspēlēt hokeju un būt komandai!

Ja tu pieminēji komandu, tad uzreiz radās jautājums, vai esi apmierināts ar pašreizējo komandu, kas ir iegūta no drafta?
Minēju gan. Pagaidām, man liekas, ka vienkārši perfekta komanda. Protams, nevēlos lielīties, taču, pagaidām, lieku lielas cerības uz visiem dratētajiem un arī tiem, kuri tika iegūti pēc drafta! Centīsimies rādīt klasi!

Kurš no draftētajiem šķiet vislabākais, protams ja tāds tavuprāt ir?

Nevēlos vērtēt nevienu, nedz labāk, nedz sliktāk! Laiks rādīs, un katrā draftetajā ir savs labums, arī, ja neaktīvs! Smile

Tieši tava komanda izvēlējās Mike Ollson, jeb Oskar Ollson brālis, vai ceri, ka viņš rādīs tādu pašu sniegumu kā Mike brālis?

Ļoti ceru. Protams viņam būs cīņa par pirmā centra titulu, taču domāju, ka Pelmenis sadalīs ar Mike šo vietu! Varbūt pat abi būs vienā maiņā, viens centrā, otrs pa malām, taču to redzēs, visam pienāks laiks! Smile

Pelmenis, vai ir arī no šī spēlētāja gaidāma spoža spēle?

Neko nevaru solīt,- gaidam no visiem daudz, taču vai sanāks ir jāprasa viņiem! Es varu viņus tikai mācīt, bet spēlē viņi paši. Es spēlēs varu tikai morāli atbalstīt! Smile

Morāli un verbāli. Vai spēlētāji treniņos jau ir pierādijuši sevi?

Jā. Visi rāda labu sniegumu. Sezona vēl nav sākusies, nevēlos nevienu ne celt augstumos, ne pelt, taču cerēsim, ka turēsim visu uz tādas nots.

Līgā jauni noteikumi ar spēles laiku, šķiet uz jums šis noteikums nebūs norādāms, jo komandā ir daudz spēlētāju. Es treniņos pavēroju vārtsargu, viņš izskatās ļoti noskaņots uz uzvaru pat treniņspēlēs.

Jā. Būs cerams viegli sadalīt laiku starp hokejistiem! Jā, arī uz Limu liekam lielas cerības, pagaidām, izskatās labs vārtsargs, taču, kā teikt: `viss var notikt`.

Hašeks arī bija labs vārtsargs līdz mūris salūza. Tas tāds teiciens. (Smej intervētājs.)
Sezonas laikā ļausiet izpausties arī otrajam vārtsargam?


Domāju, ja Bērziņš, mūsu otrais vārtsargs, nekļūs aktīvs, tad tiks ļoti reti vārtos un ļausim izpausties Kristapam, taču, ja atgūs aktivitāti, tad varbūt arī kādu spēli biežāk būs vārtos, taču, pagaidām, uzticamies ļoti Kristapam! Smile

Paskatīsim nedaudz pagātni, šis klubs ar bijušo nosaukumu divas sezonas pēc kārtas izcīnija kausu. Vai šīs sezonas mērķis arī ir izcīnīt kausu?

Teikšu godīgi,- uz to mēs patlaban tēmējam. Kauss būtu svarīgs, taču vai tas izdosies trešo sezonu komandai pēc kārtas, kad ir mainīta lokācija? Nevaru prognozēt, bet centīsimies!

Vēl pēdējais jautājums un būsi brīvs. Vai komandā ir pieklīdis kāds slinķis vai ašais?

Negribu atkal nevienu saukt vārdā. Pagaidām ir viss kārtībā, un ļoti ceru, ka tā viss turpnāsies! Smile

Paldies un visu labu!!!

Nav par ko.

Bebri Bebri Bebri
:Bebri2: :Bebri2: :Bebri2:
Par stipriem Bebriem...
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by Atte Anrikainen Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 12:13 am

I Like Prieks par komandas biedru.
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by skajrims Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 12:53 am

Kāpēc es neesmu pieminēts? Sad
skajrims
skajrims
Tyler Newsack (D) #7
Tyler Newsack (D) #7

Postu skaits : 115
Join date : 07.07.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by laaceens66 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 12:57 am

skajrims rakstīja:Kāpēc es neesmu pieminēts? Sad
Jo Aumis, daudzus vārdos nesauc.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by aumicc83 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 9:53 am

I Like
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by Skipper Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 11:00 am

Man burtiski darbs ir jaukt bebru dambjus Very Happy

Bet veiksmi un paldies, ka papildinājāt LSHL zoodārzu Very Happy Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by bukss Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 11:23 am

4TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM. Empty Re: Intervija ar Reini Aumeisteru, jeb Ogres Bebru ĢM.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā