Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by Limis Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 3:58 pm

Ogres Vēstnesis!  :Bebri2:

Vakar Ogres arēnā treniņu aizvadīja JHL klubs Ogres Bebri! Pēc treniņa hokejistiem dodoties un ģērbtuvēm noķēru un vēlējos aprunāties ar jauno Ogres Bebru vārtsargu Kristapu Limu.

Sveiks Kristap! Mani sauc Osvalds Brigadieris un esmu no Ogres Vēstneša. Vai vari veltīt man pāris minūtes intervijai?
Protams, prieks iepazīties!
Skatos esi kā no dušas iznācis?
Tā varētu teikt. (Smejas) Šodien bija smags treniņš, bet puiši malači, labi pastrādājām!
Parunāsim nedaudz par tavu bērnību. Cik gadu vecumā tu sāki spēlēt hokeju?
Ja pareizi atminos, tad spēlēt hokeju sāku aptuveni 6 gadu vecumā.
Vai atceries savu pirmo treniņu? Kāds tas bija?
Godīgi sakot nē. Bet es domāju, ka mani bija pārņēmušas emocijas, jo vienmēr esmu vēlējies būt uz ledus. Par ko paldies jāsaka maniem vecākiem un treneriem, ka esmu vēl hokejā.
Kāpēc izlēmi spēlēt vārtsargu pozīcijā?
Mani īpaši mudināt nevajadzēja. Kad sāk hokejistu gaitas daudzi vēlas būt vārtsargi, bet vecāki bieži to nepieļauj, jo tas ir ļoti dārgi!
Kādi ir tavi mērķi hokejista karjerā?
Spēlēt pēc iespējas augstākā līmenī, cik augsts viņš man būs, to tikai laiks rādīs. Pašlaik esmu JHL, bet protams mērķis ir LSHL!
SHL parasti aizvada vienu sezonu. Vai jau ir kāds LSHL klubs interesējies par Tevi un izteicis doma izvēlēties draftā?
Mani tikko tik izvēlējā JHL draftā, par ko biju ļoti priecīgs, par LSHL draftu domāšu tikai sezonas beigās!
Kādas ir tavas labākās spējas uz ledus?
Es domāju, ka ātrums un patīk nospēlēt gudri. Bet lai manas īpašības pasaka treneris, vēl salielīšu sevi. (Smejas)
Ko tu dari brīvajā laikā?
Nav jau īsti daudz brīvā laika. Treniņi, treniņi un vēlreiz treniņi. Sezona tūlīt sāksies, tā ka neteiktu, ka man šobrīd ir brīvais laiks. Bet ja viņš ir laikam paskatos kādu filmu vai izeju pastaigāties.
Atgriezīsimies atpakaļ pie sarunas par draftu! Tevi draftēja Ogres Bebri ar kopējo 13. numuru, esi apmierināts?
Protams! (Smaida) Biju uztraucies pirms drafta, jo nezināju vai draftēs mani, bet kad Bebri izsauca manu vārdu bija neizsakāmi priecīgs!
Esi māņticīgs?
Ja Tu domāji par numuru, tad nē! Nedomāju, kas tas man kaut kā iespaidos karjeru! Galvenais ir trenēties un palīdzēt komandai sasniegt augstākos mērķus.
Vai esi apmierināts ka Tevi izvēlējās Ogres Bebri?
Ja atklāti tad jā! Zinu šo pilsētu un šeit dzīvo mani radi! Biju priecīgs ka Bebri manu vārdu nosauca!
Kādi ir sezonas mērķi?
Čempionu tituls!!! Bebri ir pēdējo sezonu čempioni un kādēļ lai mēs neturpinātu uzvaras gājienu!
Vai jau esi sapazinies ar komandu un treneri??
Jā, protams! Ar treneri ir izveidojies labs kontakts un viņš man palīdz iejusties komandā! Ar spēlētājiem arī ir jau runāts un pirmie treniņi aizvadīti. Pašlaik mani viss apmierina.
Nu tad netraucēšu vairs Tevi un laidīšu uz ģērbtuvēm! Paldies ka atvēlēji man pāris minūtes intervijai! Veiksmi sezonā un novēlu Tev un Ogres Bebriem pacelt virs galvas kausu!
Paldies, veiksme noderēs. (Smaidīdams dodas uz ģērbtuvēm)
Limis
Limis
Kristaps Lima #18 (GK)
Kristaps Lima #18 (GK)

Postu skaits : 89
Join date : 27.07.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 4:03 pm

I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by bukss Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 4:05 pm

kas ir SHL? mums te ir JHL un LSHL.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by Limis Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 4:12 pm

bukss rakstīja:kas ir SHL? mums te ir JHL un LSHL.

uiii izlaboshu!Wink
Limis
Limis
Kristaps Lima #18 (GK)
Kristaps Lima #18 (GK)

Postu skaits : 89
Join date : 27.07.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by aumicc83 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 4:15 pm

I Like
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by bukss Pirmdiena Augusts 10, 2015 9:38 am

būtu 4TP bet trūkst bilde, tādēļ -1TP.
iegūsti 3TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima Empty Re: Intervija Ogres Vēstnesī - Kristaps Lima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā