Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? Empty Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Post by aumicc83 Trešdiena Marts 25, 2015 3:39 pm

Sveiki.Šoreiz izlasīsim interviju ar Kuldīgas Milžu uzbrucēju Reini Aumeisteru,kurš aktīvi trenējas,lai uz LSHL draftu pavērtos lielākas iespējas.LSHL ir katra spēlētāja sapnis,jo tur tiek tikai labākie un aktīvākie,taču ieskatamies intervijā ar Aumeisteru.Šoreiz tas gods intervēt Reini Aumeisteru ir pienācies Robertam Miķelsonam,kurš arī ir no Kuldīgas un ir ļoti liels Milžu fans.


Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? D2jhpcrr89ajse3iocx9

RM:Sveiks,Reini!Vai būtu brītiņš intervijai?
A:Jā,protams.Jau savā pirmajā intervijā teicu,ka,ja būs laiks neatteikšu nevienam ne uz interviju ne vienkāršu papļāpāšanu!

RM:Nu,tad sāksim ar pirmajiem jautājumiem.Zināms,ka diemžēl pēdējās spēlēs Tev nesokas tik labi,kā sezonas sākumā,kas vainas?
A:Ja godīgi,tad pats nezinu.Esmu šokā,-visvairāk no komandas atdodu sevi gan treniņos,gan spēlēs,tas ir diezgan netaisni,ka es visvairāk trenējos,cīnos,taču vismazāk pie punktiem tieku.Jā nenoliedzu,esmu sastrādājis ziepes un tā visticamāk ir karma,par nelabajiem darbiem,taču tas ir neticami.Ejot uzbrukumā vai nu mani neitralizē ar spēka paņēmienu,vai atņem ripu vai vienkārši ripa lido virsū vārtsargam,vai vārtiem garām.Labi,ka treneris novērtē manu darbu,jo esmu paaugstināts maiņu augstāk uz spēli pret Heat,tad redzēs,varbūt ar citiem partneriem kritīs,vai tieši vispāp nekas nekritīs,kā tagad.

RM:Kura ir bijusi labākā spēle savās 8 spēlēs un,kura sliktākā?
A:Visnotaļ labākā spēle bija debijas spēle,kurā es iesitu tādu nelielu `sūdiņu`.Gribēju mest pa vārtiem,taču ripa izslīdēja,vārtsargs kļūdījās un no zilās līnijas,burtiski,ripa ieslīdēja ar gliemeža ātrumu vārtos.Sliktākā?Pagaidām,pēdējās 3 spēles,kurās esmu bez punktiem,arī ir vissliktākās,jo reāli nesaprotu,kā spēlētājam,kurš visvairāk sevi atdod treniņos un uz laukuma var nekrist.Cerēsim,ka saņemšos,taču,kas to,lai zina.

RM:Biju uz Jūsu pēdējo spēli pret Kalifornijas Heat klātienē.Kā Tev šķiet,kāpēc zaudējāt?
A:Pēc manām domām spēle nebija tīra,kaut kādi melnie darbi,taču es neko sliktu par pretiniekiem nesaku,-katrs spēlē,kā māk,-karā visi paņēmieni ir atļauti.Treneris arī pēc spēles bija pikts,protams,negribēju savas dusmas uzvelt mazajiem skatītājiem,tāpēc,protams,iedevu katram uz krekla savu autogrāfu.Redzēsim,kā ies turpmāk.

RM:Ar kuriem no komandas Tev ir vislabākā sarunvaloda,taču ar kuriem Tu nevari tik labi sadzīvot?
A:Protams,ka vislabāk iet ar tiem ar,kuriem sanāca pašā sākumā kontaktēties: Jeff Sloth un Oskar Ollson.Komandai nesen pievienojās Oskar Alfredsson,arī viņu es zinu,jau kādus 3 gadus.Agrāk labi kontakti tika uzturēti arī ar Mārtiņu Krauzi,taču viņš bieži strīdās gan ar komandas biedriem,gan ĢM,gan mūsu komandas galveno treneri,tādēļ vairs tik bieži nekontaktējamies neviens no komandas ar viņu,-taču jā,-veiksmi viņam turpmāk!

RM:Kāds ir Tavs mērķis šosezon,kāds vispār?
A:Šosezon domāju,ka ir jāgūst vēl,kāds gols,taču,ja šādi turpināsies,tad neizskatās,ka tikšu pie punktiem.Mērķis ir tikt arī,kādā no LSHL komandām,cerams,no tādām,kurām es gribu,taču vari nejautāt man,kurā es gribu,jo tas ir neliels noslēpums un arī nevēlos aizvainot,kādu,kuri cerēja,ka varbūt tieši es tajā komandā iederētos?

RM:Tad varbūt pastāsti,kurā komandā Tu nevēlies spēlēt?
A:Man pret nevienu komandu nav naids,tādēļ spēlēšu tur,kur sanāks spēlēt.Protams,tagad liekas,ka Kuldīgas Milžos un Ventspils Fatsharkos ir lielāks ĢM un trenera atbalsts,tādēļ ļoti priecātos,ja man iekristu komanda,kurā ir kas līdzīgs.

RM:Beigu beigās vēl vienu jautājumu Tev tomēr uzdošu!Kas Tev patīk Kuldīgas Milžu komandā un kas nepatīk?
A:Patīk daudz kas.ĢM izpalīdzība,trenera saprast prasme,draudzīgie komandas biedri.Protams,nepatīkamo lietu ir mazāk,taču arī ir.Parasti komandas slēgtajā istabā izceļas ar diezgan `stulbiem` izteicieniem Krauze,taču nekas traģisks,jo tur ieeju reti un,ja eju,tad ar kādu vajadzību!

RM:Nu paldies par interviju,cerams,ka sāks beidzot tie goli birt un punkti nākt!Vēlreiz paldies,turu īkšķus un veiksmi!
A:Paldies par labajiem novēlējumiem un tad varbūt tiksimies kādā no manām nākamajām spēlēm!Smile


Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? T91p4hwutn01r1lhhfze

649 vārdi!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? Empty Re: Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Post by Viesis Trešdiena Marts 25, 2015 6:00 pm

Ļoti skaists raksta noformējums, sākumā teicu "Nošauj mani, bet tur nav 649 vārdu.", bet beigās pašam sanāca aplauzties.

Ne kurš katrs LSHL māk taisīt normāla paskata rakstus ar sakarīgu uzbūvi. Malacis!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? Empty Re: Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Post by liztikz Trešdiena Marts 25, 2015 6:07 pm

N. Name v2
liztikz
liztikz
James Gerisson #69 (GK)
James Gerisson #69 (GK)

Postu skaits : 156
Join date : 05.11.14
Vecums : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? Empty Re: Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Post by laaceens66 Piektdiena Marts 27, 2015 6:52 pm

5tp.
Nuu šeit, nav ko pielikt nav ko atņemt. Viena no taviem labākajiem rakstiem.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē? Empty Re: Intervija atkal ar Reini Aumeisteru,-kas jauns viņa dzīvē?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā