Kristiāns Rozentāls (dzīve)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Empty Kristiāns Rozentāls (dzīve)

Post by LSHL kristians Trešdiena Februāris 25, 2015 3:56 pm

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Polizei_Sachsen_VW_PassatNo jau bērnības es vēlējos kļut par policistu.Mana mamma un tētis to atbalstij līdz 6 gadu vecuma es vēlēos kļut par Berlīnes ceļu policistu .
gandrīz jau izdevās taču kad redzēju pirmo reizi kas ir hokejs es vēlējos kļut gan pa policistu gan pa hokejistu taču mani vecāki nevareja atļauties hokeja izmaksas un pārēju kļuva man 8 gadi bija mani sliktākie gadi jo mamma devās uz Berlīni dzivot es protams raudāju pec tam mani tetis iedeva omīte lai viņa pa mani parūpējas kamēr tetis atradīs darbu.
bija 9Gadi skola taču bija vel sliktāk es kļuvu pa resni mana omite lika daudz est mana mamma katru dienu zvanija man kā man iet un tētis arī un vel bija ļaunāk es kļuvu par nuņu jeb vārguli kad man iesita es raudāju kad man kaut kas netā notika es raudāju mana ome pieteica mani dejām kad tëtis to uzzināja vis mainijās .
C
Kristiāns Rozentāls (dzīve) Kuldiga_bridge


Mans tētis mani izglāba viņš man palīdzeja no ņuņas kļut normālam protams ar lielo svaru nekas neizdevās gaja gadi klases mainijās lidz 5 klasei pec tam pa brivlaiku mamma pazvanija manam tetim ar ļooti labām ziņām manam tētim mamma piedāvāja darbu pa 1,000 mēnesī vienīgais kas vaidzīgs bija vācu valoda mēs ar tēti un kaķi garfildu(atvainojos taču nemäcēju bildi ielikt ar garfildu mans istais kaķis sauc tikai garfilds)mēs pārvācāmies uz berlīni notika labas ziņas mana mamma ižsķīrās no bijušā viņš bija krievs es viņu ienīdu viņš regulāri uz mammu bļauj un lamājās vińam ir 26 gadi manai mamma 34 un man bija pusmasa .Kad mamma atrada dzivokli kur dzīvot notika negaidītais manai mammai draudzenai ir kaķu puisis a man meitene un tad par vienu kaķēnu 100€ +vācijā uz ielām nav kaķu tur viņu retums par vienu miluli 100€vismaz .Pec tam notika negaidītais es kļu par hokejistu nija mana 13 dzimšanasdiena man bija tā man aisēja acis un veda uz hokeja treniņiem es no sākuma domāju ka mani nolaupa bet tā nebija Kristiāns Rozentāls (dzīve) Eisb%C3%A4ren_Juniors_Berlin komandu es pa ekipējumu nestāstīšu luk mans raksts Kristiāns Rozentāls (dzīve) 736430 pec tam gadi gāja es kļuvu lielāks un labāks gk līdz pieaugu tiku eisbaren berlin komandā nospēlēju lidz arī atradu miļu sievu mēs aprecējamies nejau deļ slavas bet milestibas viņa pirms tam pat neticëja ka esmu gk .Līdz šim es spēleju bet tad iesauca kuldigas milžos es tam neticeju bet ta bija ,mani pārdeva par 1,5000 man bija jadodas atpakaļ uz Latviju . Kas tālāk notiks es nezinu END...
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Empty Re: Kristiāns Rozentāls (dzīve)

Post by Viedais Trešdiena Februāris 25, 2015 11:23 pm

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Tumblr_kzhxmzvDxB1qboiiho1_400
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Empty Re: Kristiāns Rozentāls (dzīve)

Post by Ngel Pirmdiena Marts 02, 2015 8:21 pm

3TP
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kristiāns Rozentāls (dzīve) Empty Re: Kristiāns Rozentāls (dzīve)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā